Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjam meg Apukámnak vagy mi...

Mondjam meg Apukámnak vagy mi is legyen?

Figyelt kérdés

Megjött Nekem és most még van amit használhatok mert kaptam barátnőimtől de azért venni kellene később is. Eddig nagyon le voltam maradva már szinte minden osztálytársamnak megjött. Mármint a lányoknak:) Apukám mondta már korábban hogy majd szóljak de néha olyan hülyeségeket tud beszélni mindenről fiúkról és arról is úgyhogy nem szívesen beszélek vele. Nem tudom szóljak e neki vagy csak ha megyünk bevásárolni ma tegyek a kosárba. Csak az a baj hogy van két húgom akiket minden érdekel. Ezért kellene hogy ő vegye meg mert akkor a kicsik nem látnák. Vagy azt is csinálhatnám hogy veszek a zsebpénzemből de akkor meg elfogyna hamar. Úgyhogy ez sem jó. Csak nem akarom hogy ciki legyen. Amikor fehérnemű boltba megyünk akkor is mindig mondja hogy vegyünk melltartót és odajön az összes eladó mert olyan fesztivált csinál. Ebből a betétválasztásból nem kell ilyen felhajtás már kiérdeklődtem hogy milyet vegyek.

Majdnem 13/L


2013. máj. 22. 13:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is mondd el neki, és úgy érzem a húgaid elől sem kell dugdosni. Ha megkérdezik miaz válaszolj nekik a saját szintjükön. Nem tudom hány évesek,de ha idősebbek nekik is bármikor megjöhet. Legalább lesz egy kis fogalmuk a dologról és tudják,hogy hozzád fordulhatnak majd. 18/l
2013. máj. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Még kicsik 7 és 5 évesek. A nagyobbik talán értené de vele most nem nagyon beszélek mert elég undok korszaka van.
2013. máj. 22. 14:35
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan mondd el apudnak, és bírd ki a cinkos kacsintását ... neki is nagy dolog ám, hogy nagylány lett a kislánya, ne foszd meg ettől az infótól még akkor sem, ha esetleg rosszul kezeli :)
2013. máj. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

istenem, de édes család lehettek :)

apukádat meg értsd meg, most nő fel a kicsi lánya:) szerintem neki néha ez még nehezebb, mint neked. ő csak jó apuka szeretne lenni:)


a kérdésedre meg már fentebb megadták a választ:)

19L

2013. máj. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hát amúgy nincs baj Apukámmal, aranyos csak amikor hülyeségei vannak akkor kikészít:) Mióta az egyik barátnőmnek van barátja azóta meg állandóan ezen kattog. Ebből is megint azt hozná ki hogy most már terhes lehetek satöbbi
2013. máj. 22. 14:46
 16/17 anonim ***** válasza:
Bocsásd meg neki, ha vigyorog is, az apák ilyenkor büszkék is meg egy kicsit zavarban is vannak, épp mint a lányaik. :)
2013. máj. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem kell ebből ekkora cirkuszt csinálni sem apád sem a tesóid előtt, apád tudja hogy működnek nők mert hát van 3 lánya, tudta is hogy eljön ez az idő, a tesóid meg lányok vagyis nekik is elfog jönni ez úgyhogy ezért előttük sem kell titkolni. Apád meg csak foglalkozik veled, örülj neki, jó fej lehet :D
2013. máj. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!