Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire elfogadható, ha az...

Mennyire elfogadható, ha az apa a gyermeke megszületését egy kiadós baráti társasággal való berúgással ünnepli meg? Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 22:05
 111/149 anonim ***** válasza:
36%
Igen, de te vissza is kapod. De nem tudom, hogy mit szólnál hozzá, ha a másiknak szivességet tennél, és utána még te lennél lehordva mindennek. Te nem tudhatod, hogy ez milyen, mert a te gondoskodásodat viszonozzák.
2013. dec. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/149 anonim ***** válasza:
28%

Sorold fel, hogy miben és miért kéne hogy megakadályozzon a védőnő és az orvos? Addig nem avatkoznak be, amíg nem veszélyeztetem a gyereket. Márpedig minek vállalnék gyereket, meg az összes nyűgöt, ami vele jár, ha veszélyeztetném?

Kettő. Vannak érzelmeim, de eddig mindig bajba kerültem, ha rájuk hallgattam, szóval most száműzetésbe küldtem őket. Majd visszajönnek, ha itt lesz az idejük.

2013. dec. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/149 anonim ***** válasza:
79%

"És nem, nem leszek olyan anya, aki három évig otthon rohad a gyerekkel, nem fogok elkényeztetett kis dögöt nevelni belőle"


Ezt süsd el a védőnőnek, de az "otthon rohad" és a "kis dög" kifejezést ki ne hagyd. :D

2013. dec. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/149 anonim ***** válasza:
30%
Nézzetek végig a tizenéves gyerekeiteken. És sírjatok. Én a helyetekben feltenném magamnak a kérdést, hogy mit rontottam el. Valahol olvastam is, hogy a gyerek kb. 8 éves koráig nem tud önzetlenül szeretni. Azt szereti, aki gondoskodik róla. Pont az első nyolc évben nagy hiba, a gyerek rabszolgájává lesüllyedni. Ami kell megkapja, de nincs direkt rosszalkodás bünti nélkül.
2013. dec. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/149 anonim ***** válasza:
68%

"Nem is értem, hogy az embereknek minek gyerek, mert amennyivel több munkát belefeccöl egy nő, senki nem fogja viszonozni."


És még sorolhatnám. Ezek a mondatok ékes bizonyítékai, hogy alkalmatlan vagy az anyaságra. Ezzel a hozzáállással nem nevelhetnél gyereket.

2013. dec. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/149 anonim ***** válasza:
72%
És ezt ki tiltja meg nekem? És aki agyonverte a csecsemőjét, annak ki nem tiltotta meg?
2013. dec. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/149 anonim ***** válasza:
100%

"Márpedig minek vállalnék gyereket, meg az összes nyűgöt, ami vele jár"

figyi cicu! te még fényévekre vagy ettől...és remélem leszel is!

De! Addig nem oszd az észt, amíg magad meg nem tapasztaltál bizonyos dolgokat!

Tudod mindenki marha okos olyan dolgokban, amihez nincs köze és ami nem érinti a mindennapjait...


Olyan 1-15 éves lázadozó kamasz lehetsz,aki az interneten szocializálódó személyiségének kifejlődésében még csak az első lépéseknél tart.

Álbölcsességeket puffogtatsz, hogy komolynak tűnj, de kb. úgy 10 év múlva magad is belátod majd, hogy ezzel nem lehet meggyőzni olyanokat, akik ténylegesen tapasztaltak már a való életből!

2013. dec. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/149 anonim ***** válasza:
100%

111. IC


Erre próbáltam rávilágítani...

Nem minden férfi olyan, mint amiket leírtál. Ezekkel a tulajdonságokkal en sem tudnék együtt élni /a tieiddek sem:)/

De nem is kell. Volt a férjem előtt "papucs" párom is, hidd el sokkal rosszabb, ha mindig az van amit te akarsz, mintha észérvekkel kell meggyőznötök egymást az igazatokról( oda-vissza)


Az általad leírt férfiakkalm mivel nem élnek együtt, gyereket sem vállalnék, hiszen nem lehetne kieegyensúlyoott kapcsolatunk, ahova alapból nem, ha pedig mégis szülnék...csak gyorsvonattal tartanánk a váls/szakítás felé. Egy alapból halálraítélt kacsolatba pedig nem szülnék.(még amúgy is fenn áll a lehetőség a szakításra..)

2013. dec. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/149 anonim ***** válasza:
100%

114 IC



Ezt sem tapasztalom sehol...(nah jó sak nagyon kevés helyen, de azok vessenek magukra)



Viszont (nem neztem meg, hogy a 8 évvel igazad van-e, de fetételezzük ezt)

Ha 8 évig nem kap semmi szeretetet, mer nem kell, hiszen csak azt szereti, aki hondoskodik eóla, akkor csak úgy hirtelen kap? Vagy utána sem kell..

Nem tudom ezt hogy gondoltad...



Én ézt úgy értelmezem, ogy a 8 . Évére anulja meg a szeretet..p


/amúgy szerintem ez baromság... Én az ismerős gyerekeiről nem szotam gondoskodni, ha vigyázok rájuk, akkor még ennivalőt aem kell adnom, mer egyszerre nem annyi időt, mégis szeretnek... Keresnek ha nem vagyok ott, a bőgnek a szülőnél akkor gyakran előfordul hogy nem anya-anya-anya van hanem engemszólongatnak..van szalad elém a 4 éves, és átölel megszorongat egy 7 után, hogy hiányoztam, a 6 éves szintúgy...fogja magát és a 6 éves felhív az anyja telefonjáról, hogy menjek át ha nem akkkor csak jó volt hallani a hangom!!!/

2013. dec. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/149 anonim ***** válasza:
24%
Nem kell elhinni, ha neked ez derogáló, de ezt egy pszichológustól hallottam. De ez nem azt jelenti, hogy azt a kis szeretetet nem kapja meg, amit adni tudok, csak azt, hogy fogok olvadozni tőle, és érdemtelenül piedesztálra emelni. Ha direkt rosszalkodik, bünti jár, ha nem, akkor nem, de nem fogom "csodagyereknek" meg a világ legszebb-legokosabb-legjobb gyerekének kikiáltani, ha nem az. 6 milliárdan élünk a Földön, szóval az, hogy bármiben is leg- legyen, elég valószínűtlen.
2013. dec. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!