Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Alapozott gyanúm van arra,...

Alapozott gyanúm van arra, hogy örökbe fogadtak. Kideríthetném valahogy?

Figyelt kérdés
Találtam egy levelet. Egy régi levelet egy messzi rokonunktól. Érdekes információkkal tele. Képeim nincsenek kiskoromról (azt mondták rossz volt a fényképezőgép, de találtam akkori képeket, nélkülem). És még sok egyéb dolog... nem változtatna semmin, mert ők maradnak a szüleim. De muszáj meg tudnom az igazságot. Egyelőre nem szeretnék erről beszélni a szüleimmel, csak meg szeretném tudni, hogy valójában mi történt? Tudnátok tippe(ke)t adni, hogy kezdjem? 17/F
2010. febr. 21. 10:50
 71/105 A kérdező kommentje:
Valamelyikőtöknek igaza van, hogy mitől félek. Talán mindkettőtöknek. Most mamámtól jövök. Semmi extrát nem kérdeztem, csak beszélgetés közben kicsit elmentünk a múltba és én meg kérdeztem, hogy ki is volt anyám szülőorvosa. Rögtön rávágta a nevet. Meg is lepődtem. Majd rákérdeztem, hogy hogy hogy miért Budapesten volt (Amikor fehérváron élünk és szüleim mindig is itt éltek). Ekkor elakadt a szava majd annyit mondott, hogy: "hogy hogy, hogy hogy... hát úgy hogy.. hogy akkor össze vissza volt ám a világ... így alakult". majd látványosan elterelte a témát. Nem tudom mit gondoljak.
2010. febr. 21. 14:32
 72/105 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes...biztos azt mondta aki az övé volt:)


Tudom,hogy félsz,de meg kell kérdezned,különben felemészted magad drágám:(

2010. febr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/105 anonim ***** válasza:
100%
A dolog végére kiváncsi vagyok! Írd majd le, mi a helyzet!
2010. febr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/105 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi összes választ. Természetesen ha lesz valami akkor azt megírom. De még mindig nem tudom mi lesz. Agyalok, mérlegelek aztán csak lesz valami. De továbbra is írhattok mert még mindig zavaros minden.
2010. febr. 21. 16:16
 75/105 anonim ***** válasza:
34%
nem olvastam végig a kommenteket, de két kék szemű embernek soha de soha nem lehet barna szemű gyereke...
2010. febr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/105 A kérdező kommentje:
ez nem teljesen igaz, mert a genetika elég bonyolult és érdekes dolog. de nálam alapból se jön be mert én vagyok kék szemű a szüleim pedig barnaszeműek. szóval ez még a genetika törvényeinek is megfelelnek.
2010. febr. 21. 16:22
 77/105 anonim ***** válasza:
64%
16:19 ne haragudj, de marhaság. Miért ne lehetne? Ha a nagyszülőnek barna a szeme, akkor igen is lehet. Onnan is tudja a gyermek a szemszínt örökölni. Pl. mondjuk ott pont fordítva van, a barátnőméknél az anya és az apa is barna szemű, a kisgyermek pedig kék. Érdekes módon mindkét nagymama kék szemű.
2010. febr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/105 anonim válasza:
66%

a szemszín az lényegtelen.. [én kék, anyum apum mind2 nagymamám és a bátyám is barna ... de mindkét nagypapám kék szemű wolt.. ]


szurkolok neked Kérdező :) [és továbbra is segítek neked,ha tudok. msn. :)]

2010. febr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/105 A kérdező kommentje:
Anyámat is megkérdeztem, hogy ki volt a szülész orvosa. Más nevet mondott. De azzal magyarázta, hogy mamám a sajátját mondja. Hihető... elmondta az orvos nevét. Utána néztem, 89-től a Fehérvári korházban dolgozik (tehát itt), méghozzá szülész főorvosként. Akkor miért is születtem én pesten? egyre egyértelműbb ez az egész... persze a levél önmagában is az.
2010. febr. 21. 18:11
 80/105 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem még igy kérdezgessé apróbb dolgokat a szüleidtől és ha már több mint 50%-ban biztos leszel, hogy örökbe fogadtak, kérdezz rá...

Mert ha ők a szüleid, tényleg rosszul eshet nekik, bár szerintem van abban valami, amit mondasz...ez a levél...meg mama mást mond, mint anya...

Mindenképp írjál a fejleményekről.

Sok sikert!

L19

2010. febr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!