Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki? Vajon...

Hogyan mondjam el neki? Vajon hogyan fogja fogadni?

Figyelt kérdés

A párom terhes lett. Nagyon örültem eleinte, hiszen ki ne örült volna. Eltelt pár hét, és feltámadt bennem a gondolat. Mi van ha nem is tőlem van a gyerek?


Elvégre eddig nem sok jót kaptam a nőktől...


Hogyan mondjam el a páromnak, hogy amint lehetséges dns tesztet akarok csináltatni, hogy biztos tőlem van-e?

Mert úgy érzem, hogy enélkül nem tudnám sajátomként szeretni.


Eleinte biztos meglepődik rajta, de ha végiggondolja, és tényleg tőlem lesz a baba, akkor nincs oka felháborodni.

De nem szeretnék ismét én lenni az áldozat, hogy x év múlva kiderül, hogy nem is tőlem van. Vagy soha nem derül ki, és hazugságban élem le az életemet.


2013. máj. 31. 18:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/127 anonim ***** válasza:
98%
Majd ne csodálkozz, ha csak a gyerektartásra fog igényt tartani.
2013. máj. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/127 anonim ***** válasza:
98%
Hű, bakker! Te ennyire nem bízol magadban és benne sem? Miért csalt volna meg?
2013. máj. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/127 anonim ***** válasza:
95%

Miből gondolod, hogy megcsalt? Volt valami előjele?

Esetleg védekezés mellett esett teherbe?

2013. máj. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/127 anonim ***** válasza:
95%

Nem hiába vagy gyanús... de azért ne zúdítsad rá. Te ismered, de biztos rosszul fog neki esni, hogy ilyet kérsz tőle. Elvileg szereted, de bízol is benne?

Nem minden nő/lány ugyanolyan, ha meg ilyeneket fogtál ki, azt magadnak vonzottad be...


Nyilván nem akarsz hazugságban élni, de mi van, ha kiderül, hogy tőled van? Hogy fog rád nézni ezek után?

Sok sikert, mindenesetre és csak óvatosan!!!

2013. máj. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/127 anonim ***** válasza:
96%
Azt fogja hinni, hogy nem bízol benne és bár nem csak ez van a háttérben a leírtak alapján, de ez is bőven benne van. érthető hogy nem tudsz annyira megbízni az emberekben a csalódások után de meg kéne próbálnod, ezt nem lehet jól felvezetni. bár ha nagyon nem bírsz magaddal, de csak ha nagyon(!!) akkor ha tudja a múltadban ért csalódásokat akkor ezzel feljöhetsz(de még egyszer mondom csak ha nagyon muszáj!
2013. máj. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/127 anonim ***** válasza:
100%

akkor miért jöttél vele össze.?

egyáltalán miért létesítettél kapcsolatot egy nővel ha alapból nem kaptál tőlük jót. és nem bízol meg benne(ük)

egyébként meg ha tőlem ilyet kérne a párom szépen elküldeném a francba..


fura..

2013. máj. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/127 A kérdező kommentje:

Az előző kapcsolatomban pl. semmi jele nem volt annak, hogy palira vettek. Még így utólag belegondolva sem.


És nem szeretném ezt még egyszer átélni. Főleg nem ilyen fontos dologgal. Mert mindig is vágytam gyerekre!

2013. máj. 31. 19:00
 8/127 anonim ***** válasza:
97%
Egy kapcsolat legfôképpen a bizalmon alapszik....Szerinted hogyan fogja fogadni bizalmatlankodásodat?!Az biztos hogy meglepôdik rajta és a legjobb esetben csak megharagszik rád,a legrosszabban pedig faképnél hagy.Nem kellene mindíg az áldozat szerepét játszanod,nem minden nô egyforma!Ezt tapasztalatból tudom!
2013. máj. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/127 anonim ***** válasza:
97%
én ha tölem ilyet kérne a párom....megtenném...de mehetne utána a fenébe...ennyi erővel soha ne állj össze senkivel,mert ez mindig a fejedben motoszkál....igen a saját fejedben és lelkedben kéne rendet tenni
2013. máj. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/127 A kérdező kommentje:

Faképnél nem fog hagyni terhesen. Szerintem.


És tudja, hogy én szeretem. Csak abban nem vagyok biztos, hogy tőlem van-e a gyerek.

Mert az hogy én szeretek valakit, az egy dolog.

2013. máj. 31. 19:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!