Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Babát várok. Hogy mondjam el?

Babát várok. Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés

Az utolsó menzeszem kimaradt, most kellene épp meg lennie a vérzésemnek. A múlt hónapot ráfogtam az idegességre (szóval hogy amiatt nem jött meg), de ezt a hónapot nem tudom semmire sem fogni, szóval muszáj leszek elmondani itthon, meg már ideje is van. Kb 8 hetes terhes vagyok.

Másrészről: nagyon "szemétség" a szüleimmel szemben, hogy meg akarom szülni? Elvetetni semmiképp, örökbeadáshoz nem lenne lelki erőm... És ugye saját keresetem nincs... De az biztos, hogy nyugdíjas korukba a hátsófelüket is tisztára mosom, ha ezt megteszik értem/értünk most...


Mit tegyek? Hogy hozzam szóba?


16/L


2011. júl. 20. 17:17
 251/276 anonim ***** válasza:
60%
Ha szeretnél, ha nem szeretnél törvényben van, jogszabályba foglalva. Nappalin kisgyermekes tanuló nem tanulhat. Terhesen magántanulóként még járhatsz oda, de a szülésed pillanatától már csak estire.
2011. júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 252/276 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most anyukád felhívta keddszerdán v bement facetoface?
2011. júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 253/276 anonim ***** válasza:

Lehetsz magántanuló, bármikor!

A terhesség első feléhez meg sok erőt kívánok, nem lesz egyszerű, kitartás! :)

2011. júl. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 254/276 A kérdező kommentje:

Felhívta, utána bement. Nem akart felesleges.


Bocsi ha zavaros, amit írok, csak elég sok minden történik körülöttem, és nagyon nehéz időt szakítani mindenre.

Rengeteg állatom van, most is épp foglalkozok a nyuszikámmal.


De jelenleg a legzavaróbb az, hogy ilyen multivitamint kell szednem, és van benne króm.. Amitől nagyon durván kijött az ekcémám, mivel allergiás vagyok rá, de szteroidos krémet nem tudom, kenhetek-e a kezemre, nem árt-e :S

Szóval a kezemen több cm hosszú repedések vannak :S

2011. júl. 27. 21:18
 255/276 anonim ***** válasza:
32%
Amikor az édesanyám meghalt, nem tudtam enni. Te meg sokat eszel, meg parfümcsere a legnagyobb problémád. ( hetes magzatról nem mondják, hogy nagyobb, és nem az evéstől nő, attól csak te fogsz.
2011. júl. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 256/276 anonim ***** válasza:
Újabb tévhit, hogy attól ő nagyobb lesz, ha te többet eszel. 21 kilót híztam terhességem alatt (már csak 3kg van meg belőle) és 2,85 kg-mal született meg a fiam a 39. hétre. Tehát te elhízhatsz, de attól még a gyereked nem biztos, hogy nagyobb súlyú lesz. Egyél táplálóan, de ne vidd túlzásba a mennyiséget.
2011. júl. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 257/276 anonim ***** válasza:
erre nem mondott az orvos semmit? Pfff. Jó,, h van google, beírod, h terhesség és kész is a sztori.
2011. júl. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 258/276 A kérdező kommentje:

Anyukám is duci volt egész életében, én is 4,3 kilóval születtem, húgom 4,5 kiló volt.


Mire nem mondott semmit az orvos, mire gondolsz?

2011. júl. 27. 21:22
 259/276 anonim ***** válasza:
60%
Állatokkal való érintkezést megtiltja jó esetben terhes kismamáknak a nőgyógyász, mert rengeteg betegséget lehet a magzatra átvinni róluk.
2011. júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 260/276 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy egészséges, főleg terhesen olyan vitamint szedni, amire allergiás vagy?!
2011. júl. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!