Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire elfogadható, ha az...

Mennyire elfogadható, ha az apa a gyermeke megszületését egy kiadós baráti társasággal való berúgással ünnepli meg? Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 22:05
 101/149 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan,itt mindenki I.C.-t akarja meggyőzni???


Provokáló,gyermeteg gondolkodású és szerintem nagyon fiatal,aki képtelen "árnyalatokban" gondolkodni!

Pár hsz-t olvastam tőle...ugyan már,aki igy ír semmilyen élettapasztalata nincs,egy zárt világban él,ismeretlen számára az ő körein kívül eső világ...teljesen beszűkült!


Sajnálom őt....

2013. dec. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/149 anonim ***** válasza:
16%
Nem derogál az anyaság, ha úgy csinálhatom, ahogy akarom. Márpedig ki tudna ebben megakadályozni, nemde? De igazad van. Sokszor érzem magam inkább férfinak, mint nőnek. Talán ezért nem vagyok képes arra, hogy hagyjam, hogy bármilyen formában és mértékben kihasználjanak. De hát ha lesz élettársam/férjem, és ő akar majd gyereket, akkor meg kell adnom neki. Hogy azután mi történik, azt meg senki nem tudhatja.
2013. dec. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/149 anonim ***** válasza:
16%
Utolsó, te csak ne sajnálj. Én nagyon is jól elvagyok a kis világomban, ami milliószor jobb, mint ez a szomorúlelkű börtön, ami a valóság.
2013. dec. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/149 anonim ***** válasza:
100%

Nem börtön a valóság, csak olyan, amilyenné teszed. Egy kapcsolat bizony a kompromisszumokról és néha a másik kiszolgálásáról szól. Ez nem megalázkodás, ez a szeretet, amit vissza is kaphatsz. Ha nem kapod, rossz párt választottál, ha sorozatosan nem kapod, benned van a hiba, hiszen folytatod.

Nem tudom eldönteni, hogy csak szórakozásból provokálod-e a népet, vagy tényleg komolyan gondolod, amit leírsz. Ha utóbbi, tényleg orvoshoz kell fordulnod, mert sérült vagy. Ha az apád tehet róla, akkor ő, de fel kell dolgoznod, mert a nagy önállóságod és határozottságod mögött végtelen boldogtalanság áll. Pár nap múlva nem emlékszünk majd erre a kérdésre, és bárhogy is érvelünk, te fogsz elaludni magányosan. Ez pedig baj. Nem nekem, neked.

2013. dec. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/149 anonim ***** válasza:
25%
Dehogy vagyok én magányos... Sokkal magányosabb lennék én egy férfi mellett, eddig ugyanis kivétel nélkül mindenkiben csalódtam. Pont ezért nem is várok el már senkitől semmit. Nem is járok emberek közé.
2013. dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/149 Mirk ***** válasza:
100%

"eddig ugyanis kivétel nélkül mindenkiben csalódtam. Pont ezért nem is várok el már senkitől semmit"


Csak azt vedd figyelembe, hogy ez nem a valóság, hanem a te szubjektív valóságot. Rossz metszet jutott neked a halmazból, ennyi. A néhányból nem lehet kategorikus következtetéseket levonni a sokaságra. Ez általánosítás.

2013. dec. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/149 anonim ***** válasza:
100%
Tudjuk-tudjuk a magyar pasikkal nem lehet mit kezdeni úgyhogy inkább nem beszélsz egyikkel se...
2013. dec. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/149 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gyere el hozzánk, a mi családunk boldog :)
2013. dec. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/149 anonim ***** válasza:
100%

96


De van keze, de megkért, hogy adjak neki ennivalot...nalunk ez úgy működik, ha én kerek ugyanúgy kapok, mert van keze, és tud adi, nekem pedig jólesik, ha időnként én vagyok kiszolgalva, ha semmi kedvem egyébkent az egészhez. Más esetben aférjem hathatósan kiveszi a részét a dolgokból. Neértpze azt, még ha előbb azt a kifejezést használtam, hogy "kiszolgál", de jobb az, hogybkedveskedik nekem, és nem kell résztvennem az étkezés előkészítésében. De ez csak egy példa,,, kapo kavet teát, önmagatól megsinál dolgokat aháztartásban, kernem sem kell, mertbszeme is van, hgy észrevegye... Nekem ez gy jó, de elkepzelem az anyósomat, ő megőrülne ha nem ő csinálhatná, vagy bárki bármit keresztbe tenne nála, ő imádja egsinálni a dolgokat, szószernt kiszolgálni a másikat..

Tehát az igények mások.


Nekem a a fura ogy ennyire leszólod a másik nemet, és nem veszed emberszámba őket...


Pedig te sem tüns megelelő társnak...

Nincsenek érzéseid, én ugy nemmtudnék élni...

Nem viselkedsz nőként (nem a takarításra.., vagy ehhez hasonló "hagymányos dolgokra gondok, mert úgy én sem, hanem általánosan..)

Nem gyanus, hogy azért nem iismersz értelmes ferfit,mert veled nem stimmel valami?

2013. dec. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/149 anonim ***** válasza:
100%

"Nem derogál az anyaság, ha úgy csinálhatom, ahogy akarom. Márpedig ki tudna ebben megakadályozni, nemde?"


Remélhetőleg a helyi védőnő, a gyerekorvos és a gyámügy. :D

Főleg, ha nekik is kifejted majd az elméleteidet Cica-mica. :)

2013. dec. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!