Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki? Vajon...

Hogyan mondjam el neki? Vajon hogyan fogja fogadni?

Figyelt kérdés

A párom terhes lett. Nagyon örültem eleinte, hiszen ki ne örült volna. Eltelt pár hét, és feltámadt bennem a gondolat. Mi van ha nem is tőlem van a gyerek?


Elvégre eddig nem sok jót kaptam a nőktől...


Hogyan mondjam el a páromnak, hogy amint lehetséges dns tesztet akarok csináltatni, hogy biztos tőlem van-e?

Mert úgy érzem, hogy enélkül nem tudnám sajátomként szeretni.


Eleinte biztos meglepődik rajta, de ha végiggondolja, és tényleg tőlem lesz a baba, akkor nincs oka felháborodni.

De nem szeretnék ismét én lenni az áldozat, hogy x év múlva kiderül, hogy nem is tőlem van. Vagy soha nem derül ki, és hazugságban élem le az életemet.


2013. máj. 31. 18:52
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/127 anonim ***** válasza:
100%
HA terhes lennék, és a párom ezt kérné tőlem, nagyon durván kiakadnék, és a kapcsolatunk dugába dőlne, mert épp ő venné ki egy ilyen kéréssel az egyik alappillért, amit úgy hívnak: BIZALOM.
2013. máj. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/127 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nincs bizalmad..azt nem értem hogy bizalom nélkül hogy vagy képes együtt lenni valakivel aki babát vár Tőled? Felejtsd el a DNS tesztet, a saját és a családod érdekében. Tűzzel játszadozol, amikor meg kiderül hogy Tőled van a gyerek és azt mondja a párod hogy takarodj akkor mit csinálsz? Gondold végig mi mit ér meg neked.
2013. máj. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/127 anonim ***** válasza:
92%
Majd ha kis nigga baba lesz,akkor kérheted a dns teszted...
2013. máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/127 anonim ***** válasza:
100%
Vedd már észre magad! Csak egy kicsit gondold bele magadat az ő helyzetébe! Egyáltalán nem adott okot a bizalmatlanságodra, ennek ellenére meg akarod szégyeníteni?! Hogy lehet valaki ennyire lelketlen, primitív állat?!!! Szegény nő...
2013. máj. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/127 anonim ***** válasza:
100%
Látod, nincs ez, ha normális nőket választasz. Most szegény feleségeden fog csattanni a múltbéli butaságod! Sajnos jártam így nem egyszer!! Férfiak!:(
2013. máj. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/127 anonim ***** válasza:
4%

52. vagyok

Férfi.

És nem keverem össze a bizalmat a vakhittel.

2013. máj. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/127 anonim ***** válasza:
10%
És a szeretettel se se a bizalmat se a vakhitet.
2013. máj. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/127 anonim ***** válasza:
75%
#66 Aha... Ezekszerint téged is átvert valaki? Szar neked.
2013. máj. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/127 anonim ***** válasza:
4%

majd beszopod te is s utána nem lesz ekkora a pofád.

sokszo rláttam már hozzád hasonlót padlón mikor kiderült álomvilágban élt.

2013. máj. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/127 anonim ***** válasza:
90%

Egyrészt nő vagyok, szóval én senkitől nem fogok dns tesztet kérni...

Másrészt, miért sz*pnám be? Férjnél vagyok, boldog házasságban, de azért köszi a jókívánságokat.


Na most legyen nagy a pofád. ;)

2013. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!