Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Párommal jól megvoltunk, még...

Párommal jól megvoltunk, még nem terveztük a babát. Egyszer csak becsúszott.1 hónapos terhes vagyok. Párom totál kiakadt, hogy biztos én nem szedtem a fogamzásgátlót, meg hogy megbeszéltük hogy egyenlőre nincs gyerek?

Figyelt kérdés
és aztmondta, ha nem vetetem el a gyereket, elhagy, és még tenni fog rosszabbat is.idióta.én nagyon nem szeretném és nemis foogm elvetetni a babát,hisz ő nem tehet semmiről.és ezek után a páromat is el akarom hagyni,de félek,mi lesz az a rosszabb...tudom hogy a kérdés nem teljesen ide tartozik,de mind1.kihez forduljak?mit tegyek?
2010. febr. 8. 21:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

travel&livingen van egy olyan műsor hogy nem tudtam hogy terhes vagyok. szinte mindenki fogamzásgáltás mellett lett terhes a műsorban.

szerintem hagyd el. nem akar felelősséget vállalni.

ha majd megszületik a baba már biztos bánni fogja hogy nem akarta ha van egy kis esze

2010. febr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
17%
egyedül babát vállalni életveszélyes!!!
2010. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
miért lenne életveszélyes??
2010. febr. 16. 21:40
 24/27 anonim ***** válasza:
Jajj, dehogy életveszélyes! Biztos nagyon nehéz, anyagilag, lelkileg és fizikailag is, de azért ennyire nem kell túldramatizálni! Már többen vállaltak babát egyedül és még mindegyik túlélte!!!!!!
2010. febr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
igen,szerintem is:)
2010. febr. 16. 22:21
 26/27 anonim ***** válasza:
Most akkor minden rendben, tuti happy? Kibékültetek és jöhet a kicsi???
2010. febr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
hát igen úgy néz ki minden rendben van.majd meglátjuk...
2010. febr. 17. 16:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!