Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar sok embert az...

Miért zavar sok embert az hogy nem dolgozom és a férjem tart el?

Figyelt kérdés

Ha megyek valahová és megkérdezik mit dolgozom és azt válaszolom hogy semmit mindig meglepődnek.


Házasságom előtt is így volt. Párom az rég külföldön dolgozik. Házasságom előtt is kaptam autót azt veszek/vettem amit akartam.


Egyrészt meg tehetjük másrészt van egy ok amiért inkább kímélni kell engem. Ez sokakat zavar és nem értem miért.


2014. máj. 29. 12:28
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/132 Őszödi Ferenc ***** válasza:
68%

"nem a szellemi munkát végző, okos emberek mennek el htb-nek"


Akartam írni, hogy ne általánosítsunk, de végiggondoltam, és tényleg nem ismerek egyetlen háztartásbeli nőt sem, aki ügyvéd, belgyógyász, vagy építészmérnök lenne. Hmm. Na mindegy.

2014. máj. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/132 anonim ***** válasza:
100%
őszödi Ferenc, a mindenkivel kekec nem tudott belekötni a hozzászólásomba. Na most ha elüt egy busz, én elégedetten megyek el:)))
2014. máj. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/132 anonim ***** válasza:
62%

kérdező, hány éves vagy és mi a "szakmád" és mit "tanulsz"? és szerinted a 15 kérdőjel a mondataid végén, meg ez a bicskanyitogatóan unintelligens fogalmazási módod nem elég alpári?:)


a kérdező biztosan belgyógyász, sőt, mivel fiatal, egy zseni is, aki gimi felétől már a SOTE padjait koptatta!

2014. máj. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/132 Őszödi Ferenc ***** válasza:
53%

ma 14:24 - ami késik, az nem múlik!

Azért ne siessen a túlvilágra, hosszú, boldog életet kívánok Önnek, és azt, hogy ha oda kerül, jó helyre tegye az X-et.

2014. máj. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/132 anonim ***** válasza:
13%
Másodjára kérdezem, külföldön vagy vele? Ha már ilyen hepi cuki és rózsaszín minden!? :)
2014. máj. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/132 anonim ***** válasza:
60%

Párom az rég külföldön dolgozik.


Az? Talán ő? :)

2014. máj. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/132 anonim ***** válasza:
69%
Én pedig ismerek nem is egy diplomást aki boldogan van otthon gyerekekkel.. Köztük jómagam
2014. máj. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/132 anonim ***** válasza:
41%
na tessék, mondtam, hogy jön majd valaki, aki beírja, hogy őőőő bizony otthon van piacképes diplomával és mellette az összes ismerőse így cselekszik. adózni meg senki, mi? :D
2014. máj. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/132 anonim ***** válasza:
67%

77: gyerekekkel jó, hogy otthon van az ember pár évet.


A kérdezőnek viszont se gyereke, se diplomája :)

2014. máj. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/132 anonim ***** válasza:
86%

kérdező, gyermeket nem szeretnél? (új válaszoló vagyok) én 11 évet dolgoztam, most itthon vagyok 2 gyerekkel. Azelőtt baromi karrierista voltam, de most már itthon vagyok karrierista és nagyon élvezem az itthonlétet. Én itthon dolgozom, a fizetésem a gyerekjuttatások, ami egy idő után nem lesz sok.

De el tudnám képzelni, hogy végig háztartásbeli legyek. :) az én férjem ezt támogatná, többször megemlíti. Imádok főzni, a gyerekeket taníttatni, szóval nem unatkozom.

nem ítéllek el téged.

ha anyagilag megengedheted, akkor maradj csak otthon. Az, hogy szakmád van, és tanulsz, az megint csak jó. Sosem lehet tudni, mikor "kényszerülsz" mégis dolgozni.

2014. máj. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!