Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi most a gondod? Leirnád?

Mi most a gondod? Leirnád?

Figyelt kérdés
Az embereknek sok problémájuk gondjuk van ami aggasztja öket leirnád hogy mi most a bánatod hogy miaggaszt estleg? segiteni v.szinu nem tudok de legalább könnyit ha leirod:S
2010. máj. 29. 21:01
 81/133 anonim ***** válasza:
100%
32 évesen szívelégtelenségem van ,megműtöttek,de nem sikerült,most nem tudom mi lesz.3 gyerekem van,ki fogja őket felnevelni?
2010. máj. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/133 anonim ***** válasza:
8%
kib@szottul kel sz@rnomXD
2010. máj. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/133 anonim ***** válasza:
14%
00:05ös vagyok, hát mit mongyak semmit nem könnyített, h leírtam:S elkellet mennem kitolni magambólXDDDD
2010. máj. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/133 anonim ***** válasza:
89%
0007! Legalább tudnál helyesen írni!
2010. máj. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/133 anonim ***** válasza:
96%

Jaj! Azt hiszem a tahók védőszentjének kell valamit elfoglaltságot adni, mert anyuci eltette a barbit.


Na figyelj te kis életképtelen selejt! Ezzel talán ellesze egy darabig.


Leírok három szót hejesen és ebben a mondatomban elrejtettem egy kakukktojást(talán megtalálod).


nos: kukorica, agsztó, teáskanna


Keresd meg a hibás szavakat és javítsd ki szépen, aztán ha sikerül szólj. Ha esetleg nem megy, akkor kérj segítséget a környezetedtől (ha van ugye), de ha a lipótmezei elmegyogyó gondozói is elzavarnak aludni, akkor két dolgot tehetsz. Bekussolsz és eltakarodsz végre aludni vagy tovább próbálod mentegetni a ványadt kis önérzeted azzal, hogy itt oltod az embereket. Na ha ezek sem tetszenek, akkor válogatott sértegetéseket írogathatsz nekünk, szitkozódhatsz vagy fogd meg szépen a monitorod betápkábelét és kezd el szépen szopogatni.

2010. máj. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/133 anonim ***** válasza:
6%
XDD látom a fonnyadt p*csű társaságnak nem tetszett a poénom XDD helyesírásom nem érdekel, ha meg baja van vkinek, akk ne itt legyen nagy arc, hanem élőbe XD látom magam előtt a kemény irodakukacokat akik itt osztanak a helyesírás végett, és ide írogatják a problémáikat. szánalom-.-
2010. máj. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/133 anonim ***** válasza:
96%

Na látod picinyem...Megy ez! Egy kis több trágárságot és személyes sértegetést vinnél bele még talán hatásos is lennél, de ez így egyenlőre lepkefing..


Hé?! És a hibákat megtaláltad? Téged szívesen megnéznélek élőben, de holtan szimpatikusabb lennél.


Dobj még valamit be és akkor a tiéd lehet az utolsó szó! Attól majd talán érzed magad valakinek...


jóéjt

2010. máj. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/133 anonim ***** válasza:
76%
Ja és ha esetleg levernél nekem egy párat, akkor gyere: 1039 Budapest, Budakalász utca 1.-ben lakok.
2010. máj. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/133 anonim ***** válasza:
94%

23 évesen több mint 1 millió ft adósságom van amit sehogy sem tudok jelenleg kifizetni mert nincs munkám, összetörtem az autómat is egy balesetben,becsapott az akit a barátnak hittem, az igazi barátaim 200 km-re laknak tőlem, kezdem magam remetének érezni, elhagyott a szerelmem, legszívesebben mindenkit boldoggá tennék ha létezne ilyen, minden embert boldognak szeretnék látni ezen a Földön, kitörölni mindenki fejéből a negatív dolgokat, de sajna nem ebbe a pozícióba születtem :S

Mindent összevetve tudom h sokmindent elszúrtam, sokmindent nem így kellett volna de ha nem történnek meg a rossz dolgok soha nem tanulunk belőle, legalábbis sokan így vagyunk vele sztem. Hiszem és tudom h lesz még sokkal jobb az életem, ami rossz volt az jóra fordul.

Optimista vagyok nincs mit tenni :D

Sok boldogságot mindenkinek :)

2010. máj. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/133 anonim ***** válasza:
95%
Tegnap 21.51 (liszt stb. érzékeny) - nem "túllicitálni" akarlak, de én rohadtul örülnék, ha tudnám, mit kell kerülnöm ahhoz, hogy ne legyek beteg... Eléldegélnék vízen-gyökéren, ha attól semmi bajom nem lenne. :S
2010. máj. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!