Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar sok embert az...

Miért zavar sok embert az hogy nem dolgozom és a férjem tart el?

Figyelt kérdés

Ha megyek valahová és megkérdezik mit dolgozom és azt válaszolom hogy semmit mindig meglepődnek.


Házasságom előtt is így volt. Párom az rég külföldön dolgozik. Házasságom előtt is kaptam autót azt veszek/vettem amit akartam.


Egyrészt meg tehetjük másrészt van egy ok amiért inkább kímélni kell engem. Ez sokakat zavar és nem értem miért.


2014. máj. 29. 12:28
 111/132 anonim ***** válasza:
87%
A nav rakuldesrol annyit, hogy harom vallalkozo azert nem vallalta a munkat, vagy dupla arat szamolt volna fel nalam, mert szamlat akartam kerni.
2014. máj. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/132 anonim ***** válasza:
19%

ott valami nem stimmel...

nincs olyan, hogy valaki csak úgy pusziból részvényeket kap, azt valahogy meg is kell vásárolnia!

csak osztalékot kaphat utána

2014. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/132 anonim ***** válasza:
30%

103-as! Feladsz egy álláshirdetést. Jelentkeznek rá ketten. Kettejük közül kit választanál?


a) kiesett az iskolapadból x évesen, de az érettségin kívül semmilyen képesítése nincs


b) szintén kiesett az iskolapadból, de van akár szakmája, akár felsőfokú iskolai végzettsége, ergo ér(he)t valamihez, mert megtanulta, és esetleg még használható is a tudása


Én tuti, hogy a b-t alkalmaznám. Pedig nincs cégem, sőt, főnök sem vagyok. Csak az a bizonyos józan...

2014. máj. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/132 anonim ***** válasza:
20%
113! akkora a szabad munkaerő, hogy nem csak 2 embr jelentkezne...
2014. máj. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/132 anonim ***** válasza:
63%

Gyengébbek kedvéért: a sokból kettő, akinek az asztalodon van a cv-je.

Kapcsolhatod az égősort a karácsonyfán :)

2014. jún. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/132 anonim ***** válasza:
93%

Felsőfokú iskolai végzettsége lehet valakinek, aki kiesett az iskolapadból?


(Vagy a "kiesik a padból" nem azt jelenti, hogy nem fejezte be a sulit?)

2014. jún. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/132 anonim ***** válasza:
70%

Befejezte az iskolát. A probléma az, ha utána semmit nem csinált (további tanulás vagy munka).

Az ilyen illetővel baromi nehéz bármit is kezdeni szerintem, mert nincs mibe "kapaszkodni", mikor szeretnéd feltérképezni a képességeit.

2014. jún. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/132 anonim ***** válasza:
93%
Én férfit ismerek, aki nem dolgozik, de a felesége 7 számjegyű fizut kap. Őt senki sem szólja le, mert előtte folyamatosan 12 órázott egy felelősségteljes munkakörben és azért hagyta abba, mert teljesen kiégett tőle. Most belevágott egy sportba és rengeteget foglalkozik a keresztlányával. Gondolom ha újra összeszedte magát, biztos fog keresni egy másik melót. De most csak azért tegye tönkre magát, hogy elmondhassa h van melója?
2014. jún. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/132 anonim ***** válasza:
36%

A szociuralom alatt a proli politikusok vésték a zemberek eszébe, hogy mindenkinek dolgozni kell. Előtte a nagyanyáim nem dolgoztak, de még a házimunkára is volt segítségük, az apai nagymamámnak kettő is. Aztán nem lett munkanélküli egyik nagyapám sem, nem hagyta el a nagymamát.

Nem unatkoztak a hölgyek akkor sem.

Polgári családokban az volt a normális, hogy a háziasszony felügyelte a háztartást, nem az, hogy padlót vixoljon.

Kérdező, engem nem zavar, hogy a férjed tart el, alapnak tekintem. Jó, hogy megteheted, és az is, hogy nem mész el valami alibi munkahelyre semmit se csinálni. Hány ilyet ismerek!

2014. jún. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/132 anonim ***** válasza:
71%
Én jobban érzem magam, hogy dolgozom, hisz bármilyen jó is egy kapcsolat, nem jó teljesen kiszolgáltatni magunkat a másiknak. Meg jobban meg is becsülnek, ha nem csak hazai bejárónő vagy. Régen a nőket nem segítették háztartási gépek, nem volt bevásárlóközpont, átlag 5-6 gyerek volt és nem lehetett autóval furikázni. Tehát a háztartásvezetés önmagában igen ritka, és nekem is csodálkozásra méltó dolog, ha hosszútávú és nem csak gyerekek miatt van. Mondjuk nem tudom, ha esetleg betegséged van, az nyilván érthető, de az egy teljesen másik kérdés.
2014. jún. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!