Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar sok embert az...

Miért zavar sok embert az hogy nem dolgozom és a férjem tart el?

Figyelt kérdés

Ha megyek valahová és megkérdezik mit dolgozom és azt válaszolom hogy semmit mindig meglepődnek.


Házasságom előtt is így volt. Párom az rég külföldön dolgozik. Házasságom előtt is kaptam autót azt veszek/vettem amit akartam.


Egyrészt meg tehetjük másrészt van egy ok amiért inkább kímélni kell engem. Ez sokakat zavar és nem értem miért.


2014. máj. 29. 12:28
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/132 anonim válasza:
100%

Irigyek .aztán közben meg ok szívesen lennenek a helyedben :))

És szerintem ez teljesen termeszetes hogy a férfi teremti meg az anyagi hátteret,nem a nő . Ettől nem vagy k.rva sem,ezt is csak azt mondja aki irigy .bár nem kene igazából foglalkozni se velük max sajnalni őket h sz.r életük van

2023. jan. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/132 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem senkit nem érdekel, hanem maximum te érzed belül kicsit rosszul emiatt magad
2023. jan. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!