Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Babát várok. Hogy mondjam el?

Babát várok. Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés

Az utolsó menzeszem kimaradt, most kellene épp meg lennie a vérzésemnek. A múlt hónapot ráfogtam az idegességre (szóval hogy amiatt nem jött meg), de ezt a hónapot nem tudom semmire sem fogni, szóval muszáj leszek elmondani itthon, meg már ideje is van. Kb 8 hetes terhes vagyok.

Másrészről: nagyon "szemétség" a szüleimmel szemben, hogy meg akarom szülni? Elvetetni semmiképp, örökbeadáshoz nem lenne lelki erőm... És ugye saját keresetem nincs... De az biztos, hogy nyugdíjas korukba a hátsófelüket is tisztára mosom, ha ezt megteszik értem/értünk most...


Mit tegyek? Hogy hozzam szóba?


16/L


2011. júl. 20. 17:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/276 A kérdező kommentje:
Ja igen, és 100%, hogy terhes vagyok (voltam nőgyógyásznál hétfőn)... Pedig még esemény utánit is vettem be amikor kiszakadt a gumi...
2011. júl. 20. 17:19
 2/276 A kérdező kommentje:
És nagyon szépen megkérik mindenkit, hogy ne bántson engem, és hogy az apát ne hozzuk szóba...
2011. júl. 20. 17:21
 3/276 anonim ***** válasza:
92%

anya, apa...üljetek le...terhes vagyok


nyuszika, ezt nem lehet kíméletesen, csak gyorsan

2011. júl. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/276 anonim ***** válasza:
59%

Pedig még esemény utánit is vettem be amikor kiszakadt a gumi...

KAMU, tuti nem ettől vagy terhes.

2011. júl. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/276 anonim ***** válasza:
35%
Persze, legyél csak annyira önző, hogy a szüleid nyakára megszülöd... Csináld csak.
2011. júl. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/276 anonim ***** válasza:
60%
Nem lenne ez a kerdes, ha 16 evesen nem szexelnel. Ezt sehogy sem lehet jol kozolni. Egyszeruen oszinten meg kell mondani, nem celozgatni.
2011. júl. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/276 anonim ***** válasza:
71%

Hú csajszi,nem irigyellek..

Kb 3 hónapja én is paráztam (felelőtlen voltam..) és akkor megfogadtam,hogy soha a büdös életbe sem egyéjszakás kapcsolat.. komoly kapcsolatnál is fogok iratni fogamzásgátlót.

De ez furcsa,hogy esemény utánitól teherbe estél.

Mindenesetre gondold meg,16 éves vagy,én 20 éves vagyok,mégis ráparáztam...Előtted az élet.

2011. júl. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/276 anonim ***** válasza:
85%
az apát is hozzuk nyugodtan szóba, mert a 25ezer gyesből nem fogsz pelenkát venni és szükséged lesz a gyerektartásra...amit nyilván az állam fog megelőlegezni, amíg a kölyöknek nem lesz melója
2011. júl. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/276 A kérdező kommentje:
Pedig de. Egyszer történt baleset, peteérésem tájékán. Délután 2 körül kiszakadt a gumi, belém folyt minden... Este 7 órakor vettem meg a gyógyszertárban az esemény utánit, utána egyből be is vettem, majd reggel a másik bogyót...
2011. júl. 20. 17:23
 10/276 anonim ***** válasza:
89%

Minél gyorsabban mondd el!

Azt megteheted, hogy megszülöd.

De ha a szüleid, a nagykorú gyámod, aki a baba gyámja is lesz, nem vállalja, hogy fel fogja nevelni, akkor elbúcsúzhatsz tőle a kórházban.

Erre az előtt derüljön fény, hogy segítenek-e felnevelni a gyereked, mielőtt késő lenne meggondolni.


Nem mindegy az sem, hogy tartós kapcsolat, alkalmi, ki az apja, és hogy az apa mit fog hozzászólni.

Egyszer túl kell esned rajta, szóval minél gyorsabban.


... és ha nem álltok jól anyagilag, akkor igen, k.va nagy szemétség közölni, hogy "én megszülöm, te meg neveld fel".

2011. júl. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!