Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire elfogadható, ha az...

Mennyire elfogadható, ha az apa a gyermeke megszületését egy kiadós baráti társasággal való berúgással ünnepli meg? Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 22:05
 131/149 anonim ***** válasza:
100%

Ostobaság azt hinni, hogy a munka nem rabszolgaság. Sőt! Vagy hogy külföldön mások a férfiak. Hamvas Bélának van egy jó gondolata, Wikipédián is fent van, érdemes elolvasni, átgondolni.

"Nincs társadalom, nincs

állam, nincs költészet, nincs

gondolkozás, nincs vallás, ami van

romlott és hazug zűrzavar.

Pontosan így van, gondoltam. De

ennek valamikor el kellett

kezdődnie. Elkezdtem keresni a

sötét pontot. A proton pszeudoszt,

vagyis az első hazugságot…

Visszafelé haladtam a múlt század

közepétől a francia forradalomig,

a felvilágosodásig, a

racionalizmusig, a középkoron át a

görögökig, a héberekig, az

egyiptomiakig, a primitívekig. A

válságot mindenütt megtaláltam,

de minden válság mélyebbre

mutatott. A sötét pont még előbb

van, még előbb. A jellegzetes

európai hibát követtem el, a sötét

pontot magamon kívül kerestem,

holott bennem volt…"

2013. dec. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/149 anonim ***** válasza:
30%
Hát hidd el, nem sajnálom. És igen, szerintem minden nő ki van használva, akár tud róla, akár nem. Én csak annyit akarok, hogy ne kelljen több mindenről lemondani, mint egy férfinek, de ezek szerint ilyet nem lehet. Hát akkor inkább leszek egyedül!
2013. dec. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/149 anonim ***** válasza:
100%
Legyél, csak veszítesz vele, bár ezt még nem fogod fel.
2013. dec. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/149 anonim ***** válasza:
30%
A munka nekem pl. élvezet, nem rabszolgaság! Ha nektek az, akkor pedig én sajnállak titeket, de mélységesen!
2013. dec. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/149 anonim ***** válasza:
72%
Igen, tudom, az önfeladást veszítem vele! Van itt egy félreértés. Ha valaki azt várja tőlem, hogy teljesen változzak meg, mert neki úgy kényelmes, az nem szeret, lehet hogy nem is képes szeretni. Akkor meg minek vele lenni?
2013. dec. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/149 anonim ***** válasza:
100%
Fel kellene fognod, hogy nem csak szemét, a nőket kizsigerelő férfiak léteznek a világon. Mi, akik itt próbáltunk meggyőzni ezt tudjuk, találtunk ilyet, pont ezért nem vagyunk úgy megkeseredve, mint Te. Nagyon sivár életed lesz így. A munka lehet természetesen élvezet, de önmagában kevés a teljes élethez.
2013. dec. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/149 anonim ***** válasza:
30%
Azt honnan tudod, hogy mi teszi teljessé az én életem. Persze még megvan az a reményem, hogy egyszer majd találkozok egy olyan férfivel, aki érdemes arra, hogy vele legyek, és elképzelem, hogy milyen lenne, de akkor mindig az jut eszembe, hogy ááá, ez csak valami lázas álomvilág.
2013. dec. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/149 anonim ***** válasza:
100%
Mivel álmodozol róla, így Te is érzed, hogy mivel lenne teljes az életed. Na, jó éjszakát.
2013. dec. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/149 anonim ***** válasza:
23%
Persze, de ilyennel én úgysem fogok találkozni. Én képtelen vagyok előadni a buta lányt meg a naivát, akiket annyira bálványoznak a pasik. És sajnos mindegyikben csak azt látom, hogy ki akar használni, amit nem hagyhatok, hogy megtörténjen!
2013. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/149 anonim ***** válasza:
100%
Erre már tényleg nem lehet mást mondani ... te nem vagy normális.Még soha életemben nem láttam ilyen feminista konok beszűkült látókörű embert mint te .... Viszont ha provokálni akarsz mindenkit akkor jól csinálod.
2013. dec. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!