Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavar sok embert az...

Miért zavar sok embert az hogy nem dolgozom és a férjem tart el?

Figyelt kérdés

Ha megyek valahová és megkérdezik mit dolgozom és azt válaszolom hogy semmit mindig meglepődnek.


Házasságom előtt is így volt. Párom az rég külföldön dolgozik. Házasságom előtt is kaptam autót azt veszek/vettem amit akartam.


Egyrészt meg tehetjük másrészt van egy ok amiért inkább kímélni kell engem. Ez sokakat zavar és nem értem miért.


2014. máj. 29. 12:28
 101/132 anonim ***** válasza:
58%

91es bocs, de a te válaszodon felröhögtem....

mi az hogy mindenkinek elmondja??? dicsekszik? mikor, kinek?

ha valaki megkérdezi, hogy dolgozik-e akkor inkább hazudja azt, hogy igen ott a kisboltban eladó, vagy valahol messze van egy állása? ez nevetséges...

2014. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/132 anonim ***** válasza:
71%

Úristen! Némelyik hozzászóló gusztustalan! Ezerszer nagyobb szégyen, ha valaki így beszél...mint az, ha valaki nem dolgozik, mert megteheti!

Ne foglalkozz másokkal! Az emberek irigyek és rosszindulatúak...sajnos. Éld úgy az életed ahogy tudod, ahogy akarod... Ha nektek ez így jó...akkor teljesen rendben van!

2014. máj. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/132 anonim ***** válasza:
76%
Akinek diplomája van és elhagyja a férje,annak könnyebb? Szeretném kérdezni a diplomásokat? Előrébb van valaki manapság 1 2 3 diplomával?
2014. máj. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/132 anonim ***** válasza:
44%

Nem ertem mi ez a kotelezo dolgozni mania????

Ha egyszer valaki megteheti, hogy nem dolgozik, es megel normaliasan es az jo neki akkor kinek mi koze hozza.

A utcankban van egy csalad ott pedig csak a feleseg dolgozik, ha jol tudom tobb mint egy millat keres havonta, meg plussz reszvenyeket kap. A ferje viszont 5 lakast ad ki alberletbe, azokat neha megnezi es ennyi, teniszezik, es autit simogatja.

2014. máj. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/132 anonim ***** válasza:
65%

na, rájuk is kiküldeném a navot :D

utolsó: nem részvényeket kap, hanem a részvények után osztalékot :)

2014. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/132 anonim ***** válasza:
80%
Ez csak rátok tartozik a párod fizetéséből élsz, nem máséból, nem segélyekből.
2014. máj. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/132 anonim ***** válasza:
83%
Örülj neki,hogy így élsz.Ne törődj a kritikával.Inkább irigyeljenek mint sajnáljanak.
2014. máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/132 anonim ***** válasza:
4%

105,

De bizony reszvenyeket kap!

2014. máj. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/132 anonim ***** válasza:
79%
Miben merül ki, hogy zavarja őket? Általában erről azok panaszkodnak, akiket zavar. A sógornőm se dolgozik, mégse támadja senki. Küldenek dolgozni, vagy mit reagálnak?
2014. máj. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/132 anonim ***** válasza:
22%
Benne vagy a top legundorítóbb kérdésekben!! Így összeugrasztani az embereket....
2014. máj. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!