Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Párommal jól megvoltunk, még...

Párommal jól megvoltunk, még nem terveztük a babát. Egyszer csak becsúszott.1 hónapos terhes vagyok. Párom totál kiakadt, hogy biztos én nem szedtem a fogamzásgátlót, meg hogy megbeszéltük hogy egyenlőre nincs gyerek?

Figyelt kérdés
és aztmondta, ha nem vetetem el a gyereket, elhagy, és még tenni fog rosszabbat is.idióta.én nagyon nem szeretném és nemis foogm elvetetni a babát,hisz ő nem tehet semmiről.és ezek után a páromat is el akarom hagyni,de félek,mi lesz az a rosszabb...tudom hogy a kérdés nem teljesen ide tartozik,de mind1.kihez forduljak?mit tegyek?
2010. febr. 8. 21:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
62%

Világosítsd fel, hogy nincs 100%-os védekezés aztán hagyd el, de gyorsan!!!

Szerintem csak nem akarja a felelőseget, ezért fenyeget. De nem ismerem, így nem tudom mire képes.

2010. febr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%
Az első baba nekünk is nem várt meglepetés volt(fogamzásgátló tabi mellett!!!), a párom először furán reagált(na nem annyira mint a Tiéd), aztán nem is hoztam fel a témát neki, de pár nap múlva magától megenyhült. Hagy neki pár napot Te is, lehet, hogy csak hirtelen reakció volt. Bízom benne, hogy nálatok is így lesz.
2010. febr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
74%
Először is nagy levegő, NYUGI! mennyi ideje vagy a pároddal? Most frászt kapott, mert valami olyan történt, amit nagyon nem tudott irányitani. Komoly felelősség egy gyerek, ezt vszinű ő is tudja, jól bepánikolt, azért mondott durva dolgokat. Ha magadba nézel, kölcsönös az ösdzetartozás érzése, vagyis a párod szeret még egyáltalán? Biztos veled képzelte el a jövőt, ahogy Te vele? Mielőtt elzavarod a szemetet, egy higgatt beszélgetést megérdemeltek szerintem. Ne döntsetek első indulatból!
2010. febr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Az első terhességem nekem is hirtelen jött, nem készültünk fel rá. A párommal telefonon közöltem, még nem is laktunk együtt. Erre Ő azt mondta, hogy neki akkor most gondolkodnia kell. Nekem is azt kellett tennem. Nem tudom, hogy melyikünk rémült meg jobban. Aztán sajnos a 14. héten meg kellett szakítani a terhességet, mert nem fejlődött rendesen a magzat. Ekkorra viszont már mindketten nagyon szerettük volna a babát.

Ti is emésszétek meg a hírt, néhány nap múlva viszont beszéljetek róla ismét. Ha Ő még mindíg nem akarja a gyereket, de te igen, akkor tarts meg. Még utánna is lesz ideje meggondolni magát. Soknak tűnik az a 9 hónap, de piszok gyorsan eltelik.

2010. febr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
70%
Megválaszoltad. Tartsd meg, a párod meg zavard el, egy köcsög. Majd jön egy pasi, aki szeretni fog titeket!!
2010. febr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a tiédhez hasonló tapasztalatom csak másodkézből van. (barátnőmék esete) Sajnos nem feltétlenül happy end. Ugyan már három éves a gyermek, és apuka eddig bírta a "ráerőszakolt" felelősséget. Kezdetben nem akarta a babát, és ezt most ismét ki is hangsúlyozta.


Szerintem hagyj neki időt, ha továbbra is ellenséges egyértelmű hogy mit kell tenned.

2010. febr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
86%
Hagyd el ha nem tetszik, csak ne utáld mert semmi rosszat nem tett. Örülj neki hogy egyáltalán őszinte, más meg csak tűr, aztán közben megcsal vagy évek múltán húz el...
2010. febr. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
50%

Azt kérded,nem e lesz rosszabb?

Mi lehet annál rosszabb,mint együtt lenni egy olyan alakkal,aki nem tisztel,képes lenne megölni a babátokat,azt sem nézve,hogy ez neked egy "műtét".Nem foglalkozik a lelki világoddal stb.Szerintem ennél rosszabb semmi nem lehet.

Rengeteg örömöt fog neked okozni az a kis baba,és még amellett is találhatsz valakit,aki tényleg szeretni fog.Számomra nem kérdés mit tennék.

2010. febr. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
50%
Én hasonló helyzetben a babát választanám, ha persze van rá lehetőségem. Tudsz menni szülőkhöz?
2010. febr. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
igen szerencsére mehetek szülőkhöz.azóta sem enyhült sajna...aztmondja,ha nem vetetem el elhagy és ugye valami rosszabbat is csinál.fenyeget...félek mi lesz a rosszabb.ezért nem merem egyenlőre elhagyni ezt a szemetet.
2010. febr. 9. 14:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!