Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar sok embert az...

Miért zavar sok embert az hogy nem dolgozom és a férjem tart el?

Figyelt kérdés

Ha megyek valahová és megkérdezik mit dolgozom és azt válaszolom hogy semmit mindig meglepődnek.


Házasságom előtt is így volt. Párom az rég külföldön dolgozik. Házasságom előtt is kaptam autót azt veszek/vettem amit akartam.


Egyrészt meg tehetjük másrészt van egy ok amiért inkább kímélni kell engem. Ez sokakat zavar és nem értem miért.


2014. máj. 29. 12:28
 81/132 anonim ***** válasza:
66%

én tényleg nem szoktam azt mondani, hogy ha valakinek nem tetszik valami akkor biztosan irigy.. de most egyértelműen azok (a válaszolók fele kb..)

akinek kint dolgozik a férje németországban és mondjuk több hetente-havonta megy haza, vagy kaminos annak is k**va a felesége? érdekes, ezt még sosem láttam itt :) a kérdező ráadásul azt írta hogy hetente hazajön a férje, miért ne beszélgethetnének, élhetnének akkor? annyira primitívek és rosszindulatúak vagytok, komolyan elkeserítő....

2014. máj. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/132 anonim ***** válasza:
52%

Ha mondjuk valami okán nem tart örökké a dolog, mihez kezdesz?

Valahogy nem tudok irigy lenni arra, akinek ennyi az élete, és hiszi azt, hogy minden örökké tart :)

2014. máj. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/132 anonim ***** válasza:
51%
Nemhiszem, hogy irigyek lennének. Szerintem nem vagy valami irigylésre méltó.
2014. máj. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/132 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon gyerekes dolog azt hinni, hogy aki nem ért veled egyet, az irigy.


És az egész dolog nekem úgy jön le, hogy te otthon vagy, nagyon unatkozol, felteszel egy kérdést, amiből balhé lesz - nyilván tudtad előre, annyira hülye nem vagy - , és most megvan az élvezet, az izgalom az életedben.

2014. máj. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/132 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem sokan el tudnák "viselni" azt az a bizonyos otthonlétet.Otthon is meg lehet találni a feladatokat, vagy azokat a dolgokat , amik lefoglalják az embert. :-)

Én is simán el tudnám képzelni, hogy otthon vagyok, és nem a munkahelyen nyírják az idegeimet, nap mint nap.

2014. máj. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/132 anonim ***** válasza:
64%
Hát már ne is haragudj, de te ezt igenis dicsekvésből írtad neki. Mert rengeteg olyan házaspár pár, akikek minden nap meg kell szenvedniük a megélhetésért és biztos olyanok is vannak sokan mint ti, még se rohannak ide írogatni. Az meg, hogy miért zavar sok embert, hogy te nem dolgozol, te is nagyon jól tudtad eddig is a választ. Tehát csak felvágni jöttél ide.
2014. máj. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/132 anonim ***** válasza:
25%
Inkább az a végletekig rosszindulatú, aki feltételez irigységet a másikról, mert ugye magából indul ki! :)
2014. máj. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/132 anonim ***** válasza:
40%

nem magamból indultam ki, értelmezd a szöveget :)

miért írta volna ki dicsekvésből? egyszerűen érdekelte az emberek véleménye, és azt hitte nincs ennyi gonosz féltékeny ember itt... igen, ez az ő hibája, hogy merte feltételezni, értelmes emberek vannak itt - megjegyzem én se értem, miért ZAVAR ez embereket. nyilván szeretik egymást, együtt vannak jó ideje miért is baj ez? pont erre volt kíváncsi, és ki is derült, hogy csak rosszindulatból zavarja ez az embereket, semmi értelmes érv nincs mögötte. mert az, hogy jajj majd ha elhagyja a férje, nem egy ok. nyilván nem féltik a kérdezőt hogy emiatt zavarja ez őket :)

2014. máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/132 anonim ***** válasza:
36%
Kedves kérdező,szerintem legtöbb ember aki azt mondja,nem cserélne veled irigyek,még maguknak sem vallják be,ilyen hülye kifogàsokkal meg ne foglalkozz ,hogy mi lesz ha elhagy a párod? Miért aki gürizik kényszerből egy gyárban 20 éven keresztül havi 80 ezerért az előrébb lenne mint te,ha elhagyná a párja?mivel? Ha úgy adódna akkor is elmehetsz dolgozni..Karrier..ugyan már a nők hány százaléka dolgozik a karrier miatt?A megélhetésért dolgoznak,meg hogy ne legyenek otthon,és sok ráfogja ,hogy azért van rumli és mocsok otthon ,mert dolgozik egész nap keményen a munkahelyén,holott némelyik ott sem csinál semmit,szerintem két fajta ember van,lusta és szorgalmas..aki otthon van nem biztos ,hogy lusta,és unatkozik,aki bejár egy munkahelyre nem biztos,hogy szorgalmas is..velem is ugyanez történik,nincs munkahelyem,de itthon 12-14 órát dolgozom egy nap,és megkérdezi néhány idióta.." nem unatkozol?" Nem.Én attól kapnék hülyét ha naponta két órát kéne zötykölődnöm a vonaton ,hogy eljussak dolgozni,egy butikba ahol gubbasztanék a sarokban egész nap 80 ezerért,és este mennék haza a rumliba.Ugyan már..Persze vannak az intelligens dolgozó nők,akik a karrier miatt csinàlják,az érthető,de azoknak nincsenek is beszólásaik a nem dolgozó nőkhöz..ne törődj vele mit mondanak..főleg ha a párodnak jó igy..
2014. máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/132 anonim ***** válasza:
38%
Picit olyan ez a " támadás " az emberektől feléd,mint amikor valaki kap vagy vesz pl egy drága autót ,és azt mondja a paraszt szomszéd,,ó nekem nem kéne...nem a francokat,csak ezzel áltatod magad,mert tudod,hogy úgysem lesz ilyened soha.
2014. máj. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!