Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet becsúszott egy gyerek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet becsúszott egy gyerek?

Figyelt kérdés

Nemrég szeretkeztem a barátnőmmel egymás után 2X

Az elsőnél semmi bajnem volt. A 2.nál lovagolt rajtam, elmentem és mikor kihúztam belőle nem sokkal később a combomon 3 csepp ondót vettem észre. A használat után nem vettem észre hogy a gumi lyukas lenne (vagy 5 percig vizsgáltam XD:S) és azt feltételezem, hogy azok a cseppek tőle származnak. Ez lehetséges?


2009. nov. 28. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Már bocs, de mikor volt ez a nem rég?
2009. nov. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2 órája
2009. nov. 28. 19:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy kilyukadt.
2009. nov. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Háát...az lett volna a legokosabb megoldás, ha azt a valamit, ami a combodon volt, megszagolod. Az ondónak van egy sajátós szaga. Szerintem azt rögtön fel lehet ismerni. Ellenőrizted utána a gumit h nem e volt lyukas? Am lehet a barátnőd "nedve"is...
2009. nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
bocsi most olvastam h 5 percig vizsgáltad. Ha így van akkor szerintem nem lesz gond...
2009. nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon alaposan megvizsgálatm. Nyomkodtam a végét, próbáltam "kifacsarni" a végéből a cuccost de semmi.

És mikor úgy csináljuk elég gyakori nála a levegő kiáramlás (kimondom pinafing) és szerintem akkor jöhetett ki belőle.

2009. nov. 28. 19:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Fltöltöttem volna vízzel a végén. Ha lyukas akkor kifolyik ha nem akkor meg no problem.
2009. nov. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, az előző jól mondja, levegőt kell bele önteni, az a tuti:) Az ami a lányból jön az nem a "pinafing"-tól van:D Az azt jelenti h levegő jutott a hüvelybe. Az alapból termelődik izgalom hatására.
2009. nov. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mármint a "lánynedv":)
2009. nov. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Végül lett gyerek?
jún. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!