Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar sok embert az...

Miért zavar sok embert az hogy nem dolgozom és a férjem tart el?

Figyelt kérdés

Ha megyek valahová és megkérdezik mit dolgozom és azt válaszolom hogy semmit mindig meglepődnek.


Házasságom előtt is így volt. Párom az rég külföldön dolgozik. Házasságom előtt is kaptam autót azt veszek/vettem amit akartam.


Egyrészt meg tehetjük másrészt van egy ok amiért inkább kímélni kell engem. Ez sokakat zavar és nem értem miért.


2014. máj. 29. 12:28
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/132 A kérdező kommentje:

DE legalább én bennem van emberiség, és tisztelet más ember társaim felé!

Nem bántok meg ezzel senkit szerintem mert én itthon ülök.

Itt tényleg csak a többség az irigy...de megszokhattuk, ez Magyarország!

Higgyétek el a férjemnek ha ez nehezére esne akkor nem adná ide a pénzét amit megkeres.

Igen megkeresi a pénzt külföldön, azért jóval kevesebb munkával, több pénzért.

Ha ő ezt elfogadja, és támogatja akkor ebben nincs semmi kivetni való.

Egyébként azt is megsúgom hogy dolgozik a férjem igen, de a ház amiben élek/élünk az az én saját vagyonom. Nem rakta alám, ne aggódjatok!


Milyen fura legalább úgy beszéltem itt velem/ rólam mintha egy bér- és tömeggyilkos lennék! Igen főben járó bűnt követtem el.



UI: Páromnak van 2 fiú testvére, 1 lány testvére, és mondhatom sem a fiúknak a felesége nem dolgozik, sem a páromnak a húga :)

Sőt mi több az anyósom sem dolgozott soha! :) Na tessék mondjatok még ezt azt, keressétek a kákán is a csomót! :)

2014. máj. 29. 13:34
 52/132 anonim ***** válasza:
31%
Te is vele vagy külföldön?
2014. máj. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/132 anonim ***** válasza:
56%

Csak annyira néznek le azért, mert nem dolgozol, mint amennyire te lenézed az embertársaidat! :)

Jöttél dicsekedni, menj, lassan lekésed a fodrászt! ;)

2014. máj. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/132 anonim ***** válasza:
85%
Engem nem zavar. :)
2014. máj. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/132 anonim ***** válasza:
24%

hagyd a fanyalgókat! sok karrierista pitsa,akik verik itt a mellüket,közben meg a férfiak sokkal többre becsülik azokat a nőket akiknek a háttérbázis megteremtése,család összetartása,gyereknevelés az első.


bármelyik férfi akit megkérdeznének h mit választana,olyan felséget aki megteremti a harmóniát,tisztaságot,boldog gyerekeket,e mellett szép és kipihent ergo van energiája a férjére,vagy egy karrierista nő akinek nincs ideje takarítani,felvesz bébiszittert,házvezetőnőt h ő önmegvalósítson, vagy még ez sem hanem kosz van és a gyerekek is lelki betegek-vagy nem is vállal gyereket!-hát sztem nem kérdés h melyiket választanák!

2014. máj. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/132 anonim ***** válasza:
60%
nálatok ez a divat, máshol meg szeretnek a nők tenni valami értelmeset is, nem a körmöshöz menni, meg takarítani
2014. máj. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/132 anonim ***** válasza:
75%

Itt a Ausztriában sem kéne a nőknek dolgozni menniük, de mivel itt sokkal rugalmasabbak a munkaadók ezért sokan dolgoznak napi 4 órában, így azért még sem ülnek otthon egész nap, de megszakadniuk sem kell.

Ha tanulsz akkor meg jobb ha arra koncentrálsz.

2014. máj. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/132 Őszödi Ferenc ***** válasza:
72%

Őszinte leszek: engem nem érdekel, azt csinálsz, amit akarsz. De hogy segítsek is: nincs azzal semmi baj, ha a feleség "otthon" van, azaz háztartásbeli. Ha a férj jól keres, hát a nő maradjon otthon, nekem nyolc, meg a szomszédnak is.

Ha viszont a felség htb, van akár gyerek is, és a férj válni akar, és hirtelen elzárja a pénzcsapot, na az nagyon tud fájni az otthon ülő nejnek.

2014. máj. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/132 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem dicsekedni jöttem ide, csak azt gondoltam hogy vannak olyan emberek akikből nem sugárzik a rosszindulat és bántja meg a másikat, mivel nem is ismerik például.

Ennyire még azok sem bántanak/ és néznek le akik szemtől szemben kérdezik meg hogy "na és mit dolgozol" felelem hogy jelenleg semmit. Ennyi itt befejeződik a nagy story! DE itt az oldalon, vagyok prosti, egy kitartott rib*anc, kihasználom a férjem, megvásárol engem a férjem... stb



Holott, ha azt nézem más is lefekszik a férjével aki dolgozik akkor ennyi erővel ő is az!

Nem baj, mondhatnak itt bármit mert ezen az oldalon so a begyepesedett....na és erről jut eszembe aki itt van sok munka mániás nő/férfi azok a munkahelyükről neteznek? Vagy csak mondják és itt élik ki a degenerált hajlamukat hogy teszik az agyukat??!!



Volt egy kedves hozzá szóló aki írt valami olyasmit hogy ő csak annyira néz le engem mint amennyire én nézem le az ember társaimat...!! Ó de kedves vagy! Én nem nézlek le sem téged sem mást! :) De te tudom mi a véleményed... IGAZA VAN AZ ITT HOZZÁSZÓLÓKNAK HOGY AZ IRIGYSÉG HA ÖLNI TUDNA.

2014. máj. 29. 13:50
 60/132 anonim ***** válasza:
48%
Most őszintén mit vártál? Itt arc nélkül a gép mögé bújva még gonoszabbak és még nagyobb a szájuk. Csak ismételni tudom magam, ne foglalkozz velük.
2014. máj. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!