Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi most a gondod? Leirnád?

Mi most a gondod? Leirnád?

Figyelt kérdés
Az embereknek sok problémájuk gondjuk van ami aggasztja öket leirnád hogy mi most a bánatod hogy miaggaszt estleg? segiteni v.szinu nem tudok de legalább könnyit ha leirod:S
2010. máj. 29. 21:01
 111/133 anonim ***** válasza:
85%
Miért kell ennél a kérdésnél is kötekedni?
2010. máj. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/133 anonim ***** válasza:
96%
Köztudott tény, hogy az embernek sokkal jobb, ha kiadhatja magából, ami fáj. Már csak azzal is, hogy elmondja. Ez a kérdés is ezért jött létre. Nem tudom, miért kell beleszólni. Jól esik, ha beleköthetsz másba?
2010. máj. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/133 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez egy "fájdalomcsillapító" kérdés. Név nélkül bárki elmondhatja, mi most életének legnagyobb fájdalma. Minden, a psychologiához valamit is értő ember tudja, hogy azzal, hogy kimondja fájdalmát, bánatát, kicsit megkönnyebbúl. Akinek ez nem tetszik, ne írjon, ne bíráljon másokat! Nem kötelező a vélemény nyilvánítás. Megsérteni ezzel senkit nem szabadna.
2010. máj. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/133 anonim ***** válasza:
95%
ez a 16:12 is csak egy kisfaszú selejt, aki csak itt online mer ugatni....
2010. máj. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/133 anonim ***** válasza:
0%
Micsoda szerencse, hogy nem a ti életeiteket kell élnem! Deprimál a sok született vesztes.
2010. jún. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/133 anonim ***** válasza:
95%
Hát igen! Akinek öt hónapja meghalt a kedvese, az valóban vesztes. Aki gyógyíthatatlan beteg, az is vesztes. Egy dolgot elfelejtesz, Utolsó! Te is lehetsz vesztes!!!
2010. jún. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/133 A kérdező kommentje:
még hogy vesztes... érdekes akkor itt mindenki vesztes csak te vagy a győztes hát hogyne nyugodj meg eljön az az idő is amikor midnenki gyöztes lesz és csak te lezsel a vesztes...nem kell még sokat várni...
2010. jún. 4. 19:42
 118/133 anonim válasza:
100%

18 éves lány vagyok. A szüleim 5 éve váltak el,anyám lemondott rólam és két testvéremről,apámnak meg sohse volt velünk ideje velünk foglalkozni a rengeteg munkája miatt.

Anyámmal 4 éven keresztül 1 szót se beszéltem annyira haragutam rá..húgom mivel nagyon anyás folyton kereste.Körülbelül 1 éve megpróbáltam helyrehozni a kapcsolatot anyámmal...sikertelen volt..ugyanaz volt,mint válás előtt..ordítás,sírás..stb..Kihasználta azt,hogy húgom mennyire ragaszkodik hozzá,elérte azt,hogy teljesen eltávolodjon tőlünk..most 14 éves,barátja van,bulizni jár,iszik,cigizik és pofátlanul hazudik,öcsém 15 ő is folyton ezt csinálja,azzal a különbséggel,hogy nincs barátnője és alig van itthon..én "neveltem" fel úgymond mindkettőjüket. Főztem,mostan,takarítottam rájuk..de nem értékelték..anyám jelenleg 7 hónapos terhes..mikor megtudta,hogy várandós,elküldte húgomat,ismét nálunk lakik..azóta még elviselhetetlenebb,mint eddig..nem lehet bírni vele..én meg fogalmam sincs meddig bírom ezt a helyzetet...tavaly nyáron rosszul lettem,kórházba kerültem,megállapították,hogy pánikbeteg vagyok..apám akkor észbe kapott,és elkezdett velünk is foglalkozni..ez kb tartott 2 hónapig...azóta a helyzet változatlan...érettségizem..nagyon szeretnék már elmenni innen,de nem igazán rendelkezek anyagi támogatással..és a testvéreimet se akarom magukra hagyni,mert szeretem én attól függetlenül őket...

2010. jún. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/133 anonim ***** válasza:
100%
13:30-tól szóbeli, és én olyan ideges vagyok, hogy félő, hogy leanyázok valakit.
2010. jún. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/133 anonim válasza:
93%

ez egy naon jó kérdés :D de nekem nincsenek gondjaim (szerencsére) de lehet majd lesznek


13/F

2010. aug. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!