Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi most a gondod? Leirnád?

Mi most a gondod? Leirnád?

Figyelt kérdés
Az embereknek sok problémájuk gondjuk van ami aggasztja öket leirnád hogy mi most a bánatod hogy miaggaszt estleg? segiteni v.szinu nem tudok de legalább könnyit ha leirod:S
2010. máj. 29. 21:01
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/133 anonim ***** válasza:
0%
Nem akarom....
2012. aug. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/133 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan embert kedvelek (srác, én lány vagyok...), akit nagyon nem kéne, mivel konkrétan le se szarja a fejemet. Barátság van köztünk, és szeretném, ha tartós barátság lenne, de látszik, hogy ő ezt nem akarja... Én ennek ellenére is ugyanúgy segítek neki mindenben, és hiába nem figyel rám, sok mindent el kell mesélnem még egyszer, de elmesélem, mert hátha érdekelni fogja... Amiről tudom, hogy nem fog megtörténni, de hátha... Csalódtam benne, hetekig nem válaszolt a levelemre, de amikor írt, akkor én rögtön reagáltam...


Nem szabadna, hogy ennyire kedveljem, de egyszerűen nem tudok mást érezni... Pedig próbálkozok, de még mindig nem megy... :( Köztünk még a barátság sem menne, sőt, semmi sem, de ezt nehezen látom be. :(

2012. aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/133 anonim ***** válasza:
Étkezési zavarom van, hányok, hashajtózok, zabálok, és koplalok. Minden bizonytalan, teljesen depressziós lettem, magamba fordultam, felkelni is alig van erőm, miközben szeptembertől jön a végzős évem, két emelt érettségi, rengeteg tanulmányi verseny. Sokan számítanak rám, nekem meg minden gondolatom a nemevés körül jár. Tudom, hogy vagy egy csapásra meggyógyulok, és normálisan kezdek enni, vagy kitartok még egy ideig, elvégzem ezt az évet, de borzalmas eredménnyel, vagy még azelőtt belehalok a betegségembe, hogy kijárhatnám a középiskolát. 17 éves vagyok, azt hiszem, nem kellene ilyen közel éreznem a halált. És hiába érzem, még mindig erősebb bennem az a vágy, hogy nem akarok enni. Mert ha ez nem lenne, úgy érzem, senki lennék, nekem ez az életem értelme. Ráadásul tudom, hogy bármire képes lennék, ha nem lennék étkezési zavaros, én okos, kedves, vicces, szép lány voltam valamikor, vagyis ezt mondják, és én is sejtettem még régen, de mindezt eldobom azért, hogy még valamit eldobhassak. Senki nem tudja, hogy beteg vagyok, pedig fogytam már 9-10 kilót (166 cm, 41-42 kg), és tényleg harmatgyenge vagyok, de a családom magasról tesz rám. Azt se vennék észre, ha meghalnék.
2012. aug. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!