Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki? Vajon...

Hogyan mondjam el neki? Vajon hogyan fogja fogadni?

Figyelt kérdés

A párom terhes lett. Nagyon örültem eleinte, hiszen ki ne örült volna. Eltelt pár hét, és feltámadt bennem a gondolat. Mi van ha nem is tőlem van a gyerek?


Elvégre eddig nem sok jót kaptam a nőktől...


Hogyan mondjam el a páromnak, hogy amint lehetséges dns tesztet akarok csináltatni, hogy biztos tőlem van-e?

Mert úgy érzem, hogy enélkül nem tudnám sajátomként szeretni.


Eleinte biztos meglepődik rajta, de ha végiggondolja, és tényleg tőlem lesz a baba, akkor nincs oka felháborodni.

De nem szeretnék ismét én lenni az áldozat, hogy x év múlva kiderül, hogy nem is tőlem van. Vagy soha nem derül ki, és hazugságban élem le az életemet.


2013. máj. 31. 18:52
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/127 anonim ***** válasza:
100%
Újra és újra felteszem a megválaszolatlan költői kérdést ebben a rovatban: Annyi normális, értelmes, rendes srác szaladgál a világban. Honnan szedik a nőtársaim az ilyen lehetetlen, idióta balf.szokat és miééééért???
2013. máj. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/127 anonim ***** válasza:
4%

Ti nem vagytok normálisak.

A kérdezőnek joga van biztosra megtudni hogy az övé e a gyerek.

Ha a nőnek ez fáj azzal semmibe veszi.

A gyereke nevében pedig senkiben sincs joga megbízni a kérdezőnek. Ez nem a bizalomról szól hanem a tényekről.

Hálát adok az égnek hogy egyikőtök se a párom, többiek. Kidobni mert meg akarja tudni amit joga van tudni?

Ezt kihasználásnak tekinteni?

Ti nem ismeritek a kihasználás fogalmát.

Idióták.

2013. máj. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/127 anonim ***** válasza:
92%
Én megcsinálnám a párod helyében,h neh az legyen,h nem a tiéd a gyerek,de h utána ott hagynálak,az tuti. Cs a megaláztatás miatt,neh már pont a párom tegye ezt velem. És akk nesze neked még egy lapát....aztán majd láthatod a gyerekedet hétvégenként.
2013. máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/127 A kérdező kommentje:
52es: nő vagy?
2013. máj. 31. 19:40
 55/127 anonim ***** válasza:
77%
Elhiszitek ezt a kérdést? Szítani akarja a kérdező az indulatokat.. Látni, ahogy valaszol.. kár is
2013. máj. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/127 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nyilván az is normális, hogy ő elolvassa az emailedet, az sms-eidet, nem mehetsz sehová csak ha ő vagy egy általa kiválasztott ember ott van. Nehogy megcsald.
2013. máj. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/127 A kérdező kommentje:
belenézhet a telefonomba. nincs rejtegetnivalóm...
2013. máj. 31. 19:44
 58/127 anonim ***** válasza:
93%

52-nek..

Ha valakit szeretek, komoly párkapcsolatban vagyunk, semmi jele annak, hogy van 3. fél, hogy a fenébe jut az eszébe, hogy DNSt csináltasson.. a párom..

2013. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/127 anonim ***** válasza:
92%

És gondolom te is belenézhetnél az övébe.

Mondom, ne csodálkozz, ha ajtót mutat. Hogy vagy képes így megszégyeníteni?

2013. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/127 anonim ***** válasza:
76%
annyira nagy barom vagy kérdező...én a párod helyében megcsináltatnám aztán kivágnálak mint macskát sz,rni....akkor majd sírhatsz amiért csak néha szeretgetheted a kisbabát aki töled van,csak te egy ostoba,szerencsétlen,lelketlen,primitív,de leginkább szívtelen balfa.z vagy
2013. máj. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!