Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar sok embert az...

Miért zavar sok embert az hogy nem dolgozom és a férjem tart el?

Figyelt kérdés

Ha megyek valahová és megkérdezik mit dolgozom és azt válaszolom hogy semmit mindig meglepődnek.


Házasságom előtt is így volt. Párom az rég külföldön dolgozik. Házasságom előtt is kaptam autót azt veszek/vettem amit akartam.


Egyrészt meg tehetjük másrészt van egy ok amiért inkább kímélni kell engem. Ez sokakat zavar és nem értem miért.


2014. máj. 29. 12:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/132 anonim ***** válasza:
70%

30-as,

Ugy akartamm irni, hogy ott vannak a magyar prostik Dubai-ban, de itthon csakis modellnek, celebeknek vannak titulalva. Te, meg ugy gondolod, hogy egy feleseg egy budos prosti. Hat mit mondjak, sajnallak. Irigy, sotet vagy.

No nem baj, dolgozd ki a beledet, nehogy egy ferfi tartson el, aztan 20 ev hazassag utan lehet f...sz..i..ka lelep, Te meg sirhatod vissza a fiatalsagod, meg hogy milyen marha voltal hogy dolgoztal a palinak, most meg nem sokat kapsz. Szia

2014. máj. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/132 anonim ***** válasza:
81%

Megnézném hogy ki dolgozna mondjuk 3 müszakba gyártósoron ha akár otthon is maradhat.


Ha mindenkinek a hobbija lenne a munkája amit szivvel lélekkel csinál mindenki melozna de sajna az élet nem ilyen,nem biztos hogy azt melozol amit szerenél és ez sokszor nem rajtad mulik főleg a mai világban ugyhogy én egy embert sem szólók meg aki az otthonülést választja anapi robot helyett,főleg ha simán megteheti hogy választ.

2014. máj. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/132 anonim ***** válasza:
77%

Ha megteheted, és a párodnak is jó így senkinek semmi köze hozzá. Mi miatt kiméled magad? Hogy telik egy napod??

Egy fárasztó hét után, mikor már össze vagyok zuhanva, én is erre vágyom. Szerintem sokan irigyelnek, még h nem is vallják be. De igazából én pl. nem tudom, hogy nem csavarodnék-e be otthon ülni csak. Amúgy van amikor jó lenne.

2014. máj. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/132 anonim ***** válasza:
38%
Sok ember irigy. Én alapvetően úgy gondolom, hogy te dolgod, azt teszel, amit szeretnél, de én nem tudnék úgy élni, hogy nem csinálok semmit (mármint nem dolgozom), mert előre is gondolkoznék. A férjemmel, párommal bármi történhet, ami után szarban leszünk és kénytelen leszek elkezdeni én dolgozni. De persze lehet erre azt mondani, hogy van megtakarítás. És mi van akkor, ha a férj elhagyja az asszonyt? Ilyen dolgok esetében van annyi megtakarításotok, hogy életed végéig gondtalanul élhetnél munka nélkül?
2014. máj. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/132 anonim ***** válasza:
65%

És mit tanulsz?

A későbbiekben milyen jövőképet látsz magad előtt?

2014. máj. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/132 anonim ***** válasza:
32%

"No nem baj, dolgozd ki a beledet, nehogy egy ferfi tartson el, aztan 20 ev hazassag utan lehet f...sz..i..ka lelep, Te meg sirhatod vissza a fiatalsagod"


őőőő, tudod mi a különbség?


Az, hogy azt egy férfi sem veszi el tőlem, hogy szeretem a munkám, minden évben előrébb jutok benne, folyamatosan továbbképzésekre járok és eredményes vagyok benne!

Ha egyszer lelépne a férjem, még mindig megmaradna az életem, anyagi biztonságom és az önbecsülésem!


A kérdezőnek tudod mi marad, ha lelép a kitartója? A pinája, az. Csak azzal egy bizonyos kor felett már nem fog magának újabb palimadarat. Nyugdíja nem lesz, és egy forintja sem az égvilágon. Önbecsülése, eredményei már most sincsenek.

2014. máj. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/132 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom irigységből. Ami engem illet én megörülnék ha a háztartás vezetése lenne a legnagyobb kihívás az életemben, de ezzel mindenki másképp van. Én szeretek önálló, független lenni és érezni, hogy fontos a munkám. Viszont megértem ha valaki nem vágyik rá. Különbözünk, amúgy amíg mindakét félnek megfelel én látok benne kivetnivalót.
2014. máj. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/132 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem aki beteg és emiatt nem tud dolgozni azt ne keverjük már ide!

És az a válaszoló, aki azt irta nem lesz semmije ennek a nőnek válás esetén:

De, sajnos ha nincs házassági szerződés, örökölt vagyona a pasinak, és mindent a házasság alatt épített fel a drága nőjének, akkor mindennek a fele az exfeleségé!! Na ez az, ami szomorú....

Majd utána viszont megkapja az élettől a pofont hidd el, ugyanis nem lesz ki eltartsa és 0 munkatapasztalattal, szakma nélkül nem éppen álommunkákat fog találni.


Régen a nő otthon volt..... blahblahblah!

Régen hazajött az ura 2 pofon egyből az aszonynak. Miaz, hogy langyos a leves, hogy nem pálinkával várja, hogy csúnyán nézett rá?!? Utánna 2 a tucatnyi gyereknek, mert hangosak. Aztán este lehet csodálkozni ha az asszony visít, mert épp megerőszakolják.... Hölgyeim, ezt szeretik elfelejteni!


Aki 9 puját szült, vagy beteg ott még megértem ezt az otthonosdit.... De egy gyermektelen fiatal házaspárnál??? Mi az amiben elfárad virágom? Nem marad energiája a párjára? Szép kifogás, eszes férj lehet, aki beveszi...

Mai dolgozó nők többsége mégis képesek dolgozni, otthoni munkát végezni, esetleg gyermeket nevelni és még a párjával is foglalkozni. Nem hiába vagyunk nők, több dologra is tudunk figyelni. :)

Ne dicsekedj vele kérdező, meséldd úgy el, mint az időjárásról beszélnétek, akkor az emberek 80% úgyis elfogad vagy nem bánt. Mondjuk én nem szívlelnélek érte, mert ez így igazságtalan. Te mereszted a segged otthon és csak shoppingolsz a párod pénzéből, míg más 10 óra robotolás után örül, hogy hazamehet és hétvégén elmehet a turiba...

2014. máj. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/132 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező:

Szerintem ezzel semmi gond.Tanulsz és vezeted a háztartást. Ez is munka.

2014. máj. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/132 anonim ***** válasza:
91%
Senkinek semmi köze hozzá, ez a ti életetek. Ha nektek így jó.
2014. máj. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!