Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar sok embert az...

Miért zavar sok embert az hogy nem dolgozom és a férjem tart el?

Figyelt kérdés

Ha megyek valahová és megkérdezik mit dolgozom és azt válaszolom hogy semmit mindig meglepődnek.


Házasságom előtt is így volt. Párom az rég külföldön dolgozik. Házasságom előtt is kaptam autót azt veszek/vettem amit akartam.


Egyrészt meg tehetjük másrészt van egy ok amiért inkább kímélni kell engem. Ez sokakat zavar és nem értem miért.


2014. máj. 29. 12:28
 91/132 anonim ***** válasza:
35%

Csak azért van benned tisztelet mások felé, hogy téged is elfogadjanak! Igen, ez Magyarország, ahol az emberek többsége szegény és bántó tud lenni, ha te ezzel csak úgy dicsekszel. (de ha tisztelnél bennünket tudnád, hogy ezt lehet kulturáltabb formában is közölni, és nem minden jöttmenttel....)

Kit érdekel, hogy nem esik nehezére. Ő dolgozik meg érte, te nem, de mivel a felesége vagy csak nem hagyja otthon éhen dögleni az életképtelen házip.náját!

Húú de jó örököltél egy házat (gondolom semmit nem dolgoztál érte) és megosztod a férjeddel mikor hazajön.... Csodálatos.

És az anyós, aki mutatja a példát a gyerekeinek. Még az Ő korában elment ez, de már akkor is bevett volt, hogy dolgoznak a nők. Elég gáz, hogy mindenki követi a példáját, te pedig ezzel még itt is dicsekedsz....

De szívem, dicsekedni és provokálni jöttél ide, mint nagyon sokan előtted. Neked is sikerült. Szemben vannak emberek, akik annyira nem akarnak megbántani... Én megtenném, csak akkor nekem esnének, hogy milyen irigy vagyok. Pedig csak szánlak. :)

Aki dolgozik, az meg tudna élni egyedül is, meg tudná venni mindenét egyedül, kaját tudna készíteni egyedül stb... Ő kedvtelésből fekszik le a férjével és nem azért, mert jajj de nagyon szereti, mert küldi haza a pénzt. Qva vagy. Ügy lezárva.

Látszik, hogy fiatal vagy. És buta is, mint a föld. Képtelen vagy felfogni, amit írunk neked, csak a saját életedről locsogsz, de normálisan válaszolni nem tudsz rá. Egyszer megöregedsz. A férjed pedig elég pénzes. Szerinted majd a szottyadt seggű nejének fogja hazaküldeni a pénzt, ha már megrakni se lesz kedve? Csúnya vége lesz ennek, de megérdemled.

2014. máj. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/132 anonim ***** válasza:
14%
Kit érdekel, hogy a férjednek nem esik nehezére.*
2014. máj. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/132 anonim ***** válasza:
19%
89-90 komment jól leírta. Azt hiszem választ is kaptál itt a kérdésedre :)
2014. máj. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/132 anonim ***** válasza:
82%

Én azon a véleményen vagyok, hogy ha lehetséges, akkor jobb, ha mindkét fél dolgozik, főleg azért, mert ha valamiért az egyik elveszti a munkáját, akkor még ott van a másiknak.


Mégis azt mondom, hogy itt a válaszolók többségéből csak úgy csöpög az értelmetlen rosszindulat. :(

2014. máj. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/132 anonim ***** válasza:
72%

Tehát aki azt mondja, hogy irigy, az irigy, aki azt mondja, hogy nem irigy, az is irigy?


Mi van azzal, aki tényleg nem érti, leszarja, vagy lenézi?

2014. máj. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/132 anonim ***** válasza:
26%
Én inkább sajnállak. Te itthon unatkozol, a párod kint gürcöl. Én inkább vele lennék kint, vagy itthon dolgoznék, hogy ne kelljen távol lennie tőlem. Én is nagyon szeretem, pont ezért nem férne bele egy távkapcsolat.
2014. máj. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/132 anonim ***** válasza:
69%
Miért gondolja azt bárki is,hogy aki nem dolgozik munkahelyen az unatkozik otthon?
2014. máj. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/132 anonim ***** válasza:
25%
Ok, akkor biztos csupa izgalom az élete, de akkor is a mindennapokban a párja nélkül van, én inkább dolgoznék, de a párom velem legyen. Hiába mondja, hogy írigyek rá, mégis mire?
2014. máj. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/132 anonim ***** válasza:
69%

Ha neked így jó, az a te dolgod.


Viszont, pénz adott, szerintem meg kéne céloznod a főiskolát/egyetemet, és piacképes diplomát szerezned, hogy ne legyél full kakiban, ha beüt a krach.

2014. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/132 anonim ***** válasza:
91%
Nem zavarja őket, inkább irigyelnek. Őszintén szólva ha találnék egy ilyen pasit én is megtenném. Csak küszködök, egy normális munkát nem találok, amit egy kicsit is szeretnék, a fizetésemből meg kocsira sem futná. Egy dolog zavarna, ha mondjuk a férjem egy szép nap bejelentené, hogy mondjuk el akar hagyni, vagy mondjuk történik vele valami (lebetegszik hosszabb időre, meghal stb.) akkor mihez kezdenék. Ettől nem félsz?
2014. máj. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!