Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el apukámnak,...

Hogy mondjam el apukámnak, hogy kitetováltattam magam?

Figyelt kérdés
Szóval, az van, hogy csináltattam egy tetoválást. Nem vagyok már tini, sőt, anyukám, a 3 testvérem ki van tetoválva, de mindenkinél hisztizett, kiborult, volt hogy elköltözött, stb... De mostanában durvább lett, és félek hogy esetleg megver... vagy anyukámat, mert ő tudta. De muszáj elmondanom, mert vagy tőlem tudja meg, vagy a nagybátyám elmondja neki.. és úgy érzem, jobb ha tőlem tudja meg. Hogy adjam elő, hogy se nekem, se anyunak ne legyen belőle baja? (ja, és azt hozzátenném, hogy eddig külföldön volt munka miatt, 1 hétig, ezért nem mondtam el)
2012. márc. 9. 20:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
A fő gond itt nem a tetkó, hanem apád agresszív viselkedése. Én el sem mondanám neki... Vagy észreveszi, vagy nem.
2012. márc. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A nyakamon van.. És mondom, vagy én mondom el, vagy nagybátyám... most akkor mi a jobb, ha ma tudja meg, vagy hnap reggel?
2012. márc. 9. 20:12
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
Inkább holnap reggel. Legalább ez az éjszakája még nyugodt lesz... Amúgy is jobb megtudni a nemjó dolgokat reggel, mert az éjszaka rossz tanácsadó-(((
2012. márc. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

Én azt nem értem, hogy minek csináltattál, ha tudod, hogy anyukádat, vagy téged ezért megver az apád?

Fene se provokálna ki ilyesmit.

2012. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Minek kellett feltűnő helyre csináltatnod? És nem is csak édesapád miatt kérdezem. Nem tudtad, hogy egy csomó állástól elesel emiatt?
2012. márc. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Ha jót akarsz magadnak akkor jobb ha tőled tudja meg, arra számíts hogy kifog borulni, lehetőleg próbáld akkor ha jónapja van de ne halasztgasd hetekig lehetőleg 1-2 napon belül közöld vele. Hogy hogyan mond el neki jó kérdés mert nem ismerem őt nem tudom milyen lényeg hogy légy kedves hozzá meg minden.
2012. márc. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

hátul van, a pólóból épphogy kilóg hátul, de akkor is kilóg, szóval evvel nem hiszem, hogy gond lenne, mármint állás téren.

Ezenkívül, nem hiszem, hogy megtilthatták volna nekem, főleg, hogy mindenkinek van a családban, saját pénzből csináltattam, nem kértem rá, hanem gyűjtöttem, dolgoztam.

Nem azért csináltam, hogy provokáljak, hanem ez egy szerelem, kb 12 éves korom óta... és most jött el az ideje.

De a kérdés az volt, hogyan mondjam el neki?

2012. márc. 9. 20:30
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Sehogy. Majd valamikor esetleg észreveszi. Megkérdezi,hogy csináltattál tetkót? Mire te: Ó, már rég, te csak most vetted észre?
2012. márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%
Én se mondtam sehogy, nekem is a nyakamon van hátul, meglátta, megkérdezte, hogy TETOVÁLÁSOD VAN? Mondtam, hogy aha. Erre: AZ ÉG BASS.A MEG A K.RVA ANYÁDAT! LE NE VÁGASD A HAJAD! aztán ennyi.
2012. márc. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
A nagybátyád miért ekkora spicli?
2012. márc. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!