Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Alapozott gyanúm van arra,...

Alapozott gyanúm van arra, hogy örökbe fogadtak. Kideríthetném valahogy?

Figyelt kérdés
Találtam egy levelet. Egy régi levelet egy messzi rokonunktól. Érdekes információkkal tele. Képeim nincsenek kiskoromról (azt mondták rossz volt a fényképezőgép, de találtam akkori képeket, nélkülem). És még sok egyéb dolog... nem változtatna semmin, mert ők maradnak a szüleim. De muszáj meg tudnom az igazságot. Egyelőre nem szeretnék erről beszélni a szüleimmel, csak meg szeretném tudni, hogy valójában mi történt? Tudnátok tippe(ke)t adni, hogy kezdjem? 17/F
2010. febr. 21. 10:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/105 anonim ***** válasza:
95%
Nagyszüleid? Mármint a mostoha nagyszüleidet sztem kérdezd meg!
2010. febr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/105 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az lenne a legegyszerűbb ha őket kérdezed.Sok fölöslgeges dologtól kíméled meg magadat.
2010. febr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/105 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szuleidet is megkérdezhetned,ok azok,akiktol az igazi valaszt megkaphatnad!Jobb,mintha nem tudod,merre induljal!
2010. febr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/105 anonim ***** válasza:
67%

Igen



Szerezd meg az anyakönyvi kivonatodat.


Menj le vele a polgármesteri hivatalba, illetve vissza a kórházba ahol születtél.



De vonásokból is könyen kideríthető, pl ha apukádnak lenőtt fülcimpája van akkor neked is annak kell lenni ha fiú vagy.


A szemszín is kiszámítható, illetve az hogy milyen színű nem lehet a szemed ha a szüleid szeme ilyen vagy olyan színű.


És még vannak ilyen genetikai jelek, de szerintem egy orvos többet tudna mondani vagy aki jobban ért a biológiához.



----▲

◄ ☼ ►

----▼

2010. febr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/105 A kérdező kommentje:
Lehetséges, de alapból eléggé zárkozótt vagyok. Nem nagyon beszélem meg velük a gondjaimat, még ha kérdeznek sem. És amíg nem vagyok 100%-ig biztos a dologban addig nem akarom náluk felhozni. Persze biztos vagyok a dologba, hiszen több bizonyíték is van és mindig is éreztem, hogy valami nincs rendben. Csak talán nem akarom elhinni.
2010. febr. 21. 10:56
 6/105 anonim ***** válasza:
98%
Mutasd meg azt az érdekes levelet a szüleidnek, és kérdezd meg, hogy akkor most mi van...
2010. febr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/105 A kérdező kommentje:
Az anyakönyvi kivonat meg van, de abba elvileg mindenképp az örökbefogadó szülő neve szerepel. És nem tudok vissza menni a korházba, mert nem tudom, hogy pontosan melyikbe is születtem... :| Budapesten valahol, de FEhérváron élek "születésem óta"...
2010. febr. 21. 10:58
 8/105 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra, hogy a levéllel egyszerűen rákérdezek. De valami vissza tart.
2010. febr. 21. 10:58
 9/105 anonim ***** válasza:
93%

sztem nem fog ez menni, mert nyilván tagadnának a szüleid, na most a nagyszüleid ugyan úgy ...

én ahelyedben megvárnám most már a 18-at aztán akkor hivatalos papírok alapján magam deríteném ki a helyzetet.

Mindenesetre nyilván nem csak a fényképek hiánya ad okot az aggodalmadra hanem valami mást is érzel ami nem stimmel szerinted. Ha pedig vannak ilyenek, akkor jó okod van gyanakodni, de baromi nehéz lenne erről beszélni velük, persze megteheted, max hebegnek, de így hirtelen úgyse mondják el az igazságot neked, ha eddig nem tették ... Persze próbálkozhatsz. Sok sikert!

2010. febr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/105 anonim ***** válasza:
64%

Olyanokból is rá lehet jönni,ha te imádod a sajtot,a szüleid meg okádnak töle:)

Vagy testalkat!

HAJRÁ! Ne add föl!

2010. febr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!