Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el apukámnak,...

Hogy mondjam el apukámnak, hogy kitetováltattam magam?

Figyelt kérdés
Szóval, az van, hogy csináltattam egy tetoválást. Nem vagyok már tini, sőt, anyukám, a 3 testvérem ki van tetoválva, de mindenkinél hisztizett, kiborult, volt hogy elköltözött, stb... De mostanában durvább lett, és félek hogy esetleg megver... vagy anyukámat, mert ő tudta. De muszáj elmondanom, mert vagy tőlem tudja meg, vagy a nagybátyám elmondja neki.. és úgy érzem, jobb ha tőlem tudja meg. Hogy adjam elő, hogy se nekem, se anyunak ne legyen belőle baja? (ja, és azt hozzátenném, hogy eddig külföldön volt munka miatt, 1 hétig, ezért nem mondtam el)
2012. márc. 9. 20:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egy tetoválás miatt ekkora patáriára számítasz?:| akkor ott nagy családi gondok lehetnek.. Miért nem csináltattál kozmetikait bőrre?:) Egyébként mondd apudnak, hogy 2 év mulva felszívódik.. addigra már tök mindegy lesz neki:D és reggel mondd el.
2012. márc. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
46%
Ne viccelj már, mi ez? Félek apukámtól, mert hátha megver, de azért játszom a vagány felnőttet, kitetováltatom magam. Most akkor kemény vagyok, vagy nem vagyok kemény? :)
2012. márc. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
37%
Mondd meg, hogy te is beálltál a sorba, most már ő következik.
2012. márc. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Elöször is:Hány éves vagy?


Én 17,5évesen tetováltattam magam, a derekam fölé, jobb oldalt, s azthittem hogy apukám ki fog nyirni, orditozni fog velem. Jópár napig nem mutattam meg neki, majd összeszedtem a bátorságom, akkor épp jó kedvében volt, nevetgéltünk, szóltam neki hogy: Apuciiiiiiiiiiiiii, nézd csak: (és megmutattam a tetkót).

Növérem beszólt: "le lehet kaparni :D", apum fogta a kanalat (mert épp evett xD) s elkezdte kaparászni, persze csak viccböl, nem gondolta komolyan :D

Én is irtóra féltem, mert apum elég szigorú, szóval irtó nagy kö esett le a szivemröl mikor ezen tulestem ;)


Esetleg próbáld meg te is igy =)


18/L

2012. márc. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!