Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki? Vajon...

Hogyan mondjam el neki? Vajon hogyan fogja fogadni?

Figyelt kérdés

A párom terhes lett. Nagyon örültem eleinte, hiszen ki ne örült volna. Eltelt pár hét, és feltámadt bennem a gondolat. Mi van ha nem is tőlem van a gyerek?


Elvégre eddig nem sok jót kaptam a nőktől...


Hogyan mondjam el a páromnak, hogy amint lehetséges dns tesztet akarok csináltatni, hogy biztos tőlem van-e?

Mert úgy érzem, hogy enélkül nem tudnám sajátomként szeretni.


Eleinte biztos meglepődik rajta, de ha végiggondolja, és tényleg tőlem lesz a baba, akkor nincs oka felháborodni.

De nem szeretnék ismét én lenni az áldozat, hogy x év múlva kiderül, hogy nem is tőlem van. Vagy soha nem derül ki, és hazugságban élem le az életemet.


2013. máj. 31. 18:52
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/127 anonim ***** válasza:
48%
Beleolvastam a válaszokba, főképp a kérdező kommentjeit. Hát, ritka nagy idióta vagy, azt el kell ismerni.
2013. jún. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/127 anonim ***** válasza:

Miért nem írsz kérdező??

Milyen kamu kérdésed van még?

2013. jún. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/127 anonim ***** válasza:
14%

Látom, hogy az összes emancipunci besértődött és kikéri magának még a feltételezést is?!!


De a hétvégi Napló c. riportműsorban bemondták, hogy tudományos kutatásokra és a szülő nők megkérdezéseire alapozva,

ma Magyarországon jelenleg, kb 100.000 azaz egyszázezer férfi nevel "kakukkfiókát" a tudtán kívül!!!

Azaz más gyerekét, mert a kedves felesége félrekufircolt!


Lehet lepontozni,

de a tényeken ez nem változtat!!!


Még annyit, hogy a kérdező valóban egy bunkó,

de ne feledjék kedves hölgyeim, hogy önök közül az egyikőjüknek mégis ez a bunkó kellett,

és még szült is neki!!!!!!!


Vagyis zsák a foltját ebben az esetben is megtalálta!!!

2013. jún. 4. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/127 anonim ***** válasza:
3%

az is lehet hogy a nagy felháborodás miatt az áll hogy az itteniek közül jó néhány nem tudja biztosan hogy a párjától van e a gyerek.

ezért erölteti ennyire a bizalmat és ezért távozzna fölényesen a kapcsolatból ha kiderülne hogy nem a párjától van a gyereke mert rájönne hogy olyan pasival van aki a következő gyereknél is megnézetné és csak a jó ég tudná kitől van a következő gyereke...

2013. jún. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/127 anonim ***** válasza:
3%
* akkor távozna fölényesen ha kiderüle h mákja van s tőle van
2013. jún. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/127 anonim ***** válasza:
91%

Nekünk még nincs gyerekünk a párommal, szóval nálam ez a feltételezés nem áll fenn.

Mégis azt mondom, hogy ha egy kapcsolat odáig fajul, hogy kétséges az apa szerep, ott már másban is gond van.

Nem is értem, hogy hogyan lehet úgy élni együtt, hogy ennyi bizalom nincs a másik felé.

Akinek ez természetes, annak egészségére. Hál'Istennek az én környezetemben, családomban egészséges kapcsolatok vannak.

2013. jún. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/127 anonim ***** válasza:
6%

mármint olyanok ahol a bizalom miatt nem vizsgáltak a kakukkfioka kérdést így ki sem.derült.ha ez a helyzet...

anyuka meg értelemszerűen kussol és mintaanya.

2013. jún. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!