Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar sok embert az...

Miért zavar sok embert az hogy nem dolgozom és a férjem tart el?

Figyelt kérdés

Ha megyek valahová és megkérdezik mit dolgozom és azt válaszolom hogy semmit mindig meglepődnek.


Házasságom előtt is így volt. Párom az rég külföldön dolgozik. Házasságom előtt is kaptam autót azt veszek/vettem amit akartam.


Egyrészt meg tehetjük másrészt van egy ok amiért inkább kímélni kell engem. Ez sokakat zavar és nem értem miért.


2014. máj. 29. 12:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/132 anonim ***** válasza:
82%

Te tudod.

Más nő dolgozik, mert semmi sem biztos, ahogy egy házasság sem, aztán ott állsz egy bőrönddel és mehetsz amerre látsz.

Másnak kell a kihívás szakmailag, neked nem.


Beteg vagy am., vagy miért kell kímélni?

2014. máj. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/132 anonim ***** válasza:
74%
Mert irigyek. Engem nem zavar, én szeretek dolgozni. De ha mondjuk utálnám a munkámat, akkor én is irigy lennék. Mondjuk én nem rosszindulatból, csak nyilván irigyli az ember azt, akinek jobb. Valakiből ez rosszindulatot vált ki.
2014. máj. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/132 anonim ***** válasza:
34%
Na dicsekedj még! Gondolom a környezeted már torkig van veled!
2014. máj. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/132 anonim ***** válasza:
57%

Irigyek, ennyi.

En azt nem ertem, hogy miert mondjak az emberek, hogy "ferjem tart el". Nem, egyutt eltek.

2014. máj. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/132 A kérdező kommentje:
Nem éppen dicsekvés. A környezetem torkig?Miért?
2014. máj. 29. 12:34
 6/132 anonim ***** válasza:
71%
Na, mar meg is jelentek az irigyek, nem sok intelligenciaval.
2014. máj. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/132 anonim ***** válasza:
71%
Mert nem mindennapos, hogy valaki csak otthon ül és nem jár dolgozni. Miért gondolod, hogy bárkit is érdekel a ti életetek?
2014. máj. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/132 anonim ***** válasza:
90%

Mert rosszindulatúak. Mást el nem tudok képzelni. Tudod az a "Nehogy má'! Én dóóóógozok, az meg otthon mereszti a p...csáját?" mentalitás.


Tényleg igaz, hogy ha csak egy valaki dolgozik a családban és valamiért kiesik a keresetből, akkor elképzelhető, hogy a másik már nehezen talál munkát, tehát megvannak a reális veszélyei, úgyhogy nem feltétlenül célszerű.

De ez egy olyan téma, amibe kívülálló nem köthet bele és értelmes, normális, a saját életével elégedett, nem gonoszkodó, rosszindulatú ember nem is köt bele.

2014. máj. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/132 anonim ***** válasza:
64%

"hogy miert mondjak az emberek, hogy "ferjem tart el". Nem, egyutt eltek."


Nem élnek együtt, mint a kérdező is írta. A férje külföldön dolgozik, őt otthon költi a pénzét. Semmi több, mint egyszerű prostitúció magasfokon: a férfi gondoskodik az anyagiakról, cserébe van lyuk, amikor hazamegy. Ennél többről nem szólnak az ilyen házasságok.

2014. máj. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/132 anonim ***** válasza:
97%

Egy ideig en is otthon voltam, nem dolgoztam kb 2 evig.

Es en irigy voltam a baratimra es meg a ferjemre is hogy mikor haza jon jo kedvuen meseli mit csinaltak ma kollegiaval vagy hogy csapatepitesre mennek meg hasonlok.

Igy en ugy dontottem vissza megyek dolgozni es most teljes az eletem es egyaltalan nem vagyok irigy arra aki nem dolgozik.

2014. máj. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!