Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki? Vajon...

Hogyan mondjam el neki? Vajon hogyan fogja fogadni?

Figyelt kérdés

A párom terhes lett. Nagyon örültem eleinte, hiszen ki ne örült volna. Eltelt pár hét, és feltámadt bennem a gondolat. Mi van ha nem is tőlem van a gyerek?


Elvégre eddig nem sok jót kaptam a nőktől...


Hogyan mondjam el a páromnak, hogy amint lehetséges dns tesztet akarok csináltatni, hogy biztos tőlem van-e?

Mert úgy érzem, hogy enélkül nem tudnám sajátomként szeretni.


Eleinte biztos meglepődik rajta, de ha végiggondolja, és tényleg tőlem lesz a baba, akkor nincs oka felháborodni.

De nem szeretnék ismét én lenni az áldozat, hogy x év múlva kiderül, hogy nem is tőlem van. Vagy soha nem derül ki, és hazugságban élem le az életemet.


2013. máj. 31. 18:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/127 anonim ***** válasza:
91%
Mélységesen csalódni fog benned. Gondolom szeret téged, megbízik benned, ha nem így lenne, akkor nem vállalna gyereket. Ha ezzel előállsz, azt fogja gondolni, talán jogosan is, hogy nem viszonozod a bizalmát. Ha ezt a feltételezést neki szegezed, akkor arra készülj fel, hogy a gyerektartáson kívül, más elvárása nemigen lesz feléd nézve.
2013. máj. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/127 anonim ***** válasza:
76%
Megszületik a baba, levágsz egy kis hajat aztán soha nem kell megtudni az anyának.
2013. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/127 anonim ***** válasza:
97%

"Faképnél nem fog hagyni terhesen. Szerintem."

Ugye ez tudod hogy nem tüntet fel valami szimpatikusnak? Azért mered megkérdezni mert számítóan arra hajazol hogy nem fog ott hagyni terhesen?

2013. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/127 anonim ***** válasza:
76%
Amit nem tud az nem fáj, csináltasd meg a tesztet nélküle.
2013. máj. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/127 anonim ***** válasza:
100%

Tehát nincs semmi okod ezt kérni tőle?


Márpedig ha ő semmit nem tett, amivel gyanaklásra adhatna okot, akkor tök jogosan fog lelépni.


Arról meg ne is beszéljünk, milyen undorító az a "férfi" aki kihasználja hogy egy nő a terhessége alatt függ tőle ("terhesen úgysem hagy el").

2013. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/127 anonim ***** válasza:
100%

De miből gondolod, hogy nem tőled van? csak úgy legyen egy papír róla, hogy a tiéd, vagy voltak jelei, annyira friss a kapcsolat, hogy még nincs meg a kellő bizalom, vagy...?


Ha a férjem ezzel nyit, hogy kell egy teszt neki, hát ha kifizeti, szülés után találkozunk, és fizetheti a gyt-t+amikor a láthatás van láthatja.


Csak mert valaki átvert, most egy másik emberbe így belegázolni, hát egészségedre.

2013. máj. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/127 A kérdező kommentje:
Lehet hogy maradok a hajazós megoldásnál. Azt megcsinálják anyuka tudta nélkül is?
2013. máj. 31. 19:12
 18/127 anonim ***** válasza:
98%

"Faképnél nem fog hagyni terhesen."

Igencsak sokatmondó ez a mondat. Nagyon undorítónak találom az olyan embereket, akik kihasználják, hogy terhesen függ tőlük a párjuk.

2013. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/127 anonim ***** válasza:
98%
De írd már meg, mégis mit tett a barátnőd amiért így meg akarod alázni????
2013. máj. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/127 anonim ***** válasza:
92%

Hát ez eléggé.. gusztustalan.

Adott rá okot ez a szerencsétlen nő, hogy ilyeneket feltételezz róla?

Ment el nélküled szórakozni? Megváltozott? Te nemzőképtelen vagy?


Ha ilyennel jönne nekem a párom, akkor mehetne is. Elhajtanám a p*csába, ha terhes lennék, ha nem... Ekkora fokú bizalmatlanságot, amire okot sem adtam?! Én aztán nem kérnék belőle.

2013. máj. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!