Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen családi gondod van most?

Milyen családi gondod van most?

Figyelt kérdés

Nekem a szüleim válnak és mindig veszekednek.


Neked?


2010. okt. 6. 16:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
56%

Anyagi gondok,de a család azért igyekszik összetartani több/kevesebb sikerrel.

Anyukámat jövő hónapban műtik,úgyhogy ez most egy kicsit... :(

2010. okt. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
56%
Mindig én vagyok a hibás azért is amit nem is tettem meg.Ha csinálok valamit szinte sosem érzem hogy büszkék lennének rám.
2010. okt. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
71%
Férjem megcsalt nemrégen,és ezt probálom kiheverni,ami nagyon nehezen megy.Ugyérzem a világ összeesküdött ellenem.
2010. okt. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
56%
Nemrég műtöttek, most a lombikprogram előtt állok!
2010. okt. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
56%
Szüleim veszekednek (lehet el is fognak válni), öcséim veszekednek (meg verekednek, halálosan fenyegetik egymást, amit még akkor is rossz hallani, ha gyerekek, és nem gondolják komolyan), anyagi gondok, keveset lehetek a barátommal, elegem van a suliból, de félek hazajönni is...
2010. okt. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
37%
áll a rendetlenség és a mosatlan a lakásban,péntekre puccba kell vágni,mert cicát hozunk,és nincs erőm felkelni...
2010. okt. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
56%

Anyám lelépett egy faszival aki embert is ölt már, csodálkozik hogy elintéztük a gyámügyön (mivel apukám nem él már) hogy kis tesómat nővérem nevelje, mivel még kicsi.

Kitagadott hármunkat a családból, a kicsit nem. Csak a pénzért küzd a gyerekért abból ruházta fel a fazont, discoztak meg ilyenek. most egy putriban lakik, otthagyva rengeteg adóssággal a házunkat amiért apunk dolgozott meg. Szóval van rendesen probléma.

2010. okt. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

hiába teszek meg mindent, a párom apja utál engem, pedig most volt az eljegyzés, és azóta megjobban utál...

25L

2010. okt. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Victory82 ***** válasza:
Szia!Most várjuk a kis tesót,6 hetes vagyok!Múlt héten találat a doki egy 6x6cm-es cisztát nálam:( Lehet,hogy műteni fognak,nem tudom mi lesz velünk!Most ez a legnagyobb problémám:(Üdv.Viki.
2010. okt. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!