Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Babát várok. Hogy mondjam el?

Babát várok. Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés

Az utolsó menzeszem kimaradt, most kellene épp meg lennie a vérzésemnek. A múlt hónapot ráfogtam az idegességre (szóval hogy amiatt nem jött meg), de ezt a hónapot nem tudom semmire sem fogni, szóval muszáj leszek elmondani itthon, meg már ideje is van. Kb 8 hetes terhes vagyok.

Másrészről: nagyon "szemétség" a szüleimmel szemben, hogy meg akarom szülni? Elvetetni semmiképp, örökbeadáshoz nem lenne lelki erőm... És ugye saját keresetem nincs... De az biztos, hogy nyugdíjas korukba a hátsófelüket is tisztára mosom, ha ezt megteszik értem/értünk most...


Mit tegyek? Hogy hozzam szóba?


16/L


2011. júl. 20. 17:17
 241/276 anonim ***** válasza:
Az igazgatóval nem ért volna rá megbeszélni, a tanárok nyáriszünete végén, hivatalosan, mikor bent vannak az iskolában? Tudtommal a pótvizsgák még nem kezdőtek el, így nincs bent senki.
2011. júl. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 242/276 A kérdező kommentje:

Én nyúztam anyát, hogy hívja fel, mert nekem fontos, hogy tudjam, hogy mi lesz szeptembertől. Remélem a sulitársak sem fognak elítélni...

Amúgy szerdánként bent van az igazgató, az igazgatóhelyettes, és a portás. Meg 1-2 tanár. Szerdán lehet átvenni a bizonyítványt azoknak, akik nem voltak évzárón, ezért hívtuk őket tegnap

2011. júl. 27. 20:59
 243/276 anonim ***** válasza:
Nem kötekedésképpen, de például ahova én jártam gimibe, az egyik osztálytársnőm terhes lett, december végén (4.osztályos korában) megszült és a jogszabályok miatt az utolsó félévét, hogy velünk érettségizzen le, nem tehette le velünk, ugyanis úgy van bent a jogszabályban, hogy aki szül, az nem járhat nappali tagozatos középiskolába,amíg a gyereke nem tölti be a 3. évet, ezért neki estin kellett leérettségiznie, hogy ne kelljen az utolsó fél évre 3 évet várnia és elölről kezdenie a tanulást.
2011. júl. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 244/276 anonim ***** válasza:
64%
Vicces vagy :) Ma van szerda
2011. júl. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 245/276 anonim ***** válasza:
60%
Ne most bukjál be, hogy kamu. Eddig tényleg profi volt, de terhesen nappalira nem járhatsz.
2011. júl. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 246/276 A kérdező kommentje:
Jó akkor kedden, tök mind1, tegnap ment be anya. 5 felé áll a fejem, a nőgyógyász beutalt egy csomó helyre, alapból jövőhéten megyek vérvételre, szemészetre is kell mennem, na meg ortopédiára is, a lúdtalpam miatt (félreértés elkerülése végett, nem a nőgyógyász utalt be erre a 2 helyre, ortopédiára a lúdtalpam miatt kell mennem, a doki szerint már most nagyobb a baba az átlagnál, és fájni fog majd a derekam..:S)
2011. júl. 27. 21:08
 247/276 A kérdező kommentje:
Itt nálunk lehet. Szemtől szembe mondta az igazgató anyunak. Ráadásul én is láttam már az előző évben 1 terhes lányt, ő is az első félévben járt csak be, aztán láttam amikor jött töri vizsgázni év vége felé
2011. júl. 27. 21:09
 248/276 A kérdező kommentje:

Sőt emlékszek még általánosban volt 1 cigány osztálytársam, a szülei kényszerítették házasságra, ő is bejárt, míg babát várt. Utána nem tudom mi lett vele.


De tényleg nem lehetek magántanuló? Erről nem szólt az ig.. Nem szeretnék estire járni

2011. júl. 27. 21:12
 249/276 anonim ***** válasza:
Ugyan "csak" 1 gyereket szültem, de 8 hetesen még nem lehet ilyet megállapítani, hogy nagyobb a gyerek az átlagnál.
2011. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 250/276 A kérdező kommentje:

Jó ő se úgy mondta, hogy na most már 3 kg, hanem hogy az átlagos magzatnál nagyobb.

Bár nem csodálom, eddig is rengeteget ettem, de mostanában... Szörnyű. De legalább nem hányok, csak émelygek, főleg a szagoktól. Ezelőtt is érzékeny volt a szaglásom, hallásom, de most már megérzek valamilyen szagot, és fúúúúj. Parfümöt is cserélnem kellett

2011. júl. 27. 21:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!