Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Becsúszott a 3. gyerek nincs?...

Becsúszott a 3. gyerek nincs? (! )

Figyelt kérdés
Nem értem miért jönnek azzal az emberek, hogy nem akartam terhes lenni, csak becsúszott a gyerek. Szerintem ez egy nagy hazugság. Ha nem akarok terhes lenni, akkor védekezem ellene. Vagy én, vagy a férfi. Persze az más eset ha kilyukad az óvszer, de az nem túl gyakori. Tehát elvont értelemben nincs olyan hogy becsúszott gyerek. Egyik ismerősöm ezt adagolta be a férjének, hogy megszülhesse a 3. gyerekét. Mint utólag kiderült, a nő a kőkorszaki naptár módszerrel védekezett, és pont azon a napon akart szexelni, amikor a legnagyobb az esély a terhességre. Aztán amikor a férfi nem akarta már ezt a 3. gyereket (nő 42, férfi 44 éves) a nő azt beszélte be a férjének hogy az abortusz gyilkosság, és ha már így alakult, akkor meg kell tartani. Aztán végül kiderült a teljes igazság: az adókedvezmény miatt kellett a nőnek a harmadik gyerek. Személy szerint én mélységesen megvetem az ilyen embereket. Anyagi okok miatt, eszközként gyereket? Szerintetek? Ti mit gondoltok erről?
2011. dec. 14. 15:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 A kérdező kommentje:
Elnézést, elírtam a kérdést, így helyes: Becsúszott a 3. gyerek? Ezen kívül a család akiről írtam nem a kisebbséghez tartozik. Tiszta magyarok.
2011. dec. 14. 15:08
 2/86 anonim ***** válasza:
78%

Gyűlölöm az olyan embereket, akik segély miatt vagy egyéb anyagi jólét miatt hoznak egy gyermeket a világra.

Se mellette, se ellene nem vagyok az abortusznak bizonyos témakörökben, de egy gyermek nem eszköz vagy tárgy, hogy amikor kell, akkor elő lehessen rántani, mert éppen így kényelmes.


Továbbá azt se tudom megérteni, hogy miért szül valaki 2.3.4.5.6.7. ezredik gyermeket, ha nem tudja biztosítani neki a megfelelő körülményeket?! Akár anyagilag, akár másképpen.

Nem csak ahhoz van joga egy magzatnak (gyermeknek), hogy éljen, hanem sokkal több mindenhez is, amit a védőnőknél ellehet olvasni, mert mindenhol kivan téve..

2011. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
59%

Első vagyok.


Most olvastam mit írtál még kedves kérdező.. én a származástól függetlenül gyűlölöm az ilyen 'embereket'.

2011. dec. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 A kérdező kommentje:

Kívülről nézve ők az álomcsalád: hatalmas családi ház, kutya, macska, egy halmozottan fogyatékos most 14 éves kislány (sosem fogja tudni ellátni magát, pelenkázni kell, nem mozog, nem beszél, egyedül nem eszik stb és élete végéig ilyen marad) akit otthon nevelnek, egy fiatalabb kistestvér aki 12

éves, és most a kb 8-9 hónapos kisgyerek. A háttérben viszont erőteljesen az anyagi javak és az újgazdag sznobság vágya dominál.

2011. dec. 14. 15:16
 5/86 anonim ***** válasza:
81%

Van ahol 6 - 7 gyerek is "becsúúúszik"...

á segíííjjért...

2011. dec. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
74%

mondjuk azt én se értem, hogy hogy csúszhat be egy gyerek "+véletlenül".

szerintem ott más csúszott be "véletlenül"!

2011. dec. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
82%

ismerősöm az 5. gyerekét várta és hát ez is mint a többi becsúszott, a nő első gyerekét 16 évesen szülte most 24 éves, soha az életbe egy percet sem dolgozott

nincs bajom vele, de ez amit csinál nagyon nagy felelőtlenség


ebből a jaj véletlen becsúszott dumából nekem is elegem van

2011. dec. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 A kérdező kommentje:
Az asszony gyerekkori ideálját akarja megvalósítani a családján keresztül, akiknek sok beleszólásuk nincs a dolgokba. Mindennek úgy kell lenni ahogy ő akarja és akkor amikor akarja. A férje sem semmi, eljátsza a szerető családapát, holott évek óta csalja a feleségét.
2011. dec. 14. 15:19
 9/86 anonim ***** válasza:
88%
A fogyatékos gyerekre lehet, hogy tobbet is kapnak, de nem sajnálom toluk a pénzt. Csak az tudja, hogy milyen egy olyan gyereket nevelni. A nagyobbik teso mellé meg esetleg szerettek volna kistestvért, hogy ne legyen egyedul.
2011. dec. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
96%

Két külön dolog, amiről írsz.

Olyan van, hogy becsúszik egy gyerek. Öcsém és köztem is azért van nagyon kicsi korkülönbség, mert anyukám úgy tudta, szoptatás alatt, amíg nem jött meg a mensije, nem eshet teherbe. Aztán valószínűleg beletrafáltak az első peteérésbe. Az már más dolog, hogy a tesóm így is, úgy is megszületett volna, csak 1-2 évvel későbbre tervezték.


Azt én sem tartom helyesnek, amikor segélyből élők a családi pótlék miatt, vagy egy nő a párja szándékai ellenére csináltatja fel magát. De ez egy másik téma. De amúgy vannak olyan férfiak is, akik annyira reszketnek a felelősségtől, hogy maguktól sosem döntenének a gyereknemzés mellett, de ha már megvan, a legboldogabb apuka válik belőlük. Adókedvezmény miatt viszont elemi szintű matematikai ismeretekkel rendelkező ember nem vállal gyereket. Egy kölyök jóval többe kerül, mint amennyi adót meg lehet spórolni vele.

2011. dec. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!