Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki? Vajon...

Hogyan mondjam el neki? Vajon hogyan fogja fogadni?

Figyelt kérdés

A párom terhes lett. Nagyon örültem eleinte, hiszen ki ne örült volna. Eltelt pár hét, és feltámadt bennem a gondolat. Mi van ha nem is tőlem van a gyerek?


Elvégre eddig nem sok jót kaptam a nőktől...


Hogyan mondjam el a páromnak, hogy amint lehetséges dns tesztet akarok csináltatni, hogy biztos tőlem van-e?

Mert úgy érzem, hogy enélkül nem tudnám sajátomként szeretni.


Eleinte biztos meglepődik rajta, de ha végiggondolja, és tényleg tőlem lesz a baba, akkor nincs oka felháborodni.

De nem szeretnék ismét én lenni az áldozat, hogy x év múlva kiderül, hogy nem is tőlem van. Vagy soha nem derül ki, és hazugságban élem le az életemet.


2013. máj. 31. 18:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/127 anonim ***** válasza:
66%
Azt ugye tudod, hogy ez nem olcsó dolog? Persze vannak olcsóbb tesztek is, de azok nem túl megbízhatóak. Nem fog feltűnni neki, hogy 300-500e ft hiányzik a számlátokról?
2013. máj. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/127 A kérdező kommentje:

Semmit nem tett. Akárcsak az előző, aki felszarvazott...


úgyhogy az hogy nem tudom, hogy hűséges volt-e még nem azt jelenti hogy tényleg az volt.

2013. máj. 31. 19:16
 23/127 anonim ***** válasza:
94%

Ha ilyennel elém állna a férjem, hogy azért nem bízik bennem, mert MÁS, KORÁBBAN átverte, mindegy, hogy terhes lennék, de akkor látna utoljára.

Az önbizalmadon dolgozz, ne a barátnődet alázd meg, mert teljesen jogosan fog kidobni és örülhetsz, ha utána a gyereket láthatod és nem állít beléd egy konyhakést.



Aki meg a hajlevágást írta: gratulálok, ő sem volt ott biológia órán. A levágott hajban ugyan milyen DNS lenne, amikor az már halott szövet? Ennyi erővel körömvágás utáni körömdarabkákat is vihetne, pont ugyaannyira mennek vele...

2013. máj. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/127 anonim ***** válasza:
86%

Szegény nő.... remélem faképnél hagy.


Keress egy béranyát, ha gyereket akarsz.

2013. máj. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/127 anonim ***** válasza:
93%

Ohh és akkor nyilván ezek után az összes többi nőd is meg fog csalni... Jajj ne... Ezt ne!

Gyűjtheted a zsetont ember.. mert ez után a kis megmozdulás után garantáltan fizetheted a gyerektartást.

2013. máj. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/127 A kérdező kommentje:

De vannak más tesztek is. Legalábbis olvastam olyanokról amik hétköznapi emberek számára is megfizethetőek.


Pl. ha egy apuka nem ismeri el a gyereket, dns teszttel tudják bizonyítani hogy az övé-e vagy sem.

az csak nem lehet ilyen drága.

2013. máj. 31. 19:18
 27/127 anonim ***** válasza:
83%

A 19:15-ös hül yeségeket írt.


Már 30-40ezerért megcsinálják.

2013. máj. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/127 anonim ***** válasza:
77%

Jaj nőként nagyon könnyű ilyeneket kijelenteni, mivel egy nőnek biztos, hogy az ő gyereke.

Ma már sokkal olcsóbb 50. ezerét is teljesen megbízható tesztek vannak.

2013. máj. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/127 anonim ***** válasza:
100%
szerintem te hülye vagy.
2013. máj. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/127 anonim ***** válasza:
100%
Üldözési mániád van. Kezeltesd. Inkább arra költsd a pénzedet.
2013. máj. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!