Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki? Vajon...

Hogyan mondjam el neki? Vajon hogyan fogja fogadni?

Figyelt kérdés

A párom terhes lett. Nagyon örültem eleinte, hiszen ki ne örült volna. Eltelt pár hét, és feltámadt bennem a gondolat. Mi van ha nem is tőlem van a gyerek?


Elvégre eddig nem sok jót kaptam a nőktől...


Hogyan mondjam el a páromnak, hogy amint lehetséges dns tesztet akarok csináltatni, hogy biztos tőlem van-e?

Mert úgy érzem, hogy enélkül nem tudnám sajátomként szeretni.


Eleinte biztos meglepődik rajta, de ha végiggondolja, és tényleg tőlem lesz a baba, akkor nincs oka felháborodni.

De nem szeretnék ismét én lenni az áldozat, hogy x év múlva kiderül, hogy nem is tőlem van. Vagy soha nem derül ki, és hazugságban élem le az életemet.


2013. máj. 31. 18:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/127 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire megalázó lépésre készülsz és még kicsinyeskedsz is? Mégis, mennyit ér meg neked, hogy megtudd az igazságot? Gusztustalan pali vagy, ásd el magad!
2013. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/127 A kérdező kommentje:

és mi oka lenne felháborodni? én nem csalnám meg. mindent megadok neki. kimutatom, hogy szeretem.


nem az van, hogy bejelentem, hogy lett egy barátnőm és lelépek...

2013. máj. 31. 19:30
 43/127 anonim ***** válasza:
95%
Hülye vagy,ha nem érted.
2013. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/127 A kérdező kommentje:
nem kicsinyeskedek, csak nem vagyok gazdag. van különbség...
2013. máj. 31. 19:32
 45/127 anonim ***** válasza:
95%

Amikor Anyukám terhes lett az öcsémmel, Apám annyira meglepődött (megszakításos módszer mellett jött a tesó), hogy kibökte, azt a mondatot, hogy -Biztos tőlem van?

Anyum köpni-nyelni nem tudott, majdnem faképnél hagyta, de akkor már én és a bátyám is megvoltunk.

Nagyon fájt neki ez neki és a mai napig is felemlegeti, apám nagy örömére.

Szóval ez csak egy elhamarkodott és meggondolatlan mondat volt, mégis Anyukám majdnem ott hagyta Apámat. Gondolj bele, akkor a Te dns teszteddel és bizalmatlanságoddal mekkora törést fogsz okozni a párodnak! Mérlegeld az esélyeidet!

2013. máj. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/127 anonim ***** válasza:
95%

Te nem csalnád meg... jó. És mi mi a jó isten mutatja, hogy ő megcsalt téged?! Semmi? Akkor mi a probléma?

Mindig meglepődök, hogy vannak ennyire sötét emberek...

2013. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/127 anonim ***** válasza:
93%
Felesleges a bizalmatlankodás,ha nem maradozott ki eddig a párod..stb.A másik meg az,hogy igen,k*rvára meg lehet bántani a nőket ilyennel..
2013. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/127 anonim ***** válasza:
94%

Azért fog baromira megsértődni a párod,mert a legtöbb nőnek a babavállalás az egyik legnagyobb és (leginkább) legboldogabb életeseménye és te ezt kérdőjelezed meg. Gondolj bele,boldogan várja a te gyerekedet,valószínűleg szerelmes is beléd,nem is gondol másra,erre te jössz azzal,hogy neked márpedig dns-teszt kell,másképpen nem hiszel neki.

Ásd el magad!

2013. máj. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/127 anonim ***** válasza:
100%
Ez kész...a kérdező még csak nem is érti, hogy ezzel mi a baj...én itt feladtam.
2013. máj. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/127 A kérdező kommentje:
46os: te vagy a sötét, ha azt hiszed nem tudnak úgy megcsalni, hogy ne jöjj rá. Velem megtörtént...
2013. máj. 31. 19:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!