Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Leírnád nekem a kedvenc...

Leírnád nekem a kedvenc szülinapi smsed?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

" Boldog Szülinapot!


Üdvözlettel: XY "

2010. aug. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

"Boldog szülinapot picim. Szeretlek :) "

sajnos rég kaptam ilyet =/

2010. aug. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de kreatívak vagytok. :)
2010. aug. 3. 23:13
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
3 próbálkozásra sikerült neki elküldenie mert mint később kiderült merülőben volt a mobil szal 1.Boldog 2. Szülinapot 3 szeretelk anyira édes volt hogy így próbálkozott pedig külföldön volt akkor és baromi sokba kerül az sms :)
2010. aug. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Szia ****!Nagyon sok boldog szülinapot kívánunk neked!8)(*tesóm)(K) (*sogornőm) és (*picijük)

Jó tanulást:P


*a nevük van kicsillagozva!

És szeptember 1 én van a születésnapom!

1éve kaptam, még mindig örzöm

2010. aug. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

00:03... "jaj basszus Andi, remélem még így is én vagyok az első aki felköszönthet a 23.-on. Boldog szülinapot Drága barátnőm. Puszillak, szép napot"

8. éve mindig ő az első, aki megköszönt a szülinapomon :-)

2010. aug. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Születésed napján, nem kívánok egyéb átkot, egyél meg egy mázsa mákot. Minden nap csak 1-1 szemet, addig élj míg meg nem eszed! Boldog Születésnapot Neked!



Szülinapod alkalmából kib*sznak majd a kocsmából, de ne félj, hozzánk mindig jöhetsz. Nem kapsz piát, max. csak vizet. Összehányod udvarunkat, megdugod a szomszédunkat, de nem baj, ma mindent lehet: Boldog szülinapot kívánok neked!



Vén vagy mint matuzsálem, fitt vagy mint Norbi hát Isten éltessen, mert nem most fogsz meghalni!



Szeretnék csók lenni édes ajkadon, napsugarad lenni minden hajnalon, beragyogni neked az egész világot, de most csak.. boldog születésnapot kívánok!



Illatos reggelen, harmatos fűben egy vidám, ugráló kismadárra leltem. Elküldtem hozzád, repüljön frissen, Kedves szép szavával éltessen téged! Boldog születésnapot!



Szülinapodra barátom nem tudom mi jót kívánhatok, naponta nyikorogjon ágyatok és ha ezt nem bírja vágyatok igyunk egy láda sört nálunk vagy nálatok.



Kicsi szívem, kicsi szám nagyon sok boldog szülinapot kíván.



Remélem sikerült segítenem.:)(Pontozz.:P)

2010. aug. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

Ha BOLDOGságod teljes,

és épp SZÜLINAPOT ünnepelsz,

ne gondold, hogy nem KÍVÁNOK,

mindenféle jót NEKED:)

2010. aug. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!