Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire elfogadható, ha az...

Mennyire elfogadható, ha az apa a gyermeke megszületését egy kiadós baráti társasággal való berúgással ünnepli meg? Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 22:05
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/149 anonim ***** válasza:
21%
Szóval nem a seggemben, hanem a hasamban lesznek varratok. És igen, csak azért is elmegyek, hogy a kedves "apa" tudja, hol a helye.
2013. dec. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/149 anonim ***** válasza:
88%
Sajnállak. Biztos vagyok benne, hogy ilyen mentalitással sem társad, sem gyereked nem lesz. Nem tudod mit veszítesz. Nem mellesleg a császárosok még annyira sem ugrálnak jó darabig, mint a természetesen szülők.
2013. dec. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/149 anonim ***** válasza:
32%
Nem is akarok gyereket, csak ha hajlandóak teljesíteni a feltételeket. Nem kell engem sajnálni, én sem sajnálom azt, aki direkt teszi tönkre az életét és karrierjét értelmetlenül. Akiknek kisgyereke van, honnan tudják, hogy ha felnő, akkor nem egy hálátlan dög lesz? Nem egy ilyet láttam, és ti se tagadjátok, hogy láttatok már ilyet. Elviselhetetlen lenne nekem, ha tudnám, hogy ahelyett, hogy egy hálátlan dögöt neveltem, csinálhattam volna mást, amiben örömömet is találtam volna?
2013. dec. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/149 anonim ***** válasza:
90%
Hát, ilyen mentalitással inkább tényleg hanyagold a gyerekvállalást. Szegény gyereket is tönkretennéd. Én egyébként nem érzem, hogy odadobtam volna a gyerekért a karrierem. Ügyvédként dolgoztam szülés előtt és fél év múlva, mikor visszamegyek is ügyvédként fogok dolgozni. Nem adtam fel semmit.
2013. dec. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/149 anonim ***** válasza:
28%
Ha valamikor lesz gyerekem, én is olyan fél év- egy évet leszek hajlandó kimaradni melóból, nem többet. Nem tenném én tönkre a gyereket, csak lehet, hogy nem lenne túl hasznos tagja a társadalomnak XD
2013. dec. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/149 anonim ***** válasza:
77%
Félreértettél, én fél év múlva megyek vissza, de a fiam akkor már 2 éves lesz. Gondold még át a dolgokat, hátha megváltozik még a hozzáállásod. Szép napot.
2013. dec. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/149 anonim ***** válasza:
36%
Ha elérem azokat a célokat, amiket kitűztem magamnak, akkor már maga a munka jellege sem fogja hagyni, hogy 3 teljes évet kimaradjak. Nem is akarok majd. Attól még fogom szeretni a gyerekem a magam módján, de a munka is fontos lesz.
2013. dec. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/149 anonim ***** válasza:
100%

IC, egyszer sem értékeltem a válaszaidat, ha rám gondoltál a lepontozásos kommenttel.


Azt viszont őszintén sajnálom, hogy ennyire megkeményített az élet, és hogy ilyen tahókkal voltál körülvéve.

Viszont ami érdekes, hogyha ennyire érzelmeket kizárva tudsz dönteni a saját magad elmondása szerint, és a kommentjeid is ezt sugallják: akkor miért nem gondolod végig, hogy mi van, ha az általad látott minta nem reprezentatív? Mert hidd el nem az, jószándékból próbállak erről meggyőzni. Rengeteg értékes ember van, aki bulikon, szűkebb vagy tágabb baráti összejöveteleken iszik. Ki többet, ki kevesebbet. De ettől még szerető férjek, gondoskodó és párjukért tűzbe menő élettársak stb. Láttam már inni Édesapámat is, Édesanyámat, sőt nagyszüleimet is, de ennek ellenére jó gyerekkorom volt, szeretetből és törődésből sosem szenvedtem hiányt. Bulikban iszom én is, néha sokat is. De ha nincs alkalom, akkor hétszám ezsembe sem jut "kinyitni egy sört", vagy "lehúzni egy felest", ahogy mondani szokták. Nincs rá igényem és kész. Így pedig élnek még pár tízezren az országban a te korosztályodból, hidd el!


