Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki? Vajon...

Hogyan mondjam el neki? Vajon hogyan fogja fogadni?

Figyelt kérdés

A párom terhes lett. Nagyon örültem eleinte, hiszen ki ne örült volna. Eltelt pár hét, és feltámadt bennem a gondolat. Mi van ha nem is tőlem van a gyerek?


Elvégre eddig nem sok jót kaptam a nőktől...


Hogyan mondjam el a páromnak, hogy amint lehetséges dns tesztet akarok csináltatni, hogy biztos tőlem van-e?

Mert úgy érzem, hogy enélkül nem tudnám sajátomként szeretni.


Eleinte biztos meglepődik rajta, de ha végiggondolja, és tényleg tőlem lesz a baba, akkor nincs oka felháborodni.

De nem szeretnék ismét én lenni az áldozat, hogy x év múlva kiderül, hogy nem is tőlem van. Vagy soha nem derül ki, és hazugságban élem le az életemet.


2013. máj. 31. 18:52
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/127 anonim ***** válasza:
96%

Nem olvastam a válaszokat.


Ha tőlem kérne ilyet a párom, megdöbbenék, átgondolnám és megbántva érezném magam, de nagyon :-(.

Az, hogy Te sokat csalódtál, az nem az jelenti, hogy így megbántsd azt, akit állítólag szeretsz. Párom is nagyot csalódott, mégsem merült fel benne, hogy nem tőle van a gyerekem. A feltételezés is sértő lenne. Ne legyél abba biztos, hogy nem fog felháborodni, mert én felháborodnék.

2013. máj. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/127 anonim ***** válasza:
93%

Remélem, megkérdezed tőle, és majd jól elhagy. Jobbat érdemel nálad a barátnőd, az biztos.

Mi az, hogy, ha tényleg tőled van a baba, akkor nincs oka felháborodni? Pont, hogy akkor van oka felháborodni, hisz ő hűséges, te meg rosszakat feltételezel róla. Ha nem tőled lenne, akkor nem lenne oka felháborodni, mivel jogosnak bizonyulna a feltételezésed. De nem hinném, hogy erről van szó. Legyél csak nyugodtan idióta, megérdemled, hogy egyedül szenvedj.

2013. máj. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/127 anonim ***** válasza:
64%
Én abortuszra mennék.
2013. jún. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/127 anonim ***** válasza:
4%

Az nem gyanusitatás ha valaki biztosan tudni akar egy harmadik személyt is érintő kérdést.

A hiba nem itt van.

A hiba az lenne ha gyereket válallnál eg yolyan embertől aki feltétlen bizalmat követel pedig feltétlen bizalomra csakis önmagunktól számithatunk.

A megoldás az lenne hogy gyermekvállalás elött egy hasonló kaliberü helyzetet idézni elő s ha dob akkor nem vállani tőle gyereket.

Mert egy rémálom lenne olyan nőtől gyereket válallni akinek fontosabb a feltétlen bizalom minthogy a gyerek családban nőjjön fel s fontosabb lenne neki elszakitani a gyerekét az apjától mert a saját hülyesége a gyermekénél is fontosabb.

2013. jún. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/127 anonim ***** válasza:
94%
Ezzel a gondolkodással örökké megcsaltnak fogod magad érezni, állandóan szimatolsz. Saját életedet fogod tönkre tenni.
2013. jún. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/127 anonim ***** válasza:
0%
Csináltasd meg a tesztet, ha a párod balhézik, akkor kérdezz rá hogy esetleg van oka félni az eredmény miatt? Különben a jövőbeni esetleges egészségügyi problémák miatt is jó ha tisztázott a dolog, ne így legyen de ha pl csontvelőt kellene adni, ne ott derüljön már ki a bibi mikor minden óra számít. Akinek nincs félnivalója az minek balhézna, meg van a teszt, minden szuper.
2013. jún. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/127 anonim ***** válasza:
55%

Más a féltékenykedés és más az hogy akit nevelek az az én gyerekem e.

Nem kell örökké teszteket csinálni csak annyiszor ahányszor gyerek születik.

2013. jún. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/127 anonim ***** válasza:
100%
Ja ha a nő nem csalta meg, és ilyennel elé áll a pasi, akkor neki kuss? Még ha nincs is félnivalója, mert biztosan nem csalta meg, ez akkor is nagyon megalázó, hogy ennyire nem bízik benne a párja, és örökre egy tüskét hagy benne.
2013. jún. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/127 anonim ***** válasza:

Más a megcsalás és más az a kérdés hogy kié a gyerek.

Akiben emiatt tüske van azzal mi lesz ha igazi probléma lesz?

2013. jún. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/127 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell lapitanod kérdező, megfogod a kezét s közlöd vele:

- Gyere bejelentkezünk dns teszre mert lehet hogy az is megdugott aki nem akart.

2013. jún. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!