Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítéli el a társadalom...

Miért ítéli el a társadalom azt a nőt, aki nem szül?

Figyelt kérdés
Gondolok olyanra, aki direkt,előre eldöntötten nem vállal babát, nem pedig betegség, vagy más ok miatt nem lehet gyereke.Miért nem lehet elfogadni az ilyen nőt és miért kell megbélyegezni?
2010. máj. 11. 13:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/184 anonim ***** válasza:
83%
Ezt én sem értettem sose.Miért itélkeznek mások mások felett?Mindenkinek úgy kellene alakítani az életét, ahogyan ő akarja és nem mások kedvéért vagy h. jót gondoljanak.Sajnos ez a való világ és ebben szüledtünk, talán a következő nemzedék okosabb lesz.
2010. máj. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/184 anonim ***** válasza:
60%
Miért nézegetnék egymás fiatalkori képét???Az meg sem fordult a fejedben hogy attól mert az embernek nincs gyereke attól lehet családja?!Pl. testvérek.Vagy párja netalántán??És örülj neki hogy neked nem fájt a szülés.Ez is egyénenként változik.Van ismerősöm aki azt mondta hogy annyira fájt neki mintha tőből kitépnék a lábát.
2010. máj. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/184 anonim ***** válasza:
10%
Talán fájdalomcsillapítót kellett volna kérni!
2010. máj. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/184 anonim ***** válasza:
23%
Az ismerősöd honnan tudja milyen amikor tőből tépik ki valakinek a lábát ? :D:D:D:D
2010. máj. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/184 anonim ***** válasza:
79%

14:11

Amikor én szültem még nem adtak fájdalomcsillapítót meg nem volt kádban szülés meg ilyesmi meg epidurálás

2010. máj. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/184 anonim ***** válasza:
37%

A pár és a régi család miért jobb mint a gyerek?


Én spec. sem a testvéremmel sem a többi rokonommal nem vagyok jóban.


A gyerekemmel még lehet normális a kapcsolatom, ha szeretetteljes környezetben tud felnőni velünk. A család többi tagjától viszont nagyon különbözöm.

2010. máj. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/184 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ez a kérdés nem más mint a két tábor egymás egymás torkának ugratása..Mióta számít,hogy ki mikor vagy ki akar gyereket szülni és ki nem?..Ezt mindenkinek saját magának kell eldöntenie...

Több oldalt lehetne írni az önzőségről,a csodáról,a tapasztalatokról,a keserűségről..De szerintem mindenki tudja,hogy mi a jó és mi a rossz benne..Ha valaki nem akar akkor nem szül és kész...

Aki meg akar az szüljön akár 15 gyereket is.Mindenkinek a szíve joga eldönteni,hogy mit akar....Nem értem,hogy miért kell ezen állandóan vitázni,miért kell 2 naponta egy ilyen kérdést feltenni(elég ha elolvassa a kérdező a régebben feltett 100 ugyanilyen kérdés válaszait,hiszen majdnem szóról-szóra ugyanezek az érvek/viták hangzanak el)

2010. máj. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/184 anonim ***** válasza:
21%

Az már a Te bajod hogy nem jössz ki a családoddal!!Én nagyon szeretem a testvéreimet és ki is jövök velük.

A lábtépést meg idézőjelesen értették.Mit nem lehet ezen érteni???Bazira fájhat az is gondolom onnan jött a hasonlat.

2010. máj. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/184 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen mindegy, hogy hogyan élsz, mindig fogsz találni olyan embereket, akik azt rossznak találják, és ennek hangot is adnak. Nem kell foglalkozni az ilyenekkel, éld az életed, ahogyan neked jó, és kész!
2010. máj. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/184 anonim ***** válasza:
31%

Tudod azért kell róla vitázni, mert aki szült úgy érzi meg kell győznie a másikat arról, hogy érdemes.


Mások idétlen történetei miatt féltem a szüléstől, közben az egész nem volt annyira vészes.

Aki nem akar szülni, most úgy érzem, hogy valamiféle tévúton jár, úgy mint, ahogyan én jártam. Meggyőzni nem tudom őket, már látom, de talán elgondolkodik azon, amit mások írtak.

Karrier ide vagy oda, meg pár, meg régi család, semmit sem ér (az én esetemben) részemről puszta jóindulat a győzködés.

Kár kihagyni az életnek ezt az eseményét, és aki szült zömében így gondolja. Aki még nem szült és nem akar az meg pont az ellenkezőjét gondolja.

Talán nincs is megoldás és a vita parttalan lesz mindig.

2010. máj. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!