Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi most a gondod? Leirnád?

Mi most a gondod? Leirnád?

Figyelt kérdés
Az embereknek sok problémájuk gondjuk van ami aggasztja öket leirnád hogy mi most a bánatod hogy miaggaszt estleg? segiteni v.szinu nem tudok de legalább könnyit ha leirod:S
2010. máj. 29. 21:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/133 anonim ***** válasza:
82%
Elsírtam magam, a válaszotokat olvasva. Nagyon nehéz életem volt mindig. Az egészségem 10 éves korom óta romokban hever. Közel az ötvenhez semmi de semmi nem tud igazán feldobni, nem tudok örül féktelenül. Inzulinos cukorbeteg vagyok gyerekkorom óta, és jött a lisztérzékenységem, majd a pánikbetegségem. Nekem úgy kell élnem,nesze semmi fogd meg jól.Az evés kész rémálom, mit is, mikor, és mennyit. Tragikus, hogy pont azt vette el tőlem az Isten a létfenntartáshoz szükséges tápanyagokat. Egyetlen egy örömöm azért mégis van, a lányom, akit betegen hordtam ki, és ő az én mindenem. Az anyagiak terén nállunk is vannak gondok, de egyetlen egy kívánságom lenne ha választhatnék, hogy mindenből ehessek és annyit, amennyi jólesik. Tehát én az egészséget választanám!
2010. máj. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/133 anonim ***** válasza:
78%
Az én bajom, hogy 27 vagyok és éjjel-nappal dolgozom és rohadtul nincs semmi kilátásom, hogy valaha saját lakásom legyen. Egyszerűen felőröl!!! Idegen zsebébe teszek egy törlesztőrészletnyi pénzt, idegen helyen alszok már 6 éve. A munkahelyek nem jelentenek be teljesen, de ha még ez meg is lenne nincs önerőm csak egy pár száz ezer ft megtakarításom 6 év alatt. Nem tudom mi lesz....
2010. máj. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/133 anonim ***** válasza:
73%
Oh elkapott a sírás a válaszokon, de tényleg, úgy sajnállak titeket, főleg akik írták, hogy nincs pénzük kajára és éhesek :( Borzasztó, remélem mielőbb megoldódnak problémáitok. Mostanában sokat gondolkozok azon, és legnagyobb félelmem, hogy mi lesz, ha egyszer én is olyan helyzetben leszek, hogy nem lesz mit enni sem, mert hát sosem lehet tudni, hogy mit hoz a jövő :(
2010. máj. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/133 anonim ***** válasza:
72%

Csip-csup dolgok,de sok van belőle! :(

-Nincs saját lakásunk

-Apósnál lakunk,3-4 hetente hazajár külföldről,de az olyankor maga a pokol

-Párom kevesebbet van itthon mióta megszületett a lányunk,de tudom,hogy imád minket csak így jön ki a lépés...:S

-Anyós most jelentette be,hogy kellene neki 30.000 ropi vagy különben kirakják az önkormányzati lakásból,pedig csak havi 6.000 Ft-ot kellett volna fizetniük!Inkább piálnak,,mint fizetnének!

-Kisebbik sógorommal baj van,mert tuti hogy drogozik,mert Húsvét éjjel beállított apóshoz hogy megölje egy nagy késsel,mert szerinte ő szét akarja zúzni a családját,pedig náluk a barátnője az,aki a családot ketté választotta!Nem dolgozik,pedig nem ártana,mert anyagilag nem állnak olyan jól,de azért a fodrász,műköröm az megy!a lánya normálisan öltöztetve,de a mostoha lánya meg olyan,mint egy csöves!

-én meg itthon unatkozom,mert sehova se tudok menni 1dül a környékbeli kutyák miatt,mert félek tőlük,pedig úgy kimozdulnék néha csak egy séta erejéig is!És szomszéd nem sok,de azok is idősek már!

-A jogsit leraknám,de nincs most arra keret!

-és nem tudom,hogy mit csinálhatnék,hogy pénz jöjjön a házhoz,addig amíg nem tudok visszamenni dolgozni..:(

Most csak ennyit írok,mert tudnám sorolni tovább is!


Köszi a kérdést! :D

Tényleg segített egy picikét...

2010. máj. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/133 anonim ***** válasza:
80%
A szüleim tiltanak a barátomtól akivel másfél éve vagyok együtt(titokba).Unom már hogy egész nap azt hallgatom ilyen r.banc vagyok meg olyan k.rva,mindennek elhordanak.Pánikrohamaim is vannak.Alig várom hogy 18 éves legyek és végre azt tegyem amit én akarok és akkor találkozhassak a barátommal amikor akarok. 16L :(
2010. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/133 anonim ***** válasza:
54%

A lányom megalázott és tizenhét hónapja nincs közöttünk kapcsolat. Már meg is írtam a sírversemet:


"Nem hagyok vagyont, se adósságot. Csak a lelkiismeret furdalás lesz az örökséged"

2010. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/133 anonim ***** válasza:
64%
Ha ezt mind elírnám, azt hiszem a végére szétesne a billentyűzetem :)
2010. máj. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/133 anonim ***** válasza:
79%

Hát ez tényleg jo kérdés!!

Engem most az érdekel ha holnap haza jön a párom horgászatbol, mit mond a szétmensünkröl, 10 éve vagyunk együtt és el akar hagyni, ( más kérdésbe leirtam miért )

na engem ez aggaszt!

OFF: nagyon sajnálom akiknek rosszab a dolguk, nincs kaja, pénz semmi, borzaszto ezt olvasni !!

Komolyan még a sirás is elövett!!

2010. máj. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/133 anonim ***** válasza:
75%
ha ezt az egészet neked elmesélném az nagyon sok idő lenne de mire leirnám..most a legnagyobb bánatom az h elbasz*t*a*m az egész 7.-évemet ezt sem tudom meg e lesz a hármasom évvégén csupa szégyen vagyok! de ennek vannak elözményei "barátok" (aki miatt elcsesztem mindent)
2010. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/133 anonim ***** válasza:
76%
Összevesztünk elég jól és lehet szétmegyünk,lehet pár hónap múlva de lehet már a nyáron költöznünk kell egy kisebb házba/lakásba ha tesóm nem talál munkát.És még sorolhatnám de nem teszem.Van akinek sokkal rosszabb mint nekem,kitartást kívánok mindenkinek és jobb életet.Nagyon jó kérdés és tetszik,hogy itt az emberek nem egymást piszkálják.
2010. máj. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!