Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Babát várok. Hogy mondjam el?

Babát várok. Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés

Az utolsó menzeszem kimaradt, most kellene épp meg lennie a vérzésemnek. A múlt hónapot ráfogtam az idegességre (szóval hogy amiatt nem jött meg), de ezt a hónapot nem tudom semmire sem fogni, szóval muszáj leszek elmondani itthon, meg már ideje is van. Kb 8 hetes terhes vagyok.

Másrészről: nagyon "szemétség" a szüleimmel szemben, hogy meg akarom szülni? Elvetetni semmiképp, örökbeadáshoz nem lenne lelki erőm... És ugye saját keresetem nincs... De az biztos, hogy nyugdíjas korukba a hátsófelüket is tisztára mosom, ha ezt megteszik értem/értünk most...


Mit tegyek? Hogy hozzam szóba?


16/L


2011. júl. 20. 17:17
 231/276 anonim ***** válasza:
83%

00:46

Nem volt olyan kérdése, hogy megszülje-e.

De ha lett volna is, neki kell döntenie, nem vadidegeneknek.

2011. júl. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 232/276 anonim ***** válasza:
29%
Hol a kérdező? Kíváncsi vagyok hogyan reagál az utóbbi időben leírtakra, plusz mit szóltak a barátja szülei...
2011. júl. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 233/276 anonim ***** válasza:
4%
Egyébként meg ha ez akkora nagy kamu lenne, nem gondolnátok, hogy a kérdező mindig ide irogatna és hatalmas nagy baromságokkal széditene minket?
2011. júl. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 234/276 anonim ***** válasza:
19%

BÉKÉN LEHETNE HAGYNI,ÍGY IS VAN ELÉG GONDJA.

Majd amikor tud,jelentkezik.

2011. júl. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 235/276 csak1csajszi válasza:
27%
remélem írsz,hogy mi volt..kíváncsi vagyok..fel a fejjel!!
2011. júl. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 236/276 anonim ***** válasza:
6%
légyszi írd meg hogy mi volt!!
2011. júl. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 237/276 anonim ***** válasza:
5%
láttam múlthéten hirekben.fiúnak szülei romák.tán kérdező az is? romák képesek szapulni....nem tudom anyja ,h engedheti lányának h megszüljön,miközben ennek szegény babának nem lesz apja,meg önállótlan.könyörgöm 16éves még!jogos a kérdező apja harangja.kérdező azért nem ír napok óta biztosan,mert fiúnak szülei nem örülnek babának..
2011. júl. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 238/276 anonim ***** válasza:
88%
Csak a kérdező és a szüleinek a dolga,hogy megtartja a babát,senkinek nincs beleszólása,szóval most már álljatok le,tisztelem azért,mert vállalja a következményeket,és nem rohan abortuszra mit a többi szexelő kis csitri,akik úgy gondolják 11-16 évesen érettek,felnőttek,felelősségteljesek a szexhez meg hú de nagy lányok,de ahhoz már nem érzik magukat elég felnőttek hogy vállalják a következményeket! 16 évesen is lehet csodálatos anya,30 évesen is lehet valaki borzalmas anya nem kor kérdés,Ők már eldöntötték,ráadásul a kérdés sem arról szólt megtartsa-e,ebből is látszik,hogy van annyira intelligens,hogy nem idegenek kérdez meg megölje-e a gyerekét vagy sem...
2011. júl. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 239/276 A kérdező kommentje:

08:45

Soha az életben nem állnék szóba 1 roma emberrel sem. Undorító mind, na de ez most nem ide tartozik. Ha meg én lennék roma, már rég halott lennék, tuti megöltem volna magam.


Barátom szülei nagyon örültek, viszont azt szeretnék, hogy az apa vezetéknevét kapja meg, ebből lett egy kis vita is.. Én erre még nem gondoltam, jelenleg nincs véleményem erről...

Szóval tényleg nagyon örültek, anyagilag és lelkileg is segíteni fognak.


A rokonainknak nem fogjuk elmondani, úgyis mindenki elküldene a búsba.. ahogy ismerem őket.


Köszi mindenkinek a választ, úgy látszik kezdenek kicsit helyrejönni a dolgok...


ja és anya már beszélt az igazgatóval, az első félévben bejárós leszek amíg csak bírok (szerintem januárban már nem megyek.. így be kell majd mennem vizsgázni, de csak kicsit számít bele a vizsga jegye a félévibe), a második félévben magántanuló leszek.. Remélem menni fog a baba mellett is.

Na meg ha megoldható, akkor a 2012/2013-as tanévet halasztanám.. De ez még nagyon távoli jövő...

2011. júl. 27. 20:49
 240/276 anonim ***** válasza:
.
2011. júl. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!