Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Alapozott gyanúm van arra,...

Alapozott gyanúm van arra, hogy örökbe fogadtak. Kideríthetném valahogy?

Figyelt kérdés
Találtam egy levelet. Egy régi levelet egy messzi rokonunktól. Érdekes információkkal tele. Képeim nincsenek kiskoromról (azt mondták rossz volt a fényképezőgép, de találtam akkori képeket, nélkülem). És még sok egyéb dolog... nem változtatna semmin, mert ők maradnak a szüleim. De muszáj meg tudnom az igazságot. Egyelőre nem szeretnék erről beszélni a szüleimmel, csak meg szeretném tudni, hogy valójában mi történt? Tudnátok tippe(ke)t adni, hogy kezdjem? 17/F
2010. febr. 21. 10:50
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/105 anonim ***** válasza:
100%

Húú, én szorítok neked, hogy minden rendben legyen a továbbiakban is!:) A szüleid biztosan meg fognak ilyedni, de nyugtasd meg őket, hogy ettől függetlenül ugyanúgy fogsz érezni irántuk.

Majd írd meg. hogy mi történt.

Sok sikert!!

16/L

2010. febr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/105 anonim ***** válasza:
100%

Végre valami fejlemény...:)

Majd mesélj ha sikerült beszélnetek :)Én már nagyon várom a bezsámolót :)


Büszke vagyok rád,h megmerted kérdezi:)

2010. febr. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/105 anonim ***** válasza:
100%

Hú, ez nagyon durva :S

Azért majd írd meg mi lett!

Szurkolok :)

2010. febr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/105 anonim ***** válasza:
73%
Mmint az durva, hogy éveken át úgy gondoltál rájuk mint az "igazi szüleidre" persze szép dolog, hogy örökbefogadtak, de nem kellett volna szerintem éveken át titkolni előtted.
2010. febr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/105 anonim ***** válasza:
100%

Remélem minden rendben,és hogy már a szüleid is elmondták az igazat!!!Mit szól mamád hogy megtuttad?Mondtad neki hogy találtál egy levelet,és abból tudod?Nagyon bátor vagy,hogy eléjük állsz/álltál!

Várom a fejleményeket!Sok sikert!

2010. febr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/105 A kérdező kommentje:

szóval... túl vagyok rajta. :)


Elment a vendég én rögtön bementem. Mondtam nekik, hogy szeretnék veletek beszélni és, hogy üljetek le. Leültek és érdekesen néztek rám. Csupán annyit mondtam teljes komor arccal, hogy TUDOM. megismételtem majd előkaptam a levelet és rögtön folytattam, hogy ez semmin nem fog változtatni, komolyan semmin. de szeretnék tudni mindent. és ennyi volt, elmondtak mindent. hogy mi, miért és hogyan történt. maximum annyi változott hogy jobban tisztelem őket. azt hiszem a lényeget leírtam. köszöm mégegyszer mindenkinek a válaszokat! ;)

2010. febr. 22. 19:06
 97/105 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy minden tisztázódott :)

A szüleid fantasztikus emberek és biztosan nagyon büszkék Rád! (Az én családomban is, van, akit örökbe fogadtak és ő is azt mondta, hogy neki nincsenek más szülei,csak akik felnevelték és sajátjukként szeretik.)

Mostanában biztosan sokszor fog a fejedben járni az egész, sok mindenről fogtok még beszélgetni ezzel kapcsolatban. Én csak egy dologra szeretnélek kérni: Minden családban vannak viták. Soha ne vágd a vita hevében hozzájuk, hogy nem a szüleid, mert igenis azok, akkor is, ha éppen összeszólalkoztok valamin! Gondolom, most könnyen megfogadod, hogy persze, sosem csinálsz ilyet, de kérlek, ez jusson eszedbe akkor is, amikor éppen mérges vagy valamiért!

Bocs, nem támadásnak szántam, csak jó tanácsnak.

Szeresd Őket nagyon, mert megérdemlik!

2010. febr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/105 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok és örülök, hogy ilyen bátor voltál.Mert ehhez óriási nagy bátorság kellett.

És remélem, hogy az érzelmeid a jövőben sem változnak meg a szüleid iránt. Valóban tisztelni kell őket, mert egy ilyen embert neveltek belőled. továbbra is szeresd őket úgy, mintha az édes szüleid lennének.

Sok sikert az életben és sokkal nyugodtabb npokat, amelilyenek az utóbbiak voltak:-)

2010. febr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/105 A kérdező kommentje:
köszönöm ;) észben fogom tartani! :)
2010. febr. 22. 20:00
 100/105 anonim ***** válasza:
100%

Remek srác vagy komolyan mondom! :) Tapintatos, okos, és aranyos. Ha én örökbefogadnék egyszer, ilyen fiút fogadnék örökbe, persze ha előre lehetne tudni, hogy milyen "felnőtt" lesz :) Te kiálltad ezt a próbát. És a szüleid is. (bár azért elmondhatták volna, de mostmár mindegy). A lényeg, h szerintem ugyanúgy, ha nem jobban fogjátok egymást szeretni, összeköt benneteket ez a "kis titok" még jó sokáig! :)


Szeressétek egymást tovább ugyanúgy!!! Sok sikert kívánok Neked az életben!

2010. febr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!