Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Babát várok. Hogy mondjam el?

Babát várok. Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés

Az utolsó menzeszem kimaradt, most kellene épp meg lennie a vérzésemnek. A múlt hónapot ráfogtam az idegességre (szóval hogy amiatt nem jött meg), de ezt a hónapot nem tudom semmire sem fogni, szóval muszáj leszek elmondani itthon, meg már ideje is van. Kb 8 hetes terhes vagyok.

Másrészről: nagyon "szemétség" a szüleimmel szemben, hogy meg akarom szülni? Elvetetni semmiképp, örökbeadáshoz nem lenne lelki erőm... És ugye saját keresetem nincs... De az biztos, hogy nyugdíjas korukba a hátsófelüket is tisztára mosom, ha ezt megteszik értem/értünk most...


Mit tegyek? Hogy hozzam szóba?


16/L


2011. júl. 20. 17:17
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/276 anonim ***** válasza:
71%

"Így legalább a barátom egy kis része velem lehet örökké..."


Ezért akarni egy gyermeket rettentő felelőtlenség. De komolyan. A gyereknek lenne szar, ha rájön, őt nem önmagáért akarták, hanem eszköznek, emléknek, valami...

2011. júl. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/276 anonim ***** válasza:
87%
akkor jól olvastam a sorok között.. Ne haragudj, hogy így rákérdeztem, de már nagyon rossz volt, hogy ennyire neked estek..
2011. júl. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/276 anonim ***** válasza:
66%

* A kérdező kommentje:

Igazából én nagyon szeretném megtartani a babát.. Így legalább a barátom egy kis része velem lehet örökké...



Ez egy igazán nagy marhaság remélem tudod! Majd ha esetleg szerencséd lesz, és találsz magadnak olyan párt pár éven belül aki elfogad a gyermekeddel együtt is, akkor kíváncsi leszek mit fogsz mondani ezzel kapcsolatban.

2011. júl. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/276 A kérdező kommentje:
Még azt sem tudtam neki elmondani, hogy babát várok..
2011. júl. 20. 17:39
 55/276 anonim ***** válasza:
92%
Halkan megjegyzem, valószínűleg némi lepontozásért cserébe, hogy én nem látom a kérdésben azt, hogy elvetesse-e vagy sem, vagy hogy véleményt kért volna a kérdező a helyzetről. Azt kérdezte, hogy hogy mondja el, de a válaszok nagy része nem erről szól. Nem egészen értem, hogy vadidegenek életét miben változtatja meg az, hogy a kérdező megtarja-e a gyerekét, vagy sem. Az én életem pl. tuti nem változik meg ettől. Az övé biztosan, de az az ő élete, és az ő családja az, akivel ezt meg fogja beszélni. Miért kell belepofázni? Főleg ha nem is volt ilyen kérdés?!
2011. júl. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/276 anonim ***** válasza:
19%
Tehát nyolc hete felcsinált a pasid, aki azóta feldobta a papucsokat. Védekeztetek, de kiszakadt a gumi, bevetted az eseményutánit, mégis terhes vagy... Peches vagy öregem.
2011. júl. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/276 anonim ***** válasza:
65%

Nem, egyáltalán nem akartál róla beszélni. Akkor minek mondogattad, hogy velem marad egy kis része meg egyéb?


Ez így még inkább elfogadhatatlan. Nem szabad, nem tudsz tiszta fejjel gondolkozni úgy, hogy gyászolsz.

2011. júl. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/276 anonim ***** válasza:
54%

Tehát 16évesen terhes vagy, a barátod meghalt, szedtél fog.gátlót meg bevetted a 72 órás tablettát is, mégis teherbe estél.

Csak nekem furcsák ezek a dolgok?

2011. júl. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/276 anonim ***** válasza:
89%

Jah, így már érthető, ha így gondolod. Akkor felejtsd el amit írtam. Viszont ha kérdezel, akkor jó lenne minden körülményt leírni, hiszen mi nem tudjuk az előzményeket, és így mi teljesen más dolgokra is gondolhatunk.


Ne haragudj!

2011. júl. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/276 anonim ***** válasza:
75%
Úristen ne bunkózz már vele! Elég baja van így is szegénykének.
2011. júl. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!