Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki? Vajon...

Hogyan mondjam el neki? Vajon hogyan fogja fogadni?

Figyelt kérdés

A párom terhes lett. Nagyon örültem eleinte, hiszen ki ne örült volna. Eltelt pár hét, és feltámadt bennem a gondolat. Mi van ha nem is tőlem van a gyerek?


Elvégre eddig nem sok jót kaptam a nőktől...


Hogyan mondjam el a páromnak, hogy amint lehetséges dns tesztet akarok csináltatni, hogy biztos tőlem van-e?

Mert úgy érzem, hogy enélkül nem tudnám sajátomként szeretni.


Eleinte biztos meglepődik rajta, de ha végiggondolja, és tényleg tőlem lesz a baba, akkor nincs oka felháborodni.

De nem szeretnék ismét én lenni az áldozat, hogy x év múlva kiderül, hogy nem is tőlem van. Vagy soha nem derül ki, és hazugságban élem le az életemet.


2013. máj. 31. 18:52
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/127 anonim ***** válasza:
100%
Még mindíg nem értem, miért őt bántod a múlt sérelmei miatt?! Figyu! Ha nem tudsz túllépni, beszélj az exekkel, tisztázd le velük az érzéseidet, ismerd meg jobban a feleséged, ha ismered, ha igazán ismered, tudod, érzed, hogy nem akar bántani és tényleg szeret!
2013. máj. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/127 anonim ***** válasza:
65%

Remél nem töled van a gyerek ilyen idióta, önbizalomhiánys egomániás, lelkibeteg fa' génjeivel, nem sok jóra számíthat.

Tégy egy szíveséget a világnak és kötesd el magad.

2013. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/127 anonim ***** válasza:
55%

Nem olvastam a válaszokat.

Csináltasd meg titokban, vannak magánlaborok, 30-40000 Ft körüli az ár.

2013. máj. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/127 anonim ***** válasza:
96%

Ilyen alapon a párod pedig kérhetne egy hazugságvizsgálatot, mert nem hiszi el, hogy te hűséges voltál eddig hozzá.

Nem valami egészséges a kapcsolatotok.

Ha eleve ilyen szinten nem bízol benne, akkor miért vagytok együtt?

Hidd el ez egy ilyen dolog egy férfi számára is bántó lenne, nemcsak egy nőnek.

2013. máj. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/127 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, respect! Ekkora ötletes, szellemes kamukérdéssel marha rég nem találkoztam ezen az oldalon! (A gézás majdnem ilyen jó volt, de csak majdnem.) Sokkal eredetibb és üdébb, mint a fürdős kérdések. Szappanoperákat kellene írnod, esküszöm, elkezdenék tévét nézni!
2013. máj. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/127 anonim ***** válasza:
69%
Levágott haj nem jó, a hagymában van a DNS. Amúgy én úgy tudom pálcikát adnak nyálmintához. Eszedbe ne jusson a baba haját tépdesni! :)
2013. máj. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/127 anonim ***** válasza:
70%
Figyelj ha meg akarod csinálni akkor csakis titokban tedd meg ha megvan az eredmény akkor égesd el. Ha nekem a párom ezt mondta volna amikor terhes lettem és kitettem volna a szűrét. Hidd el vannak nők akik a férfi nélkül is el tudnak tartani egy gyereket.
2013. máj. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/127 anonim ***** válasza:
93%

Ilyenkor adok hálát az égnek a férjemért! Én is kismama vagyok, de ha ilyet kérne tőlem a férjem, tuti kivágnám mint macskát... Pedig őt is csalták már meg, de mégis bízik bennem. Nem hiába vállaltunk 2. babát is. Ja, és mindkettő tőle van.

A párod helyében belemennék a tesztbe, miután elküldtelek a büdös pics@ba.

2013. máj. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/127 anonim ***** válasza:
100%
Ha titokban csinálod és utólag megtudja, tutira elhagy. Ja és kezeltesd magad tényleg, mert nem vagy normális.
2013. máj. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/127 anonim ***** válasza:
95%

Akkor nézzük, hogy én nőként mit csinálnék:

(nem olvastam végig a 11 oldalt, leragadtam a hajszállopásnál és a titkos tesztnél)


- Ha nekem szembe kimondanád a kérdést, akkor odaadnám, mit odaadnám, hozzád vágnám a gyerek egy hajszálát, hogy csináltasd meg a tesztedet. Miután kiderült az igazam van, balhét csapnék, majd ha úgy 3 hétig csúsznál az ajtóm előtt, akkor hajlandó lennék megbeszélni és talán újra kezdeni már csak a gyerek érdekében is.


-Ha utólag valamilyen véletlen folytán megtudnám, hogy a tudtom nélkül ellenőrizgetted a gyereket, na akkor a balhét megúsznád, mert valószínűleg úgy raknálak ki az ajtón, hogy egy szót sem tudnál szólni előtte és csúszhatnál életed végéig, de tuti szóba nem állnék veled soha többet. Szóval ha ég arra sem találtál érdemesnek, hogy megoszd velem az aggodalmad, akkor mehetsz Isten hírével.


Értem én, hogy téged megaláztak, de ez a szegény nő nem tehet róla. Gondolj bele, hogy te mit éreznél fordított esetben, ha ő egy ilyen fontos pillanatban megcsalással vádolna téged. Ő épp arra készül, hogy kiessen a munkából minimum 2 évre, ami alatt anyagilag teljesen ki lesz neked szolgáltatva. Ő olyan szinten megbízik benned, hogy még a viszonylag távoli jövőre gondolva is bevállal egy ilyen kiszolgáltatott helyzetet, te pedig még a jelent sem hiszed el neki.


"Eleinte biztos meglepődik rajta, de ha végiggondolja, és tényleg tőlem lesz a baba, akkor nincs oka felháborodni."


1) Ha a meglepődés alatt néhány heveny sírógörcsöt és minden bizalom elvesztését érted, akkor egyet értünk.

2) Nem fogja végiggondolni, ilyen felfokozott helyzetben és érzelmi állapotban ki fog tenni az ajtón.

3) Persze, hogy tőled lesz a baba, túl sok GYK-t olvasol, ha ezt statiszitkailag valós veszélynek ítéled

4) Dehogynem lesz oka felháborodni, ilyen szinten kevés nőt aláznak meg. Ezzel az egész kapcsolatotokat kérdőjelezed meg, leegyszerűsítve ez az alábbit jelenti: szeretnék tőled egy gyereket kössük vele össze magunk egy életre, bízz bennem maximálisan, hogy nem foglak otthagyni vele a szarban miközben a válási statisztika úgy 50%, de azért csekkolhatnám, hogy nem dugsz-e félre?

2013. máj. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!