Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Babát várok. Hogy mondjam el?

Babát várok. Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés

Az utolsó menzeszem kimaradt, most kellene épp meg lennie a vérzésemnek. A múlt hónapot ráfogtam az idegességre (szóval hogy amiatt nem jött meg), de ezt a hónapot nem tudom semmire sem fogni, szóval muszáj leszek elmondani itthon, meg már ideje is van. Kb 8 hetes terhes vagyok.

Másrészről: nagyon "szemétség" a szüleimmel szemben, hogy meg akarom szülni? Elvetetni semmiképp, örökbeadáshoz nem lenne lelki erőm... És ugye saját keresetem nincs... De az biztos, hogy nyugdíjas korukba a hátsófelüket is tisztára mosom, ha ezt megteszik értem/értünk most...


Mit tegyek? Hogy hozzam szóba?


16/L


2011. júl. 20. 17:17
 271/276 anonim ***** válasza:
48%

Kislány, ha régóta vannak macskáid, akkor nyugodj meg, mert valószínűleg a toxoplazmózison már átestél - de elmész a háziorvosodhoz és kéred, hogy küldjön el tesztre, akkor 100% biztos is lehetsz benne...egyéb betegségekre, élősködőkre viszont oda kell figyelni, úgyhogy macsekokat oltatni és spot-on az élősködők ellen


a vitamint sürgősen hagyd abba, kérj másikat a dokidtól (az allergológustól, ha lehet) addig meg csak folsavat szedj

2011. júl. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 272/276 anonim ***** válasza:
90%
Tuncyy, nem véletlenül Juditnak hívják azt a lányt?:)
2011. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 273/276 anonim ***** válasza:
30%

Nekem is van 3 cicám, igaz, kint a kertben, de sosem válnék meg tőlük! Mind3 oltott, féreghajtott, bolhamentes jószág, és jelzem, eddig semmi bajom :)


23 hetes

2011. júl. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 274/276 anonim ***** válasza:
Nem, Reninek hívják!!! :)
2011. júl. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 275/276 anonim ***** válasza:
71%

11.35-ös! Nem is neked lesz bajod, hanem a kisbabádnak. Vagyis remélem egyikőtöknek sem, de szóval csak a magzatra ártalmas, neve: toxoplazmózis.

Egy anyuka

2011. júl. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 276/276 anonim ***** válasza:
91%
előző, ha anyuka átesett a betegségen, a magzatnak sem lehet baja
2011. júl. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!