Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki? Vajon...

Hogyan mondjam el neki? Vajon hogyan fogja fogadni?

Figyelt kérdés

A párom terhes lett. Nagyon örültem eleinte, hiszen ki ne örült volna. Eltelt pár hét, és feltámadt bennem a gondolat. Mi van ha nem is tőlem van a gyerek?


Elvégre eddig nem sok jót kaptam a nőktől...


Hogyan mondjam el a páromnak, hogy amint lehetséges dns tesztet akarok csináltatni, hogy biztos tőlem van-e?

Mert úgy érzem, hogy enélkül nem tudnám sajátomként szeretni.


Eleinte biztos meglepődik rajta, de ha végiggondolja, és tényleg tőlem lesz a baba, akkor nincs oka felháborodni.

De nem szeretnék ismét én lenni az áldozat, hogy x év múlva kiderül, hogy nem is tőlem van. Vagy soha nem derül ki, és hazugságban élem le az életemet.


2013. máj. 31. 18:52
 71/127 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a volt párom is eljátszotta.

5 évig voltunk együtt és egy antibiotikum kúra miatt nem volt elég megbízható a fogamzásgátló. Az orvos és a patikus is azt mondta, hogy ez a fajta nem csökkenti a fogamzásgátló hatékonyságát, szerencsére a párom is ott volt, így legalább abba nem köthetett bele, hogy biztos csak kitaláltam.

Nagyjából 10 hetes lehettem, mikor egy vacsora alkalmával felvetette, hogy mi lenne, ha..., mert ugye, úgy, hogy kezünkben van a papír csak jobb..., nem azért mert nem bízik bennem, csak... Ezzel a lendülettel pakoltam össze a cuccait és küldtem haza a szüleihez. Soha nem voltam mással csak vele, na vajon ki lehet a gyerek apja ÁÁÁÁ

A kicsi megszületett és milyen meglepő, a dns teszt szerint is ő az apja.

Megpróbálta magát visszakönyörögni, de én már nem tudnék rá úgy nézni mint a történtek előtt. A kicsit természetesen akkor látja amikor akarja, de mi már nem leszünk egy család.

2013. máj. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/127 anonim ***** válasza:
91%

Egyébként te, szerintem szuperül fogadja! Tuti másra sem vágyott! Jobban fog örülni, mint egy gyémánt eljegyzési gyűrűnek! DNS teszt! A legjobb meglepi! :D

Egyébként ismertem egy olyan fószert, akinek olyan 60 éves kora körül jutott eszébe, hogy az asszony biztos félrekacsingatott és követelte a DNS tesztet. A legkisebb gyerkőcük is már jó 40 fele járt. Még a Maúnikasóban is voltak, vagy melyikben. :D Na, az is haláli egy figura volt! :D Sajnos nem tudom, mi lett az eredmény. :D

2013. máj. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/127 anonim ***** válasza:
8%

férjnél vagyok jó házasságban.

hányszor hallottam már ilyen pozícióból pofára esést...

2013. máj. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/127 anonim ***** válasza:
84%
#73 Persze, biztosan, de jól választottam meg a párom és nem olyan szánalmas szar alak, mint a kérdező vagy te. :)
2013. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/127 anonim ***** válasza:
3%

aki megsértődik ilyesmin az megis éri a pénzét.

ha igazi lenne a bizalom akkor nem kéne erőltetni a vakhitet.

2013. máj. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/127 anonim ***** válasza:
100%
várd meg, amíg megszületik a gyerek...lehet, hogy nagyon fog rád hasonlítani...reméljük, hogy csak külsőleg:(
2013. máj. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/127 anonim ***** válasza:
1%

nem attól lesz valaki szar alak hogy meg akar bizonyosodni a valóságtól hanem attól ha emiatt elhagy valakit. az a kapcsolat ami emiatt megy szét nem is volt igazi kapcsolat.

igazi kapcsolatban elfogadja egyik a másik igényét.

2013. máj. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/127 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi kapcsolatban nem gyanúsítgatjuk ok nélkül a másikat. Szerintem.
2013. máj. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/127 anonim ***** válasza:
100%
Majd kedves kérdező, írd le a párod reakcióját, miután elmondtad neki a kívánságodat. Hátha a hozzád hasonló idióták tanulnak valamit belőle.
2013. máj. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/127 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom, mi ezen olyan sértő, hogy válóok legyen a nők részéről azonkívül, hogy túlteng bennük a büszkeség. Én nem azt látom ebben, hogy a fickó a nőjét egy utolsó rongynak állítaná be, és emiatt akarná a vizsgálatot, hanem egy szerencsétlen nyomorult fickót látok, aki képtelen tovább lépni emelt fővel a múltbeli sérelmeken, és ezeket kivetíti a jelenre, mert egy idióta. Ettől függetlenül a nő helyében nem dobnám ki, hanem - ha már a párom, akit valószínűleg szeretek ki - segítenék neki. És amikor kiderül, hogy ő az apa, úgyis rájönne, hogy nahát b*szki milyen érdekes, hogy a nők nem egyformák. De ez én vagyok, mindenki másmilyen. Persze függ a tálástól is, szóval kérdező, ha kell a nő, akkor füled-farkad behúzva kérd meg, ne a prosztó verziót nyomd.
2013. máj. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!