Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjam meg Apukámnak vagy mi...

Mondjam meg Apukámnak vagy mi is legyen?

Figyelt kérdés

Megjött Nekem és most még van amit használhatok mert kaptam barátnőimtől de azért venni kellene később is. Eddig nagyon le voltam maradva már szinte minden osztálytársamnak megjött. Mármint a lányoknak:) Apukám mondta már korábban hogy majd szóljak de néha olyan hülyeségeket tud beszélni mindenről fiúkról és arról is úgyhogy nem szívesen beszélek vele. Nem tudom szóljak e neki vagy csak ha megyünk bevásárolni ma tegyek a kosárba. Csak az a baj hogy van két húgom akiket minden érdekel. Ezért kellene hogy ő vegye meg mert akkor a kicsik nem látnák. Vagy azt is csinálhatnám hogy veszek a zsebpénzemből de akkor meg elfogyna hamar. Úgyhogy ez sem jó. Csak nem akarom hogy ciki legyen. Amikor fehérnemű boltba megyünk akkor is mindig mondja hogy vegyünk melltartót és odajön az összes eladó mert olyan fesztivált csinál. Ebből a betétválasztásból nem kell ilyen felhajtás már kiérdeklődtem hogy milyet vegyek.

Majdnem 13/L


2013. máj. 22. 13:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mond neki hogy szükséged van betétre :) Diszkréten, négyszemközt, úgy nem hallják a tesóid se. Nincs ebben semmi ciki, mint ahogy mondtad apukád már fel van készülve rá hogy előbb utóbb betétet is kell vásárolni neked.

Csak nyugi :)

2013. máj. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Nyugodtan mond meg apukadnak hogy megjott, nem ciki. Mond hogy mar meg van hogy milyen fajta betetet vegyel, mer az iskolaban volt felvilagosito ora es azt mondtak az a jo betet.
2013. máj. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ezt értem hogy nem ciki. Csak azt nem akarom hogy utána beszéljen nekem össze-vissza hülyeségekről. Meg nem szeretek vele ilyen dolgokat vásárolni. EZért írtam hogy cikinek tartom.
2013. máj. 22. 14:05
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor még azt tudnám ajánlani hogy kérj tőle minden hónapban külön pénzt betétre, és akkor meg tudod venni egyedül :)

(1.)

2013. máj. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ez egy jó ötlet köszönöm! Megpróbálom majd valahogy lerázni hogy ne mondjon nekem semmit.
2013. máj. 22. 14:08
 6/17 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki nyugodtan. Esetleg írd fel egy cetlire, hogy pontosan mit vegyen.
2013. máj. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ird le neki papirra,hogy milyet vegyen,és add a kezébe azzal,hogy "apa,már nagylány vagyok,vagy vegyél nekem ilyenből havi x darabot vagy adj rá pénzt,de tudok mindent erről és nem szeretnék beszélgetni róla".
2013. máj. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, egyszerűen hogy "apa vennem kell betétet, megoldhatnánk úgy, hogy minden hónapban adsz rá 1.000 ft-ot és megveszem magamnak? Úgy gondolom, hogy ez egy személyes dolog, amit szeretnék én intézni, de a zsebpénzemből nem maradna rá mindig. Köszi!". Ennyi.


Ha elkezd kioktatni csak mondd meg neki, hogy mindent tudsz, mert tájékozódsz magadtól is, ennyi.

2013. máj. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. Nem mertem neki az elején szólni de aztán rákényszerültem, szóltam neki és teljesen jól fogadta, nem kezdett el beszélgetni az ilyen dolgokról. Általában illetve csak ő megy vásárolni, mindig megkérdezi, hogy kell-e és ha mondom neki, hogy igen akkor mindig hoz, már tudja, hogy milyen kell:)

Szerintem nyugodtan szólhatsz neki. Ez egy természetes dolog a lányoknál és ha elkezd "mesélni" a dolgokról, akkor mondd neki, hogy már tudsz mindent:)

15/L

2013. máj. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Tudja igazából hogy tudom mi hogy működik de mindent szeret elmondani százszor. Vagy ha csak rámvigyorog azt se tegye.
2013. máj. 22. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!