Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki? Vajon...

Hogyan mondjam el neki? Vajon hogyan fogja fogadni?

Figyelt kérdés

A párom terhes lett. Nagyon örültem eleinte, hiszen ki ne örült volna. Eltelt pár hét, és feltámadt bennem a gondolat. Mi van ha nem is tőlem van a gyerek?


Elvégre eddig nem sok jót kaptam a nőktől...


Hogyan mondjam el a páromnak, hogy amint lehetséges dns tesztet akarok csináltatni, hogy biztos tőlem van-e?

Mert úgy érzem, hogy enélkül nem tudnám sajátomként szeretni.


Eleinte biztos meglepődik rajta, de ha végiggondolja, és tényleg tőlem lesz a baba, akkor nincs oka felháborodni.

De nem szeretnék ismét én lenni az áldozat, hogy x év múlva kiderül, hogy nem is tőlem van. Vagy soha nem derül ki, és hazugságban élem le az életemet.


2013. máj. 31. 18:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/127 A kérdező kommentje:
megnyugodtam, hogy vannak olcsóbb tesztek is!
2013. máj. 31. 19:20
 32/127 anonim ***** válasza:
100%

Hát még ilyen balféket mint te nem láttam.

A csaj helyében én kivágnálak mint macskát sz@rni.

2013. máj. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/127 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem vagytok házasok, és nem csináltatsz apaságit, akkor a gyámhivatal elindítja az apa beazonosítását, te azt mondod nem a tiéd a nő azt a tiéd, teszt

Ha nem ismered el a gyereket, de bebizonyosodik, hogy a tiéd, akkor is rádverik az 500epénzt.

Ha nem a tiéd, akkor a csaj állja a költségeket, ennyi a könnyebbség.


Hajrá.

Még mindig gusztustalan a terved, mert egy átvert. Maradtál volna a fizetős élvezetnél. Na lányok, így kell megeseredni 3mp alatt:S Csóri csaj.

2013. máj. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/127 anonim ***** válasza:
100%
Szóval csak azért akarod, azt a terhes párodat megalázni, mert te önbizalomhiányban szenvedsz?! Inkább kezeltesd magad! Az én párom, egy ilyen kijelentés után repülne. Bizalom nélkül mégis mi értelme van egy kapcsolatnak? Ezen elgondolkodnék a helyedben.
2013. máj. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/127 anonim ***** válasza:
100%

Szegény nő, őszintén sajnálom, hogy veled áldotta meg az ég. Mint ahogy sokan írták előttem, ha ilyennel állna elő a párom, akkor mehet amerre lát. Majd jöhet látogatni a gyereket, meg fizetni a gyerektartást... Mi az hogy ha végiggondolja, és tényleg tőle van, akkor belemegy? Mit kell azon végiggondolnia, hogy nem bízol benne?


Szerencsétlennek össze fogod törni a szívét, ha ezzel állsz elő.

2013. máj. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/127 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális kapcsolatban ilyen kérdés fel sem merülhetene. Ezen túl tényleg nincs mit mondanom! Én nem tennék egy lépést sem, téged pedig többet látni sem akarnálak.
2013. máj. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/127 anonim ***** válasza:
65%

[link]

itt 120ami az elvileg legpontosabb, de van 500pénzért terhesség alatti is. Ha már egyszer építkezik:D

2013. máj. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/127 anonim ***** válasza:
94%

Ez nekem baromi rosszul esne,tuti kidobnám(legalábbis egy időre) a páromat. Mi az,hogy így meggyanúsít? Undorító ilyet kérni... Főleg,hogy okod sincs rá.

A párod nem meglepődni fog,hanem felháborodni,örülhetsz,ha otthon alhatsz.

2013. máj. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/127 A kérdező kommentje:
köszi. 48000ért már van korrekt teszt!
2013. máj. 31. 19:29
 40/127 anonim ***** válasza:
100%

"Drágám, nagyon örülök, hogy terhes vagy. De az előéletem miatt sajnos nem hiszem el, hogy tőlem van a kisbaba, amíg ezt egy DNS teszt be nem bizonyítja. "


Ki az a barom állat, 0 önbecsülésű nő, aki ezek után nem vágja a "férfi" fejéhez a porcelán vázát meg a konyha kést? Kiii??? És ki az, aki ezek után nem mutat egyenesen az ajtóra, azzal a felkiáltással, hogy majd megy postán vagy akárhogy (nem értek hozzá, mert nem voltam ilyen helyzetben) a gyerektartás megítélésére vonatkozó levél vagy tárgyalásra hívó akármi.

Vagy inkább hallani sem akarna az ember lánya ezek után a "férfiről", a pénze sem kellene, inkább felneveli egyedül azt a szerencsétlen gyereket, csak erről a gyökérről ne halljon többet a büdös életben sem.

2013. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!