Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki? Vajon...

Hogyan mondjam el neki? Vajon hogyan fogja fogadni?

Figyelt kérdés

A párom terhes lett. Nagyon örültem eleinte, hiszen ki ne örült volna. Eltelt pár hét, és feltámadt bennem a gondolat. Mi van ha nem is tőlem van a gyerek?


Elvégre eddig nem sok jót kaptam a nőktől...


Hogyan mondjam el a páromnak, hogy amint lehetséges dns tesztet akarok csináltatni, hogy biztos tőlem van-e?

Mert úgy érzem, hogy enélkül nem tudnám sajátomként szeretni.


Eleinte biztos meglepődik rajta, de ha végiggondolja, és tényleg tőlem lesz a baba, akkor nincs oka felháborodni.

De nem szeretnék ismét én lenni az áldozat, hogy x év múlva kiderül, hogy nem is tőlem van. Vagy soha nem derül ki, és hazugságban élem le az életemet.


2013. máj. 31. 18:52
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/127 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen már akár arra is hajlanék, hogy ha hiszti nélkül beleegyez. És nem csináltatom meg.

Hiszen ebben az esetben majdnem biztos, hogy enyém a gyerek. Mert elébe állt a dns tesztnek, nem akarta ellinkelni.

2013. máj. 31. 21:13
 92/127 anonim ***** válasza:
94%

Páromnak, aki férfi, felolvastam a kérdést. Megkérdeztem tőle, szerinte mit fog erre reagálni a nő.

Azt felelte:

1.) Először: pofán b*ssza a pasit - teljesen jogosan!

2.) Összepakol, elmegy és többé vissza sem tér!

2013. máj. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/127 anonim ***** válasza:
100%

Oké, kérdező, azt hittem, hogy nem vagy teljesen hülye, de ezzel bebizonyítottad, hogy az vagy.


Én konkrétan ebben az esetben kivágnálak. Mert ugye ne tesztelgess meg szórakozz velem, hanem ha dns tesztet akarsz, akkor legalább csináld végig. Ha meg nem, akkor meg se említsd. Istenem.

2013. máj. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/127 anonim ***** válasza:
71%
remélem a gyerek nem lesz olyan hülye, mint te
2013. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/127 anonim ***** válasza:
3%
Sajnos gyakoribb a kakukktojás gyerek a világban mint sokan gondolnák. És ha a kérdező felteszi a kérdést a párjának, aki kiborulva ellenkezik a teszt ellen, MERT LEHET MÉGSE A KÉRDEZŐÉ A GYEREK és eljátsza büszke sértődöttet csak hogy ki ne derüljön a csalafintaság. Mindenki látja milyen világban élünk, mindenki ismer egy csomó embert a környezetében aki csalja a párját, akkor a kérdező mért lenne kivétel. Túl rosszak a statisztikák ahhoz hogy ne gyanakodjon az ember.
2013. máj. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/127 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de erre azt is lehet mondani, hogy a nő belemegy a tesztbe, hiszen maga sem tudja kié a gyerek :) Érted.
2013. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/127 A kérdező kommentje:
különben meg inkább fizetek gyerektartást a SAJÁT gyerekemre, minthogy felneveljek egy gyereket, aki lehet hogy NEM IS AZ ENYÉM!!!
2013. máj. 31. 21:36
 98/127 anonim ***** válasza:
92%
Ahahaha bolond ember, ezekután számíthatsz is rá :)
2013. máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/127 anonim ***** válasza:
97%
"Túl rosszak a statisztikák ahhoz hogy ne gyanakodjon az ember." Ugyanmár! Itt nem statisztikáról van szó, hanem a bizalomról. Bizalom nélkül mit ér 1 kapcsolat???? Nem értem mért kell az embereknek a múltban élni és paranoiásnak lenni. Igenis létezik még normális nő és férfi egyaránt. Attól mert van pár suttyó p*csa meg néhány f*sz csávó, nem kell mindenkit egy kalap alá venni. Saját véleményem, bele lehet kötni vagy bármi.:)
2013. máj. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/127 anonim ***** válasza:
96%
Hát akkor kérdező, fizess gyerektartást és legyél hétvégi apuka. Ha ez minden álmod, akkor nem fogunk visszatartani. Rajtad mi nem tudunk segíteni, de a párodat nagyon sajnálom.
2013. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!