Próbáld végiggondolni és elfogadni, hogy nincs olyan nagymértékű korreláció az alkoholos italok alkalmankénti fogyasztása és az alkoholistává válás között, mint amekkorát gondolsz.


Mi van, ha randizol sokat egy férfivel. Kedves-okos-helyes-ügyes-aranyos, tehát tegyük fel, hogy minden szempontból úgy érzed, megfelelő partner számodra. Aztán egy családi összejövetelen, horgászaton, kiránduláson akármin meglátod, ahogy kibont magának egy sört. Gondolom elvből szakítasz vele.

De mi van, ha egy teljesen rendes embert szalasztasz el, egy leendő dolgos férfit, törődő férjet, gondos apát?

2013. dec. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/149 anonim ***** válasza:
72%
Csak provokálni akar mindenkit, vegyétek már észre, kedveli a feltűnést, sztem max olyan 15 éves lehet, legalábbis az intelligenciája ezt mutatja. Ha pedig mégsem provokáció: Sok sikert előre is a császármetszéshez, amit annyira tervezel! Majd meglátod, milyen jó, és mennyire lesz majd kedved bulizni! Azt se tudod mit beszélsz, csak írsz ész nélkül, pedig tapasztalatod semmi. Ott okoskodj, ahol kíváncsiak rád, buta nőszemély...
2013. dec. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/149 anonim ***** válasza:
80%

IC:


Úgy csinálsz, mintha annyira nagy választásod lenne császár és nem császár közt...



Tudod a legtöbb nő is csinál bulit előtte (babaváróbulinak hívják)

A férfi nem csak önmaga örömére bulizikmilyenkor, hanem megosztja azt az örömöt a többiekkel, hogy neki gyereke született... Addig teszi ezt, amíg a felesége/párja kórházban van, hogy ne zavarja, hiszennneki a szülés miatt pihenésre van szüksége, és a babának is, sőt az apukának sem lesz ideje arra, hogy megünnepeljék a baba érkezését, ha otthon vannak, mert kivené a részét amennyre tudja a gondoskodásból. Mindannyian örülnek, hogy lyuk van a fenekükön.

Igen vannak kivételek, mint ahogyan itt is írták, hogy az anyuka úgy érezte,mhogy ő is elég erős hozzá, és kedve is van..így .együtt ünnepeltek.

Természetesen ez megbeszélés kérdése.

Viszont nem értem, hogy te aki ennyire ellenzed a családot, a normális párkapcsolatot, te akinek csak a saját önzése létezik, tudsz egy ilyen kérdésben értelmes véleményt nyílvánítani..


Bas..sza meg meg gyereket is csak feltételekkel akarsz, nem magáért a gyerekért, vagy saját magadért.

Tudod aki gyereket szeretne, az belekalkulálja, vegiggondolja, hogyha egyedül kell valam oknál fogva felnevelnie azt a gyereket, akkor is szívesen vállalja.


Nem idióta mérlegeke állít... Hogy jah te elmentél egyszer fél őrára, akkor nekem is el kell mennem, hiszen egyenlőek vagyunk...pedig amúgy nem is lenne kedved...

Vagy csak azér veszel te is 30 ezerért egy csizmát, mert a párod vett magának egy új műszaki cikket, és nem azer mert épp szükséged van rá.

Egyszer bele fogsz őrülni(ha eddig még nem tetted) abba, hogy a bazi nagy egyenlőséget keresed. Nőknek és ferfiaknak mások az igényeik, mivel nincs gyereked ezért fogalmad sincs, hogy neked lesz-e igényed a bulizásra...csak azért mennél, mert a férjed/párod igényt tart rá?


Tudod nevetséges a gondolkodásod, és nem lesz oylan ember, aki ezt elviseli, ha rájön milyen vagy, igaz nem rejted véka alá, már lehet, csak az éteren van ilyen nagy véleményed, és elvárásod.


Sajnálom, hogy ennyire keserű ember vagy....

2013. dec. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!