Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Alapozott gyanúm van arra,...

Alapozott gyanúm van arra, hogy örökbe fogadtak. Kideríthetném valahogy?

Figyelt kérdés
Találtam egy levelet. Egy régi levelet egy messzi rokonunktól. Érdekes információkkal tele. Képeim nincsenek kiskoromról (azt mondták rossz volt a fényképezőgép, de találtam akkori képeket, nélkülem). És még sok egyéb dolog... nem változtatna semmin, mert ők maradnak a szüleim. De muszáj meg tudnom az igazságot. Egyelőre nem szeretnék erről beszélni a szüleimmel, csak meg szeretném tudni, hogy valójában mi történt? Tudnátok tippe(ke)t adni, hogy kezdjem? 17/F
2010. febr. 21. 10:50
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/105 anonim ***** válasza:
100%
Szívből gratulálok! Fantasztikus Család vagytok, igazán bátor vagy, hogy beszéltél velük! Nagyon jól oldottátok meg a helyzetet! Köszi, hogy elmesélted, szerintem mindegyikünket izgalomban tartottál az elmúlt napokban. :) Ha pedig vitáztok, csak úgy csináljátok, ahogy eddig... :-)
2010. febr. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/105 anonim ***** válasza:
100%
hihetetlenül bátor vagy,gratulálok!!! :) ne érdekeljen hogy vér szerinti szüleid e,vagy sem. az én "nemzőapám" egy f.szfej, sosem foglalkozott velem,a szüleit (apai nagyszüleim) kb 10 éve nem láttam. nagyim-akit nagyimnak tartok- a legfantasztikusabb ember a világon,imádom! és semmilyen vér szerinti kötelék nincs köztünk. örülj,hogy vannak szüleid,(anyukád is,apud is)akik szeretnek,és te is szeretheted őket.ennél fontosabb dolog nincs a világon!
2010. febr. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/105 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2010. febr. 24. 18:05
 104/105 anonim válasza:
ha ihaz lenne nem egyböl irnál
2020. dec. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/105 anonim válasza:
Engem is leszoltak hát hogy nem igaz egy felnött kiskoruval nem beszélhet igy
2020. dec. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!